Stwórz i wygraj ulubiony gadżet fashionistek

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2012-10-16 16:12
Nagrody w konkursie


Do wygrania są 3 zestawy Deja Vu (zegarek, dwa paski, 4 pierścienie). Każdy z kompletów pozwoli na skomponowanie min. 8 wersji zegarka Deja Vu.

Zadanie konkursowe

1. Zostańcie naszymi fankami Facebooku! Polubcie nasze strony fan page: Zegarki Deja Vu oraz Polki.pl.

2. Napiszcie nam, czemu uważacie, że zegarki Deja Vu to niezbędnik każdej fashionistki? Odpowiedzi zamieszczajcie na naszej stronie forumowej.

Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone!

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj

Drogie użytkowniczki, z przyczyn losowych jury konkursu nie mogło się zebrać w pełnym składzie za co bardzo przepraszamy! Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 20 listopada.
Bardzo dziękujemy za kreatywne wpisy i liczymy na wyrozumiałość.

Pozdrawiamy,

Redakcja Polki.pl

Konkurs trwa do 31 października 2012
megi22241
napisał/a: megi22241 2012-10-17 12:10
Zegarki Deja Vu są niezbędne,[LEFT]dlatego że są obłędne.[LEFT]Tworzą styl niepowtarzalny,[LEFT]każdy strój dzięki nim jest oryginalny.[LEFT]Każda z nas wyczaruję coś dla siebie,[LEFT]i poczuję się jak jedyna gwiazda na niebie.[LEFT][LEFT]Magia zamknięta za szybką,[LEFT]gdzie czar i czas ulatuję za szybko.[/LEFT][/LEFT][/LEFT]Są unikalne niczym czterolistna koniczyna.[LEFT]I biedny każdy ten co ich na ręce ni ma :)[LEFT]Choć chwile radosne nam zabierają,[LEFT]niech chociaż na ręce ładnie wyglądają :)[/LEFT][/LEFT][/LEFT][/LEFT][/LEFT][/LEFT][/LEFT][/LEFT]
napisał/a: angelusia111 2012-10-17 20:31
To chyba dlatego, że każda z Nas może skomponować sobie zegarek taki tylko jaki Nam się podoba:) W kropki, w prążki, złoty, czarny itp. :) Nie jesteśmy zdane tylko na to, co znajduje się w każdym sklepie... Na te nieprzychylne spojrzenia sprzedawczyń, kiedy to przymierzamy już 10 zegarek... Deja vu to zegarki na światową skalę :)
Milena22x
napisał/a: Milena22x 2012-10-18 19:39
[CENTER]W ten deszczowy jesienny dzień Milena wybrała się na zakupy, aby poprawić sobie humor. Przechodziła właśnie koło sklepu z zegarkami, spojrzała mimochodem na witrynę sklepową i wtedy ją olśniło. Przeżyła coś w rodzaju déjà vu! Już widziała identyczne cudeńka. Mało tego, widziała jeden z tych zegarków na swoim nadgarstku. Skąd to przekonanie? Spojrzała na nazwę sklepu - „Deja vu Store”. Hmmm… Nic jej ta nazwa nie mówi. Nie kupiła sobie zegarka w tym sklepie, nie dostała też w prezencie. Nie ma tego gadżetu w swojej szkatułce na drobiazgi. Ale istnieje w jej głowie całkiem realny obraz, w którym jest w jego posiadaniu, choć wie, że wcale tak nie jest. Czy to jakiś znak? Postanowiła się poddać przeczuciu, które ją ogarnęło. Weszła do sklepu, aby dokonać zakupu. Jeden z tych zegarków musi być jej! Często kieruje się trendami obowiązującymi w danym sezonie. Ba, zdarza się, że nawet wyprzedza trendy. Kupuje unikatowe gadżety lub ciuszki w sklepach, na bazarkach, a nawet w second handzie, bo przeczucie jej mówi - to jest to! A za jakiś czas podobne rzeczy stają się hitem sezonu. Często się to jej zdarza. Poczuła, że z tymi zegarkami jest podobnie. Niewątpliwie już są hitem sezonu! Milena kupi zegarek, do niego paski i pierścienie. Będzie mogła stworzyć własny zegarek, który dopasuje idealnie do swojego stylu. Założy na każdą okazję, do każdego stroju. Idea tych zegarków daje tyle możliwości! Z tego właśnie powodu każda fashionistka powinna posiadać podobne cudeńko - tak pomyślała, po czym uśmiechnęła się do siebie, a ekspedientka podała jej wybrany zakup...[/CENTER]
napisał/a: jaga12Xj1 2012-10-19 09:12
ZEGAREK Deja Vu JEST INNY OD ZWYKŁYCH ZEGARKÓW I DLATEGO BĘDZIEMY SIĘ WYRÓŻNIAĆ W TŁUMIE MAJĄC GO NA SWOJEJ RĘCE
napisał/a: andzia1978 2012-10-19 13:57
W życiu nie widziałam niczego bardziej kobiecego, zmysłowego, odjazdowego, ponadczasowego, pasującego do wszystkiego co mam w szafie a równocześnie pozwalającego na zmiany, kiedy mam ochotę bez kupowania nowego zegarka. Byłabym przeszczęśliwa gdybym mogła go nosić.:D:D:D
napisał/a: kaki92 2012-10-19 17:54
Powiem szczerze, że dopiero od Was dowiedziałam sie o tych właśnie zegarkach. Po przeglądnięciu strony promującej zegarki Deja Vu na facebooku od razu sie w nich zakochałam. Jest to mój kolejny cel do osiągnięcia. Ale odpowiadając na pytanie: Czemu akurat zegarki Deja Vu są niezbędnikiem dla każdej fashionistki? (pozwolę sobie wymienić w punktach ;) )
1. Każda z nas ma inny styl a one świetnie się z nim komponują.
2. Różnorodność pierścieni umożliwia każdego dnia mieć "inny" zegarek choć z tym samym mechanizmem.
3. Możemy zmieniać pierścienie dowolnie od naszego humoru jak i np. koloru ubrań ;)
4. 2 grubości pasków pozwalają nam idealnie dopasować go do naszej bizuterii
5. Zegarki Deja Vu okazują nasza indywidualność która jest ważna dla każdej kobiety.
6. Tworzymy nowy styl.
7. Wyprzedzamy modę.
8. Jest nie tylko zegarkiem ale i dodatkiem do ubrań.
9.Możemy go traktować jako biżuterie lub główny dodatek na którym opiera sie cały styl fashionistki ;)
Z miłą chęcią zegarek Deja Vu stanie sie moim niezbędnikiem.

Pozdrawiam
napisał/a: aneta1114 2012-10-20 16:00
Zegarki Deja Vu są unikatowe ,kuszą kobiety i rzucają się w oczy-jeśli nie wierzysz sprawdź to na własne oczy.Pasują do wszystkiego,
i do sukienki i do t-shirta gładkiego. Będzie bardzo cieszyć
moje oczy,jak zobaczą go moje koleżanki to będą mi zazdrościć.Zegarki DEJA VU rozweselą zarówno codzienny, zwyczajny ubiór, jak i dodadzą charakteru i szyku wieczornemu strojowi. Zawsze będę czuła się atrakcyjna i pewna siebie! Będę go zawsze nosić i chcę to całemu światu ogłosić. Załóż na rękę a przyniosą Ci szczęście ...,)I tak po cichu będę sobie nucić piosenkę "Nie liczę godzin i lat....... "Andrzeja Rybińskiego
napisał/a: sylwiaxx16 2012-10-20 17:38
Z zegarkami Deja Vu każda modnisia swój image szybko odmieni,
w mig do stylizacji dobierze, niezależnie w co się ubierze.
Jeden zegarek co moc magiczną posiada,
dla fashionistek mieć takie cacko to świetna zabawa.
Deja Vu punktualny niczym Big Ben w Londynie,
z niezwykłego szyku i oryginalności słynie.
Każda jego posiadaczka trendy się stanie,
bo zegarek ten pasuje dziewczynie jak i mamie.
Fashionistki za modą podążają, więc dlatego
po Deja Vu czym prędzej sięgają.



https://www.youtube.com/watch?v=uRRSgEyNTCE
napisał/a: bb26 2012-10-20 17:51
Zegarki Deja Vu są niezbędne dla każdej fashionistki...To prawda, bo chociaż szczęśliwi czasu nie liczą a niektórzy chcą ten upływający czas zatrzymać, to każda modna kobieta ma na swej ręce przykuwający uwagę zegarek. Stylowe i oryginalne zegarki Deja Vu są wisienką na torcie i biżuteryjnym niezbędnikiem każdej stylizacji. Na co dzień, od święta na szczególne okazje i bez okazji-fashionistka nie rozstaje się ze swoim trendy zegarkiem. Zaletą zegarków Deja Vu jest to, że w niezwykle łatwy sposób możemy dopasować je do każdego ubioru, stylu i okazji. Stajemy się mini konstruktorami swojej biżuterii. Tworzymy własny, niepowtarzalny styl.
napisał/a: Mamma-mia 2012-10-21 12:26
Czemu uważasz, że zegarki Deja Vu to niezbędnik każdej fashionistki?
Każda fashionistka, chce być oryginalna i nie powtarzalna tworząc swój styl. Nie chce być czyjąś kopią, tylko SOBĄ! Ja sama gdy widzę na ulicy osoby ubrane podobnie do mnie kiepsko się czuję. Nie lubię wtapiać sie w tłum. Bo żadna to przyjemność wyglądać jak połowa ludzi w tym kraju. Uwierzcie że dla każdej fashionistki jest to jak religia. Jeżeli będzie powtarzać style innych osób a nie tworzyć nowości to wkrótce będzie zwykłą szarą myszką i przestanie być fashionistką:) Zegarki deja vu, pomogą jej tworzyć coś nowego i trudnego do skopiowania, dzięki czemu nadal będzie prawdziwą FASHIONISTKĄ, a nie zwykłą kopią!:)
napisał/a: feelthemeent 2012-10-21 14:02
Szukamy testerów wersji Beta
*
Sp. z o. o. Madaa poszukuje testerów wersji Beta. Jeśli jesteś osobą dociekliwą i posługującą się językiem angielskim,* a dodatkowo* interesują cię nowe rozwiązania w zakresie mediów społecznościowych nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! *
Co oferujemy:
- możliwość przetestowania innowacyjnej witryny skierowanej na rynek amerykański
- możliwość stania się naszym ekspertem i *współtwórcą wersji ostatecznej
- możliwość zdobycia nagród rzeczowych
*
Zainteresowane osoby proszę o wysłanie maila* o tytule :**Wersja Beta*,* a w treści maila umieszczenia imienia. Szersze wyjaśnienia* i instrukcje zostaną wysłane *w informacji zwrotnej co* pozwoli* Ci *poczuć się częścią zespołu tworzącego coś niepowtarzalnego.
Do usłyszenia niebawem !*