Najśmieszniejsze komedie

RudaLisica
napisał/a: RudaLisica 2012-08-16 16:28
Jakie komedie najbardziej Was śmieszą? Dawajcie tytuły! Ja zacznę. :)

- Dzień świra
- sami swoi
- Kogel mogel
- miś
- testosteron
napisał/a: Tomasz876 2012-08-16 17:12
to co napisałaś +
- co mi zrobisz jak mnie złapiesz
- killer
Z polskich więcej do głowy mi nie przychodzi
napisał/a: happybird 2012-08-16 19:25
Dołączam się
Dla mnie przede wszystkim Kogiel-mogiel, Testosteron, Dzień świra oraz nieśmiertelne komedie Barei.
To są komedię, przy których śmieję się do łez i zawsze z chęcią wracam.
napisał/a: FantomMarty 2012-08-20 15:06
Same polskie tytuły. Mi się dzień świra bardzo spodobał ale raczej nie przepadam za naszymi komediami :). Tak średnio mnie kręcą komedie z ciągle tymi samymi aktorami albo o gangsterach.
napisał/a: babollina 2012-08-20 16:04
Seksmisja, Madagaskar 3, Kung fu Panda, American Pie, Testosteron, Kac Vegas - to są moje ulubione komedie, które śmieszą mnie bez względu na to ile razy je obejrzałam :)
karrotka
napisał/a: karrotka 2012-08-21 10:34
Kac Vegas, Crunk 2 z zagranicznych
i cała plejada polskich: kiler, kilerów 2-óch, miś, seksmisja :) Moja mama zaraziła mnie miłością do polskiego kina komediowego
Like_a_virgi
napisał/a: Like_a_virgi 2012-08-24 13:04
a ja dawno nie widzialam dobrej polskiej komedii. to co wymieniasz to już niezbyt świeże ;) Ostatnio to "baby są jakieś inne" jedyne na co wiedziałam, że warto iść. Karol 2 też uszedł, ale kultowym filmem to nie będzie...
napisał/a: annmagic 2012-08-24 15:03
oprócz polskich klasyków jak Sami Swoi *3 , Miś, Kogel Mogel, Seksmisja

dodam Poszukiwany, Poszukiwana (bo nie było chyba)

i znowszycj LEJDIS i Ciało :)
napisał/a: happybird 2012-08-25 20:51
Ja wymieniam przede wszystkim stare komedie, gdyż wśród nowych polskich filmów nie ma zbyt ambitnych produkcji. Takie jest moje zdanie, wiadomo każdy ma różne gusta. Słyszałem, ze niedługo ma wejść do kin nowa komedia "Komisarz Blond i oko sprawiedliwości". Po obejrzeniu trailera myślę, że zapowiada się ciekawie. Wiadomo jednak, że dopiero po obejrzeniu filmu będzie można właściwie ocenić ten film.
monikaderc
napisał/a: monikaderc 2012-08-27 07:21
Z polskich ostatnio nic do mnie nie trafiło. Dziś świra był super, ale czy to do końca komedia? Kac Wawa itp. za głupie, a Baby są jakieś inne momentami bardzo nudny.
napisał/a: mmvvff 2012-08-27 11:23
Testosteron jest super, zarówno sztuka jak i film :)
z komedii ale teatralnych polecam gorąco Mayday - są już 2 części i coraz więcej teatrów ma je w swoim repertuarze
marikak
napisał/a: marikak 2012-08-30 18:04
Od Testosteronu bardziej podobał mi się film Lejdis. Może dlatego, że jestem kobietą. :) Napisałabym jeszcze "poranek kojota", "pieniądze to nie wszystko" i "nigdy w życiu"