Dekoracje w domu

napisał/a: Agataka27 2012-08-22 17:12
Co myślicie o sztucznych kwiatach jako dekoracji domu???
napisał/a: AnnaRosiak 2012-08-23 12:24
Niektóre sztuczne kwiaty wyglądają świetnie :) Czasem dopiero po dotknięciu można poznać różnice. Zerknijcie tutaj: http://www.sklep.hydroponika.pl/Rosliny_i_kwiaty_sztuczne/ Ja kupuję tam systematycznie sztuczne kwiaty i jestem bardzo zadowolona, bo kwiaty są piękne. Nikt nie zarzuci im, że wyglądają brzydko :)
napisał/a: 0sweetness0 2012-09-06 20:14
Myślę ,ze sztuczne kwiaty ro super pomysł ,bo zaoszczędzaj problemów z podlewaniem itd i cały czas potrafią świetnie wyglądać ,tylko odkurzać je czasem trzeba ;P
TU masz przykład sztucznych kwiatów i założe się ,że nie dostrzeżesz różnicy :)

________________
Aranżacja wnętrz - Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje z Stylowi.pl
napisał/a: tatiankak 2012-12-23 18:21
Dziewczyny potrzebuję porady. Chcę wprowadzić do domu elementy wystroju w stylu decoupage ale mam na razie wybrane tylko kilka dodatków mniej więcej tego typu jak ta taca. Szukam jeszcze mebli właśnie tego rodzaju. Zastanawiam się czy sama ich nie zrobić wiecie może w jaki sposób się to robi?
AnnaSun
napisał/a: AnnaSun 2013-01-04 12:21
ja wolę kwiaty naturalne, ale malo wymagające co do podlewania
napisał/a: dyt 2013-02-01 23:17
Też wolę te mniej wymagające, ale żywe. Sztuczne nie są wg. mnie ładne. Już wolę bukiety z suszonych kwiatów i traw ;D od zawsze podobała mi się ikebana i ten fantazyjny sposób układania kwiatów.
napisał/a: PchlaSzachrajka 2013-02-15 10:43
U mnie w domu, odkąd pojawił się kot przetrwały tylko kaktusy :) a i jedna roślinka z rodziny gruboszowatych.
napisał/a: Energia30 2013-02-15 15:54
Oczywiście naturalne kwiaty są najpiękniejsze, ale niektóre sztuczne, także świetnie się prezentują. Jeśli szukasz ciekawych dekoracji do domu lub mieszkania sprawdź to :)
napisał/a: femeia 2013-02-28 09:36
Sztuczne kwiaty potrafią być ładne, mimo iż wielu osobom nazwa kojarzy sie z początkiem lat 90tych i nawałem sztucznych plastikowych bukietów wreczanych z każdej okazji (ostatnio zrobiłam czystki w mieszkaniu, miałam je gdzieś pochowane i wyleciały wszystkie). Tutaj przykład na to, że takie kwiaty mogą wyglądać ładnie i ciekawie: http://agatahome.pl/1-Katalog,produktow/4-Dekoracje/14-Sztuczne,kwiaty.html
napisał/a: Pearl33 2013-02-28 11:14
Teraz robią tak świetnie wykonane sztuczne kwiaty, że bez wstydu można nimi udekorowac dom.
napisał/a: fejmsiezgadz 2013-03-01 15:13
sztuczne kwiaty to okropieństwo!!
napisał/a: Ola44 2013-03-06 09:25
Takie cmentarne sztuczne kwiaty, to fakt - nic specjalnego. Ale takie do wystroju mieszkania, chociażby te z linku, który umieściła femeia - mi się podobają bardzo i mam już koncepcję w głowie, jak by tu udekorować pokój. Jakby nie patrzeć - żywe kwiaty to drogi biznes.