Krew gdy sikam :(

napisał/a: dejzusiek 2007-10-18 11:56
( pisze 19 latka )Nie wiem co sie ze mną dzieje. :eek:

Wczoraj rano gdy poszłam do toalety załatwic ranne potrzeby, podczas oddawania moczu poczułam kłucie.
Nie było to silne ale niekomfortowe.
W czasie dnia miałam uczucie jakby chciało mi sie cały czas sikać ale wiedziałam że nie mam czym, takie coś jakby mnie rozpierało i delikatnie kłuło w pęcherzu.
Wieczorem gdy przed snem chciałam sie ostatni raz załatwić znowu miałam to samo tylko że pojawiła sie KREW. (trudno okr mi czy jasna czy ciemna - taka pomiędzy)
Podkreślam że nie była ona z innego miejsca jak pęcherza bowiem okres miałam dwa tygodnie temu.

NIGDY coś takiego mi sie nie przytrafiło, DBAM o higiene osobistą- nawet aż za nadto ( myje sie po każdej wizycie w WC), nie uprawiam sexu z byle kim byle gdzie, mam stałego partnera mojego narzeczonego, a wiec i tez nie jestem uczulona na niego, nie siadam na desce w publicznych toaletach - NIC Z TYCH RZECZY....
A więc to coś innego.

Mieszkam w Anglii i nie chce isc tu do lekarza z tego wzgledu iż oni wcale nie są pomocni, i najczesciej ich diagnoza brzmi- "nie wiemy jaka jest przyczyna"- chyba ze sytuacja sie nasili i nie bede mogla znieść tego uporczywego dyskomfortu. Chce również zaznaczyć że byłam chora przez 2 i pół tygodnia. LEDWO TO ZNIOSŁAM- NAPRAWDE- ataki suchego i mokrego kaszlu, gorączka 38st, bóle w kościach, bezsenność, dreszcze, do zmasakrowala mi się cera, nie miałam apetytu, wymiotowałam w nocy ( niewiele bo tylko trzy razy), dodatkowo ZALEPENIE UCHA ŚRODKOWEGO przez co byłam głucha, ucho bolało, wręcz RWAŁO...... wogole byłam licha jak lipa na wietrze.....jedno dmuchnięcie i leżałabym plackiem.

Teraz odrywa mi się z płuc ( szczegolnie po wejścu na trzecie piętro lub jak się zdenerwuje), mam wrażenie że wypluje wątrobę i dusze się tak koło 30 sekund za każdym razem gdy kaszle, robiąc się na twarzy zielona niczym wygrzebany z ziemi rozkładający sie trupek.

Ostatnio myslałam że już sie wykończe bo tak mnie zaatakowało iz myślałam że własnie WYZIONE DUCHA. Jednakże w obliczu takiej sytuacji ANGIELSCY LEKARZE SPECJALIŚCI uprzejmie się uśmiechali do mojego mizernego oblicza milutkim głosikiem powiadamiając mnie że jest to normalne i zwykle przeziebienie. Jadłam jedynie paracetamol i popijałam jakiś saszetki do rozpuszczenia- a i tak guzik mi to dało. :mad:

NA SZCZĘŚCIE za dwa tygodnie frunę do Polski wybiore sie do lekarza najpierw rodzinnego potem do ginekologa potem do laryngologa i tak bede latac od pana do krama.

Czy przechodził ktos przez coś podobnego? Najbardziej zadrecza mnie sprawa tej krwi................ Aż nogi mam z waty- boje sie że to cos poważnego.

Napiszcie coś na ten temat, czekam niecierpliwie na każdy komentarz. :confused:
napisał/a: AnIa 2007-10-18 13:50
Niedawno przechodziłam coś podobnego, lekarz po badaniach powiedział, że to zapalenie dróg moczowych. Dostałam antybiotyk i przeszło. Jednak potem musiałam jeszcze pójść na badanie usg, żeby sprawdzić, czy wszystko już w porządku. Było. Zadnej choroby nie należy bagatelizować i ta napewno wymaga porady lekarskiej, ale wydaje mi się, że to poprostu przeziębiony pęcherz moczowy. Musisz przede wszystkim dużo pić.
Pozdrawiam cieplutko i życzę szybkiego powrotu do zdrowia...
napisał/a: mika83 2007-10-18 17:12
to zapewne jest jakieś zapalenie układu moczowego lub zapalenie nerek- też się tak objawia. Idź do lekarza i nie olewaj sprawy, żeby później nie było komplikacji. Pozdrowionka...
napisał/a: Zaniepokojona 2007-10-18 22:36
Jak nic zapalenie dróg moczowych. Kiedyś przechodziłam coś takiego w bardzo upalne lato robiąc sobie zimne prysznice. Wyleczyłam antybiotykiem. Ale potem po każdym przemarznięciu w nogi zapalenie wracało. Parcie na pęcherz, niesamowity ból podczas siusiania kilku kropelek. Pomaga wtedy Furagin. Potem nawroty podczas ciąży. Dorobiłam sie też kamyczków w nerce, ale nie wiem czy z tego powodu, czy dzięki specyficznej budowie mojej nerki.
NIE LEKCEWAŻ i wylecz to do końca.
napisał/a: niunia239 2007-11-06 21:12
koniecznie idz do lekarza!!!!!!!
napisał/a: Niebieska 2007-11-06 21:55
Możesz mieć zapalenie nerek,lub coś jeszcze gorszego.Prędko do lekarza.
napisał/a: Bibi88 2007-11-07 09:34
Myślę że to zapalenie dróg moczowych.
Też to przechodzę :(
Jakoś nie mogę się tego pozbyć.
Piję herbatki, zażywam tabletki. :(
napisał/a: kinia127 2007-11-24 21:03
Trafilas na zlego lekarza to go zmien.Ja mieszkam w Anglii 3 lata i nie moge zlego slowa na lekarzy.Jesli uwarzasz ze lekarz zle Cie potraktowal zlorz na niego zazalenie informacji powinna udzielic Ci pani w recepcji.Lecz to i domagaj sie powarznego traktowania bo placisz za to.Pozdrawiam.
napisał/a: ania_77 2007-11-25 13:12
na temat angielskich lekarzy krążą już legendy- ja spotkałam się że zapalenie płuc u dwuletniego dziecka próbowali leczyć samym paracetamolem.. poszukaj Polaka jest ich tam sporo:)
Co do krwiomoczu- bo świeża krew w moczu to właśnie krwiomocz- najczęstszym i najbanalniejszym powodem jest zapalenie pęcherza moczowego. Nie ma sensu robić badania moczu w chwili kiedy jest w nim krew bo wynik będzie "pola usiane erytrocytami" i nic więcej. Ale jeśli krwawienie ustąpi trzeba by badanie moczu zrobić. Jeśli wyjdzie w nim infekcja trzeba ją przeleczyć (antybiotyk lub przynajmniej furagin, ewentualnie lek z grupy chinolonów np ciprofloksacyna- przy nich uwaga na ciążę!) witamina C (zakwasza mocz) polecany jest też sok z żurawin (naparwdę działa- hamuje przyleganie bakterii do dróg moczowych) i mocz skontrolować po leczeniu.
Inną przyczyną krwiomoczu może być kamica układu moczowego (powinna choć nie musi być widoczna w usg) ale wtedy sa sline bóle w okolicy lędźwiowej (zwykle). Jeśli ani jedno ani drugie, trzeba poszukać rzadszych przyczyn.
napisał/a: aldonia 2010-01-29 18:21
koniecznie do lekarza, czy wiesz czym grozi przewlekłe zapalenie pęcherza? popatrz sobie w necie, to przestaniesz się bać anglików, zwłaszcza ze i tam Polaka w kitlu spotkać można...
napisał/a: marysia8383 2015-10-23 09:57
Skonsultuj się z lekarzem. Najlepiej z urologiem. Tutaj http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/urolog/warszawa/ znajdziesz namiary na urologów w Warszawie. Krwi w moczu absolutnie nie należy bagatelizować.