to co ja chce czyl

napisał/a: ~lancelotel 2012-10-17 03:34
w dniu kobiet zawsze robimy to co ja chce czyli.idziemy do kina(mój chłopak nie przepada) ;P ,ale widac,ze bardzo chce sie dla mnie poświęcic

robimy mnóstwo pamiątkowych zdjęć,idziemy na lody lub chińskie jedzenie,do muzeum motyli itp.
Dzis moj ukochany pracuje do pozna,ale dzwonil juz z zyczeniami i zapewnil mnie,ze jutro zrobimy cos fajnego i ze ma dla mnie niespodzianke
napisał/a: ~lancelotel 2012-11-10 02:56
Hallo liebe Tussis, :blume:

Ich hätte mal eine frage an euch, was haltet ihr von Cat-Eye Sonnenbrillen. Diese Brillen sind ja dieses Jahr sehr Modern.[url]www.brautundabendkleider.com[/url]


liebe grüsse eure glitzer glanz brautundabendkleider.com
napisał/a: 0sweetness0 2012-11-17 20:49
Ale super sprawa z tym żeby robić to co się chce i facet nie ma nic do gadania ,muszę to wprowadzić w życie ! :)

______________
Moda - Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje z Stylowi.pl
napisał/a: oliff 2013-03-07 10:49
Bardzo fajny pomysł. szczególnie, gdy facet nie jest jakiś strasznie kreatywny ;) On daje nam siebie, czas i możliwość poczucia się jak księżniczka, a my robiąc co chcemy, jednocześnie organizujemy ten dzień :) - układ idealny!

Ja w tym roku planuję zaciągnąć swojego ukochanego do kawiarni urządzonej na wzór tej z serialu "Przyjaciele" :)
napisał/a: nieznaanaa 2016-03-03 07:48
Właśnie szukałam jakiejś inspiracji co robić w dzień kobiet i trach znalazłam. Bardzo podoba mi się ten pomysł, ale ciekawe jak zareaguje na niego mój facet. Trzymajcie kciuki, żeby się zgodził!
napisał/a: weronikaf-2 2016-03-08 09:03
Mój facet ogląda dziś mecz więc zaprosiłam koleżanki na kawę ;) Dzień Kobiet przesuwamy sobie na weekend, żeby mieć więcej czasu dla siebie :)
napisał/a: shizukey 2016-03-09 15:32
a ja trochę ponarzekam. mój chłopak ma w nosie wszystkie święta. jedynego kwiatka dostałam od kolegi z pracy..
napisał/a: roksana0592 2017-02-25 11:17
Na dzień kobiet ja przynajmniej życzyłabym sobie od mojego chłopaka np. coś takiego :D https://www.toys4boys.pl/glosnik-zarowka-bluetooth-playbulb-smart-color-item7025.html zwłaszcza, że jestem fanką muzyki :D więc fajnie by było mieć w domu taką żarówkę hehe ale jest tak dużo prezentów na stronie: https://www.toys4boys.pl/51-prezent-dla-niej- , że sama nie wiedziałabym czego hehe :D w dzisiejszych czasach wszystko można dostać i to za małe pieniądze, a radość z prezentu wielka :)
napisał/a: Roksana89 2017-03-05 14:20
Czemu nie :)
kristin45
napisał/a: kristin45 2017-03-06 11:20
Ja tam idę z chłopakiem na manifę :D
napisał/a: kropla 2017-03-07 08:45
ja mam nadzieję, ze dostanę jakis prezent, mój mężczyzna wie czym mi sprawić radość, więc liczę na jakiś gadżet do włosów może byc nawet szczotka prostująca z babylissa :)
napisał/a: misiatulisia 2017-03-08 15:10
a my idziemy dzisiaj do kina, pewnie będzie masa ludzi ;)