Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak golicie nogi? więcej

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami: którą formę depilacji wybieracie?

forum

Podkłady i fluidy więcej

Czyli o naszych ulubionych tego typu kosmetykach

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 75 z 75
  1. Dodano: 14-12-2016, 12:37 #71

Odp: Suplement diety wspomagający odchudzanie

Suplementy jak sama nazwa wskazuje, mają tylko wspierać, a nie zastępować wszystko. Tak samo jest z preparatami na odchudzanie. Sam suplement cudu nie zdziała. Mi na pewno pomógł Regenerum Vitae, bo dobrze oczyścił wątrobę, ale gdyby nie to, że ograniczyłam kawę i słodycze to na pewno nie było takiego efektu.

2. Dodano: 28-01-2017, 23:10 #72

Odsyłam Was w takim razie dokładnie tutaj http://www.amway.pl/zdrowy-tryb-zycia/utrata-wagi
    Dla mnie pakiet startowy bodykey okazał się byc najlepszym rozwązaniem.

3. Dodano: 10-02-2017, 21:17 #73

Drogie Panie, a macie może doświadczenia z suplementem Amlan Forte z Vital Progres? Mam na myśli ten: http://allegro.pl/amlan-forte-800mg-odchudzanie-od-vital-progres-i6667816971.html Żona zaczęła się rozglądać za jakimś naturalnym wsparciem odchudzania, a i mi trochę brzuszek urósł przez zimę, więc też się zainteresowałem tematem

4. Dodano: 19-02-2017, 22:14 #74

Ja tylko z updatem, bo może się przydać zainteresowanym. Luba wyczytała, że wspomniany wyżej Amlan działa też super na paznokcie i uznała to za kartę przetargową, więc zakupu już dokonała Swoim odkryciem była bardzo podekscytowana, stąd wnioskuję, że to informacja istotna, a może i ja przy okazji skorzystam :P

5. Dodano: 06-04-2017, 12:03 #75

jednym z lepszych ktore kiedykolwiek stosowalam jest B Shape biore od niedawna ale juz od poczatku czuje ze dziala bardzo dobrze, przyszpiesza metabolizm i nie cchce sie jesc, czuje jakbym byla caly czas najedzona, jest na bazie ekstraktu z nasion fasoli

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów