Suchy szampon

napisał/a: Ell-a 2012-09-28 18:30
Jaki byscie polecily?
Uzywalam tylko jednego ktory sie wlasnei konczy... a moze inne sa lepsze? ;))
napisał/a: zuzanna24l 2016-08-18 13:42
suchy szampon moge polecic tylko i wylacznie w ostatecznosci! Mi strasznie zniszczyl wlosy, mialam siano!
napisał/a: rosirosi 2016-08-20 11:40
Hmmm, dobre pytanie. Nie wiem, czy któreś z suchych szamponów dostępnych w drogeriach są dobre i nie przesuszają włosów. Możesz zapytać http://fryzjer.lublin.pl/ co polecają, oni pracują na bardzo dobrych kosmetykach, więc na pewno będą w stanie ci coś doradzić. Nie ryzykowałabym zakupu kosmetycznego bubla.
napisał/a: kobietawdomu 2016-08-23 11:33
Żadnych suchych szamponów. Do włosów tylko Chantal, od masek, przez odżywki do szamponów.
napisał/a: rozaniec84 2016-09-23 12:41
Moj tata sprzedal mi ciekawostke, gdy widzial ze kupilam suchy szampon :) powiecial ze kiedys wcieralo sie troche maki ziemniaczanej, nie pamietam jak to dokladnie bylo, no ale pewnie nasze mamy, ciocie babcie tez cos o tym wiedza :)
napisał/a: maria1992 2016-09-25 18:12
Nie używam suchych szamponów, bo kiedyś jeden zrobił mi siano na głowie. Włosy niby były czyste, ale każdy kosmyk był spuszony w inną stronę. Dla mnie prościej jest po prostu umyć głowę (to tylko chwila moment, bo mam krótkie włosy, których nie trzeba układać).
napisał/a: patii89 2016-09-29 11:37
Ja czasem ratuję się suchym szamponem, jak naprawdę się śpieszę i tragedii z włosami nie ma. Pewnie kluczem jest używanie czegoś takiego od czasu do czasu i ogólna dbałość o włosy, a wtedy "siana" nie będzie.
napisał/a: lucy13 2016-09-30 14:02
Ell-a napisal(a):Jaki byscie polecily?
Uzywalam tylko jednego ktory sie wlasnei konczy... a moze inne sa lepsze? ;))


Używam suchego szamponu firmy Oriflame, który w awaryjnych sytuacjach sprawdza się świetnie!Osobiście jestem bardzo zadowolona, bo włosy nadal są w dobrej kondycji. Jest kilka do wyboru, np. do włosów przetłuszczających się, dodający objętości itp. Są na str.131 i 132 katalogu. katalog możesz obejrzeć np. na str.orizona.pl
napisał/a: ronco 2016-10-05 11:28
Jeżeli chodzi o suchy szampon to ja osobiście mam wątpliwość czy jest on w ogóle skuteczny i wskazany do naszych włosów, bo akurat w moim przypadku kompletnie się nie sprawdził, a wręcz osłabił cebulki. Jeżeli szampon to raczej z najwyższej półki oraz warto dopasować do niego odpowiednią odzywkę.
napisał/a: kasztanka01 2016-10-17 13:48
Ja tez nie polecam suchych szamponow. Wlosy po spryskaniu byly w dotyku bardzo nie przyjemne, a mi sie wydawalo ze nawet ta nieprzyjemnosc widac.
napisał/a: tiiriasa 2016-10-18 12:14
Chyba nie ma co demonizować.. od czasu do czasu nie zaszkodzi, za sprawdza się gdy awaryjnie trzeba gdzies wyjść do sklepu czy np. po treningu :D miałam z rossmana, ale mi nie podpasował, teraz używam batiste i jestem zadowolona. Przy mojej czestotliwości używania to mi na rok wystarczy :D
napisał/a: olciadobcia 2017-05-24 14:06
Ja mam suchy z timotei. Jeden z niewielu, ktorych zapach mi nie przeszkadza ;) Jest zbawienny nieraz, a wiadomo ze na codzien sie tego nie uzywa ;)