Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak golicie nogi? więcej

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami: którą formę depilacji wybieracie?

forum

Podkłady i fluidy więcej

Czyli o naszych ulubionych tego typu kosmetykach

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. Dodano: 22-06-2013, 10:40 #21

Odp: Czym ogrzewać dom?

To musiało to bardzo ciekawie wyglądać, chociaż pewnie nie zaglądaliście często do pieca
    A jeszcze się zapytam o to ogrzewanie podłogowe, to co konkretnego planujecie? Przypuszczam, że ogrzewanie podłogowe wodne, prawda?

2. Dodano: 23-06-2013, 08:58 #22

Tutaj Ciebie zaskoczę, bo właśnie nie wodne, tylko elektryczne. Mój mąż wypatrzył nową technologie. Chodzi o ogrzewanie podłogowe za pomocą folii grzejnej. Bardzo ciekawie to wszystko wygląda i jest o wiele ekonomiczniejsze niż tradycyjne ogrzewanie podłogowe.
    Tutaj możesz sobie podpatrzeć jak to wygląda: [url]http://www.youtube.com/watch?v=NGa-YDNVxUA[/url]

3. Dodano: 24-06-2013, 14:53 #23

Faktycznie dość ciekawie to wygląda. Chyba będę musiała zainteresować tym mojego partnera i jakoś przy następnym gruntownym remoncie byśmy skontaktowali się z tą firmą Enekosystem, by nam wycenę takiej instalacji zrobili.

4. Dodano: 12-12-2013, 13:48 #24

Czytałam ostatnio [URL="http://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/103,jaka-jest-idealna-temperatura-w-domu/"]tutaj[/URL] ciekawy artykuł o optymalnej temperaturze jaka powinna panować w mieszkaniu czy domu. Jest tam też wątek dotyczący automatycznego systemu do regulacji temperatury. Tego typu systemy są w stanie ogrzać dane pomieszczenie o określonej godzinie - np przed naszym przyjściem z pracy. W ten sposób można wymiernie zmniejszyć rachunki za ogrzewanie. Ciekawe prawda?

5. Dodano: 02-02-2014, 21:29 #25

Poczytaj [url]http://tobudowa.com/?s=ogrzewanie[/url] co jest najkorzystniejsze. Ja miałam wcześniej kominek, w obecnym mieszkaniu mam gazowe. I może płacę więcej, ale wygodniej, bez kurzu i łatwiej kontrolować temperaturę w domu.
    Ostatnio edytowane przez majowapolank ; 03-02-2014 o 15:40

6. Dodano: 10-04-2017, 15:57 #26

Według mnie ogrzewanie domu powinno być jednocześnie tanie i skuteczne. Wraz z mężem zdecydowaliśmy się jeszcze podczas budowy domu na system Feelco, który jest ogrzewaniem nadmuchowym nowej generacji. System ten pozwala na ogrzanie powietrza w taki sposób, by było ono jak najbardziej odpowiednie w zależności od warunków panujących na zewnątrz. Można więc śmiało powiedzieć, że Feelco jest inteligentnym systemem, który samodzielnie wszystkim steruje, co wpływa bezpośrednio na nasz komfort. W pakiecie mamy ogrzewanie, klimatyzację oraz wentylację i wszystko działa perfekcyjnie. Obecnie nie wyobrażam sobie wykorzystywania innego rozwiązania.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów