mam sposób na zwiększenie laktacji

seximama
napisał/a: seximama 2012-09-10 11:35
Witam wszystkich,
Urodziłam córeczkę 22 czerwca 2012 roku i ze względu na poród przez cesarskie cięcie miałam problem z pokarmem. Do tego wszystkiego mała urodziła się bardzo malutka i nie radziła sobie ze ssaniem piersi co spowodowało, że pokarm prawie znikł. Radziłam się pediatry co zrobić ale pani doktor tylko powiedziała, żeby przystawiać małą często do piersi. Tylko co ma zrobić młoda mama, która stresuje się tym, że pokarmu nie ma, dziecka nie ssie prawidłowo itd sami wiecie koło się zamyka bo stres działa bardzo niekorzystnie w takich sytuacjach. Na moje i małej szczęście znalazłam na to sposób zaczęłam pić specjalną herbatę, która w przeciwieństwie do tych dostępnych w aptece smakuje dobrze i naprawdę działa. Po kilku dniach pojawił się pokarm, przestałam się stresować jego brakiem i mała musiała to wyczuć bo zaczęła sama spokojnie ssać. Polecam wszystkim mamom, które mają podobny problem.
napisał/a: dankazuk 2012-11-16 23:30
no nie wiem czy to zasluga herbatki, moim zdaniem bardziej czestego przystawiania, bo to jest NAJlepsza metoda!!

a z takich dodatkowych rzeczy jak herbatki, to polecam platki kukurydziane