Filmy, bajki dla dzieci

kaskaxx
napisał/a: kaskaxx 2012-09-02 14:14
Znacie jakieś strony z darmowymi filmy, bajki dla dzieci do pobrania za darmo
napisał/a: agapat 2012-09-25 09:20
oj nie wiem czy cos takiego jest...ale ja polecam kanał disneya - bardzo fajna bajka z myszką miki!
napisał/a: ~lancelotel 2012-11-19 02:08
może to banalne ale mam spory problem. nie mogę znaleźć złotego środka: jaką na noc piżamkę, czy zakładać śpiworek, czy rozszczelnić okno itp. mały ma 10 miesiecy i najczęściej bardzo się rozkopuje wtedy ciepła piżamka i śpiworek jest ok ale jeśli się nie rozkopie to w nocy jebrautundabendkleider.comst cały zgrzany, przykrywałam go najpierw koldrą z owczej wełny potem syntetyczną leciutką teraz kocykiem różnicy nie widzę. jest wiele stron z pościela dziecięcą czy możecie mi coś polecić?? słyszałam ż[url]www.brautundabendkleider.com[/url]
e wklad kukurydziany utrzymuje stałą temperaturę poszperałam i znalazłam tylko firmę: bon dodo i feretti. czy ktoś posiada takie produkty w domu
napisał/a: Wikita 2013-02-26 14:02
Po co ściągać jak można oglądać filmy i bajki on-line polecam [url]www.zalukaj.tv[/url] Tu można wszystko oglądać filmy i bajki...
napisał/a: agapat 2013-03-05 08:14
Albo mieć je w swojej biblioteczce:) Polecam szybkie odwiedzenie sklepu ToysRUs - nakupiłam sporo rożnych bajeczek, filmów, klasyki:) za 5 zł! A na półce prezentują się super!
gogadka
napisał/a: gogadka 2014-03-12 13:07
Szkoda że nie ma już w TV fajnych bajek z naszego dzieciństwa, Smerfy, Kubuś Puchatek itd...
Jeśli chodzi o bajki dla mojego synka to korzystam z youtube i różnych innych stron internetowych.
napisał/a: madzia798 2014-04-07 18:03
ależ te bajki są znowu w telewizji, włącz dziecku ten nowy kanał tvp abc, moim zdaniem lecą tam tylko mądre bajki, również te na których wychowaliśmy się my
mo_nika_p
napisał/a: mo_nika_p 2014-06-26 17:36
My oglądamy bajki na minimini+ można tam znaleźć naprawdę wartościowe bajki. Naszą ulubioną jest Piotruś Królik na podstawie książki Beatrix Potter. Jest to ciepła bajka o przyjaźni i o tym, że trzeba być ostrożnym wobec obcych, zawsze pamiętać o tym, o czym przestrzegają nas rodzice.
cycusdzemka
napisał/a: cycusdzemka 2014-06-26 23:25
Ja bym powiedziała, że więcej uczy niż tylko nie ufania obcym i o tym jaka ważna jest przyjaźń, dużo jest przecież takich ciekawostek w tej bajce. Znaczy dla dzieciaczków ciekawostek bo dla nas już nie, ale uczy trochę przyrody, trochę szacunku do matki natury. No i troszkę o zdrowym jedzonku :P
mo_nika_p
napisał/a: mo_nika_p 2014-06-27 21:37
Takie właśnie bajki lobię, które czegoś mądrego uczą. Znowu np.przez Ciekawskeigo Georga synek chętniej myje rączki, bo tam był poruszany ten problem. A czy u was też tak jest, że właśnie dzięki jakieś bajce wasze dziecko czegoś mądrego się nauczyło?
napisał/a: emmaz 2015-04-13 14:05
Na pewno nie polecam ściągać filmów. Nie wiem czy czytałyście ale coraz częściej zdarzają się sytuacje kiedy prawnicy wysyłają pisma z wysoką karą ! Za ściąganie filmów.
Ja najczęściej oglądam z dzieciakami filmy tutaj:
http://tvline.pl/

Nie ma tam konieczności logowania się ani rejestracji. Nie ma również denerwujących reklam jakie bywają na innych tego typu odtwarzaczach. Bajek jest tam cała masa. Tych nowszych, tych starszych tak więc macie do wyboru do koloru.
napisał/a: dariakwia 2015-08-14 13:02
Fajną stroną na której można oglądać bajki jest http://bajkowa.tv/ bajki tam są dobrane odpowiednio dla dzieci, są bajki bez przemocy, edukacyjne;) stronę można otworzyć na tablecie lub komórce;)