skiny na telefon - nowa moda?

napisał/a: hanki82 2012-07-09 12:08
zastanawiam sie nad skinem do mojego telefonu. chcialabym sobie nakleic zdjecie mojego faceta i mnie na telefon - co o tym sadzicie? poki co znalazlam jedna firme, ktora zajmuje sie skinami do telefonow i innych urzadzen i udostepnia kreator, gdzie mozna sobie wymyslic swoj projekt - nazywa sie Morphoskins.pl . moje obawy sa takie, ze skin bedzie odlazil, albo ze cos nie tak przykleje i bedzie to wygladalo slabo. na stronie jest niby napisane, ze folie sa z koncernu 3m wiec nie ma mowy o jakiejs fuszerce a podczas przyklejania mozna odkleic tego skina i jeszcze raz przykleic, ale ja wciaz sie waham. ktoras z was ma cos takiego? jak dlugo? jak wyglada? nie znudzilo sie?
diuszessa
napisał/a: diuszessa 2012-07-17 15:43
hanki82 napisal(a):zastanawiam sie nad skinem do mojego telefonu. chcialabym sobie nakleic zdjecie mojego faceta i mnie na telefon - co o tym sadzicie? poki co znalazlam jedna firme, ktora zajmuje sie skinami do telefonow i innych urzadzen i udostepnia kreator, gdzie mozna sobie wymyslic swoj projekt - nazywa sie Morphoskins.pl . moje obawy sa takie, ze skin bedzie odlazil, albo ze cos nie tak przykleje i bedzie to wygladalo slabo. na stronie jest niby napisane, ze folie sa z koncernu 3m wiec nie ma mowy o jakiejs fuszerce a podczas przyklejania mozna odkleic tego skina i jeszcze raz przykleic, ale ja wciaz sie waham. ktoras z was ma cos takiego? jak dlugo? jak wyglada? nie znudzilo sie?


Nie wiem, jak to wygląda w praktyce, ale jestem pewna, że coś takiego na mój sprzęcik by się przydało, no bo już słabo zipie... Zawsze jakaś mała renowacja :)
napisał/a: tatiankak 2012-07-20 16:04
No niezłe to jest. A można to odkleić?
napisał/a: hanki82 2012-07-25 10:33
tak, można odkleić i nie powinien zostawiać żadnego śladu na telefonie :) więc jakby się znudził to w razie czego można odkleić i dać sobie spokój albo przykleić z nową grafiką :)
napisał/a: tatiankak 2012-07-27 15:07
Ale spoko to wygląda, na ich stronie patrzyłam
napisał/a: roisin 2012-07-30 13:32
tatiankak napisal(a):Ale spoko to wygląda, na ich stronie patrzyłam


Świetnie to wygląda :) Ciekawe gdzie tkwi granica wyobraźni jeśli o własnym pojektem skina chodzi. Sama chciałabym chyba coś w formie kolaży wybranych przez siebie zdjęć. Może i nie do końca jest to produkty dla mnie, ale w sumie czemu nie. Zawsze można to wymienić lub kupić inny telefon, jak się znudzi.
napisał/a: babollina 2012-07-30 15:58
fajnie to wygląda, ja bym sobie zrobiła takie coś.
napisał/a: tatiankak 2012-08-08 14:58
Nie musisz później kupować nowego tel bo można to bez problemu odkleić, bo to nie jest taka typowa naklejka.
diuszessa
napisał/a: diuszessa 2012-08-29 13:36
Fajne, chociaż ja chyba jednak tez wolę swój własny design. Też chce zdjęcia! Zastanawiam się, jakby wyglądał lapek czy telefon np. oskinowany fotografiami, myślę, że to mogłoby tez być fajnym prezentem. :)))
napisał/a: marcinlos 2013-11-05 23:42
diuszessa, zdjęcia masz w galerii, są tam naklejki na laptopa, telefony i tablety - zdjęcia użytkowników
nie wiem, czy mi się dobrze link wkleił, więc jeszcze raz [url]www.morphoskins.pl/galeria[/url]
napisał/a: trisz 2016-07-22 08:59
Bardzo ciekawe, muszę się nad tym zastanowić :P al szczerze powiem, że lubię swój telefon.