Konkurs Glitter: wygraj modne akcesoria na jesień 2012

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2012-09-20 16:10
Glitter oferuje szeroki asortyment niedrogiej, modnej biżuterii i akcesoriów dla kobiet w każdym wieku. A w tym ponad 100 dodatków do włosów, dzięki którym stworzycie wymarzone fryzury w kilkadziesiąt sekund!

Nagrody w konkursie

Mamy dla was konkurs, w którym do wygrania mamy dziesięć zestawów niespodzianek od marki Glitter. W zestawach znajdują się akcesoria do włosów, torebki, biżuteria i najmodniejsze pokrowce na telefony i tablety.
Zadanie konkursowe

Wystarczy, że wybierzecie swój ulubiony trend w dodatkach na jesień 2012 i uzasadnicie czemu. Czy są to neonowe kolory, złoto, cekiny, czy panterka? Przekonajcie nas, że właśnie wasz wybór jest największym hitem sezonu!

Zapraszamy do udziału!


Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Konkurs trwa do 5 października 2012
napisał/a: jaga12Xj1 2012-09-20 19:28
Ja to lubię ubierać się na ciemno czarne spodnie brązową bluzkę lub granatową ale do tego dobieram jasne dodatki siwy pasek i siwą torebkę a lubię się ubierać na ciemno dlatego że jestem troszkę pulchna i te kolory mnie wyszczuplają a dodatki rozjaśniają
napisał/a: Magdaaa00 2012-09-20 20:28
Moim trendem są legginsy. Czarne klasyczne legginsy, które pasują do większości moich ubrań. W swojej szafie mam dużo dłuższych bluzek, które zasłaniają moją pupę, więc legginsy są idealne do nich. Przede wszystkim wyszczuplają moje uda, przez co nogi wyglądają na szczuplejsze. Na jesień grubsze legginsy są świetną opcją. Strój można ożywić przez kolorową bluzkę, brązowe dodatki i buty. Co najważniejsze legginsy są ogólnodostępne i bardzo popularne. Można dzięki nim podkreślić swoją sylwetkę i czuć się kobieco.
napisał/a: malgosiakraw 2012-09-21 10:24
Mój wybór to zdecydowanie panterka.A dlaczego?Jestem z natury osobą spokojną,stonowaną,odpowiedzialną,a przez to może zbyt przewidywalną.Ale wiem,że w każdej kobiecie drzemie gdzieś w głębi taka drapieżna tygrysica.Wiem,że ja też po części nią jestem.Swoim strojem chciałabym to podkreślić,a właściwie obudzić w sobie tą niebezpieczną,nieprzewidywalną kocicę.Pokazać,że jestem nie do końca spokojna i poukładana.Chciałaby poczuć dreszcz emocji i zdziwienie,albo wręcz totalne zaskoczenie w oczach mojego faceta.
napisał/a: MadameButterfly 2012-09-21 10:37
Moim hitem tego rocznej jesieni jest złoto, bo przypomina mi złotą polską jesień, pięknie rozświetla cerę i włosy, sprawia, że nabierają one ciepłego kolorytu oraz podkreśla złocistą letnią opaleniznę. Dodatki w kolorze złota są odpowiednie i na wieczór i na dzień, a więc uniwersalne. W stylizacji na wieczór złote dodatki pozwolą nam się wyróżnić z tłumu i sprawią, że nie przejdziemy niezauważone. Pasują do wszystkiego - do każdego koloru włosów, do każdego typu cery, do każdego koloru tkanin, co sprawia, że można je nosić zawsze i wszędzie i zapewne będą nie tylko hitem tej jesieni, ale i zimy i wiosny, a może i nawet lata?
napisał/a: ~natlas 2012-09-21 10:43
Jesienią dopada mnie ochota
By założyć trochę złota
Choćby sweter powyciągany
Gdy tylko spadną kasztany
Na wybiegach złoto znów króluje
W mojej szafie, więc go nie brakuje
To kolor jest bardzo dostojny
Elegancki choć przyznam-strojny!
Nie wszystko złoto co się świeci
Lecz złoty modny jest od stuleci!
Każdą kobietę pięknie ukwieci
Nawet stylistka Wam to poleci
Ja lubię wyróżniać się w szarym tłumie
Myślę, że część z Was to zrozumie.
napisał/a: simsfanka 2012-09-21 11:26
Mój ulubiony jesienny trend to oczywiście wszechobecne złoto! Jest synonimem luksusu, ponadczasowej elegancji, pozwala wyróżnić się z tłumu i zabłysnąć każdej z nas! To pewne, że gdy założymy złoty kostium, kombinezon czy nawet pojedynczy dodatek w tym królewskim kolorze np. apaszkę, opaskę, spinki, broszkę, złote czółenka, kolczyki, zyskamy świetne profity! Będzie to nie tylko nagły skok pewności siebie ale też ponadczasowego szyku!
Gdy będziemy mieć na sobie jakieś "Złotko" to z pewnością NIKT nie będzie o nas myślał w kategoriach szarych myszek, nudnych i zakompleksionych dziewczyn z sąsiedztwa- ten kolor jest antidotum na wszelkie zło...
W tym antidotum na nasze kompleksy! ;) A znacie powiedzenie: "Ktoś ma złote serce" albo "Złoty człowiek"? Kolor ten kojarzy się z dobrymi emocjami, szlachetnością, oddaniem. Jak nas widzą tak nas piszą, więc wkładając "złoto" inni będą nas odbierać przez pryzmat tych cech. Fantastycznie, że ten kolor wpisał się w tegoroczne trendy, jest obecny w naszych dodatkach jak i całych strojach na jesień 2012! Krzyczy o tym nietylko Vouge, Twój Styl, pokazy mody i otaczająca rzeczywistość- noszą go Vicky Beckham, Mirranda Kerr, Karl Lagerfeld, Gosia Socha, córka premiera, modelki na pokazach Versace, Balenciagi, Vivenne Westwood, pani w tramwaju, sąsiadka z pod "Piątki, dziewczynka w złotych kaloszach, pani szatniarka pracująca na mojej uczelni, pani Aga z dziekanatu, a nawet pies Burek ma obrożę w takim kolorze!!!...i wcale się temu nie dziwię bo dzięki niemu każdy z nas może poczuć się jak gwiazda!
Szyk tkwi w szczegółach, nośmy więc złoto-hit sezonu uleczający nasze dusze! :)
napisał/a: ppaula 2012-09-21 11:29
Witam Wszystkich
moim hitem na zimną jesień są kolorowe apaszki otulające szyję, a na nogi zakładam buty na koturnie. natomiast głowę i uszy w wietrzny dzień chronię opaską lub chustą dostosowaną kolorystycznie i fasonowo do aktualnego ubioru:)
pozdrawiam:)
napisał/a: cactousse 2012-09-21 13:43
Oczywiście, że cekiny! Czasem mam ochotę zabłysnąć w tłumie, a gdy skupiam na sobie promienie słońca, czuję że promienieję i obdarzam światłem ludzi w okół mnie. Mam wtedy wrażenie, że jestem superbohaterem i posiadam moc zwalczania jesiennych smuteczków :)
napisał/a: sylwia1888 2012-09-21 20:49
Mój ulubiony trend w dodatkach na jesień 2012 jest, futerko na szyje :) Dni, już się robią coraz chłodniejsze, lubię jak pod szyją mam ciepło.
napisał/a: appetita 2012-09-22 11:20
Mój ulubiony trend w dodatkach tej jesieni to oczywiście motywy kwiatowe ! Zarówno na apaszkach, spinkach do włosów, paskach i biżuterii. To nic,że jest jesień, to nic, że szaro, że większość osób ubrana jest w ciemne stonowane kolory. Tej jesieni mam zamiar stawić czoła jesiennej depresji i smutnemu obrazkowi padającego deszczu na szare ulice. Będę swoistego rodzaju "Panią Wiosną", która obsypie kwiatami smutne, szare dni.
kkrolowa
napisał/a: kkrolowa 2012-09-22 11:30
MÓJ ULUBIONY MODOWY TREND TO...
... DODATKI Z EKO FUTRA!

Jako wielką miłośniczkę mody, wiem że 'ciuchy' i wszystkie dodataki, to nie tylko ubranie- TO FILOZOFIA ŻYCIA. Dlatego tym bardziej cieszy mne fakt, że wielkie domy mody zaczęły popularyzować TREND NA EKO FUTRA i uświadamiać ludziom, że tzw. wielki świat nie zawsze jest okrutny, a my zawsze mamy wybór! Piękne obszycia jesiennych płaszczyków, ocieplane kaptury kurtek, a nawet wykończenia sweterków czy biżuteria (!)- wszystko z EKO FUTER, które w niczym nie ustępują tym naturalnym, są piękne, a na myśl przywołują mi zawsze bezkres tajemniczej Syberii. To zdecydowanie mój faworyt wśród modowych trednów- WYBIERA MOJE SERCE! :)