Konkurs Best Friends

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2012-06-27 08:31
Zrób wakacyjna przyjemność sobie i swojej najlepszej przyjaciółce! Mamy dla was wyjątkowe, letnie bransoletki na rzemyku.

Napisz jak twoja absolutna best friend ma na imię i czym zasłużyła sobie na to miano!

5 najlepszych uzasadnień waszej dozgonnej przyjaźni nagrodzimy wyjątkowymi bransoletkami od Labels&love
Niebieską dla Ciebie i Brązową dla niej.
Regulamin Konkursu

Konkurs trwa do 11 lipca 2012
bozusia
napisał/a: bozusia 2012-06-27 14:58
Sławka, czy mam prawo mówić o niej przyjaciółka? Chociaż tak o niej od dawna myślę. Wszystko ,co robi jest szczere i bezinteresowne, zawsze ma czas wysłuchać moich bolączek, wspiera mnie nawet gdy wymyślam skończone głupotki, co więcej ona je realizuje (!). Rzucam pomysł na firmę , ona w niego wchodzi; potrzebuję ponarzekać na męża i dzieci , słucha i narzeka ze mną; chcę wystroić córcię ona dzwoni,że już kupiła materiał i szyje sukienkę lub płaszczyk dla mojej małej. Jest nieoceniona , niezastąpiona i najcudowniejsza. Nie wiem ,jak żyłam bez tej przyjaźni jeszcze 5lat temu...
Jeśli wygram bransoletki niebieska będzie jej , to jej ulubiony kolor.
napisał/a: biala1205 2012-06-27 16:07
Moja wieloletnia przyjaciółka ma na imię Kasia, a nasza znajomość zaczęła się już w przedszkolu. Trwa od 18 lat.

Moja przyjaciółka to:
* ciepłe dłonie ocierające moje łzy, kiedy płaczę;
* dobre serce, które zawsze służy pomocną radą;
* miłe słowa, które zawsze mnie pocieszają;
* najlepszy doradca we wszystkich sprawach: od butów po mężczyzn;
* szczery uśmiech, który rozjaśnia mój dzień.

Z moją przyjaciółką rozumiemy się bez słów. Wystarczy gest lub spojrzenie, byśmy wiedziały, co mamy na myśli. Mogę na nią liczyć w każdym momencie, nawet kiedy jest setki kilometrów ode mnie. Kiedy się spotykamy, nie możemy się nagadać, tematy nam się nie wyczerpują. Zawsze jest miło i wesoło, śmiejemy się do bólu brzucha. Uwielbiamy kilkugodzinne spacery, jazdę na rolkach, to samo jedzenie, a nawet mamy taki sam gust przy wyborze tego jedynego ;) Jesteśmy jak papużki nierozłączki - od przedszkola po liceum siedziałyśmy w jednej ławce. Teraz jesteśmy dorosłe, ale czasem lubimy się powygłupiać, rozładować dobrą zabawą emocje lub wyjechać na kilka dni pod namiot bez facetów.

Moja przyjaciółka to skarb, który dostałam od losu, by życie było dla mnie łatwiejsze.

Ona także może zawsze na mnie liczyć - w każdej sekundzie dnia. Niedługo wielki dzień - będę świadkiem na jej ślubie - chciała, bym towarzyszyła jej w tej roli podczas tego najważniejszego dnia :) Dla mnie to prawdziwy zaszczyt.
napisał/a: renifer71 2012-06-27 17:14
Moja najlepsza przyjaciółka ma na imię Ania.

Znamy się już prawie 30 lat :) Cenię ją przede wszystkim za to,że mimo upływającego czasu , wielu problemów i trosk dnia codziennego jest osobą szczerą, skromną , niezwykle serdeczną , uczciwą , nigdy nie udaje kogoś , kim nie jest i ZAWSZE można liczyć na jej pomoc, dobre słowo, uśmiech .Jest prawdziwym wsparciem w trudnych chwilach.NIESAMOWITA dobroć i ciepło.

DZIĘKUJĘ CI za to ,że JESTEŚ :)
napisał/a: bb26 2012-06-27 17:44
Moja najlepsza przyjaciółka to moja towarzyszka ze szkolnej ławki-Kasia.

Przyjaźnimy się -tak trzeba to nazwać, bo nie jest to zwykłe koleżeństwo już 10 lat. Przyjaźń z Katarzyną dodaje mi energii i pobudza do działania. Dzięki niej wiem, że mam na kogo liczyć i vice versa. Ona zawsze poda mi pomocną dłoń w potrzebie, pocieszy dobrym słowem i gestem. Jest niczym oaza na pustyni, gdy potrzebuję spokoju i wyciszenia. Z Kasią nawet milczenie jest cenne. Taka jak nasza, prawdziwa przyjaźń jest jak skarb-niełatwo ją znaleźć, lecz kiedy już ją znajdziemy zyskamy szczęście. Przyjaźni nie można bowiem kupić, bo jest pojęciem bezcennym. Życzę każdej z nas takiej serdecznej i ciepłej osoby w swoim otoczeniu.
napisał/a: nagietkaa 2012-06-27 18:08
Uwaga Uwaga!!!

Best Friend - Wielkopolanka o imieniu Żaneta, lat 26.

Cechy szczególne:
- jest doskonałym artystą mojego wnętrza już od 10 lat, zna wszystkie kąty oraz zakamarki mojej kobiecej duszy
- doskonały z niej umysł ścisły, albowiem potrafi liczyć, nie tylko na siebie, ale przede wszystkim na mnie... Właśnie dzięki temu nasza relacja zamieniła się z koleżeńskiej w przyjacielską i trwa do dziś...
napisał/a: jaga12Xj1 2012-06-27 19:04
Moje przyjaciółka ma na imię Małgorzata jest naprawdę wyjątkowa kiedy ją potrzebuje zawsze jest przymnie tak jak ja przy niej
napisał/a: oluusiaa 2012-06-27 19:21
Aleksandra ;)
Moja najlepsza przyjaciółka już ponad 8 lat. Jest dla mnie jak siostra. Zawsze mogę liczyć na jej wsparcie, zawsze mnie wysłucha, doradzi, pocieszy. Jest kimś w rodzaju opiekuna. Rozumiemy się bez zbędnych słów. Wystarczy odpowiednia mina lub spojrzenie, a ona od razu wie co mam na myśli. Od samego początku jest przy mnie i swoim dobrym serduszkiem pomaga mi jak tylko może. Wiernie wysłuchuje moich żalów i głupot. Zawsze otrze moje łzy i poprawi humor jak za dotknięciem magicznej różdżki. Jest jedną z niewielu osób, które szczerze prawią mi komplementy. Kiedy wszyscy inni się odwracają, ona zawsze zostaje, złapie mnie za rękę i sprawi, że znów się uśmiechnę. Ma dla mnie tyle ciepła i dobroci. Nigdy nie musiałam "wkupywać się" w jej przyjaźń i to właśnie jest piękne. Darzy mnie bezinteresowną przyjaźnią o której inni mogą tylko pomarzyć. Pamięta o mnie zawsze i wszędzie. Jest wielkim skarbem, który nie łatwo odnaleźć. Jest bezcenna, wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Spędzony z nią czas jest najwspanialszym. Oddała bym za nią życie.
justynak2608
napisał/a: justynak2608 2012-06-27 19:24
Karola - "między nami Zośka - tak do siebie mówimy" - dlaczego, bo zawsze jest kiedy jej potrzebuje.
napisał/a: pucelle 2012-06-27 20:11
[CENTER]Moją najlepszą przyjaciółką jest moja siostra. Ma na imię Anita. Jest między nami dość spora różnica wieku, ale mimo to dogadujemy się doskonale. Zawsze mogę na nią liczyć. Wspiera mnie i zawsze pomaga. Niektórzy kłócą się ze swoim rodzeństwem, ale z nami jest inaczej. Pożyczamy sobie ubrania, dogadujemy się i znamy na wylot. Kocham ją i dziękuję, że zawsze jest przy mnie. Wiem, że mogę powierzyć jej wszystkie moje tajemnice i wyżalić się, kiedy mam problem lub gdy jest mi smutno. Tworzymy doskonały duet.Jest wspaniała![/CENTER][/SIZE]
napisał/a: MaleWu 2012-06-27 20:20
Do mojej najlepszej przyjaciółki zwracam się Dusia, chociaż ma na imię Magdalena. Przyjaźnimy się od małego, ani ona ani ja nie wierzyłyśmy w to, że nasza przyjaźń przetrwa tak wiele trudnych chwil, przetrwała więc wiem, że będzie wieczna.
Kocham ją za to, że:
- zawsze wie kiedy mi jest źle i jak mnie pocieszyć,
- gdy zaczynamy się razem śmiać z "niczego", według innych, my wiemy o co chodzi,
- tylko z Nią mam najlepsze"głupawki"
- zawsze mogę na Nią liczyć, o każdej porze dnia i nocy ,
- mogę powiedzieć Dusi wszystko, nawet najbardziej osobiste sprawy, wiem, że nikomu tego nie powie,
- wspiera mnie w każdej sytuacji;
- jestem dla niej bardzo ważną osobą, wiem, że dla naszej przyjaźni może poświęcić wiele :)
- jest :)
megi22241
napisał/a: megi22241 2012-06-27 20:49
Moją najlepszą przyjaciółką jest [LEFT]Marzenka(Mania) znamy się nie od dzisiaj,[LEFT]w zerówce ukradła mi mojego misia.[LEFT]Ale jej wybaczyłam i cały czas się kolegujemy,[LEFT]choć nie zawsze się dogadujemy.[LEFT]Zawdzięczam jej wiele,gdyż chciałam sobie zrobić krzywdę,[LEFT]ona uleczyła na mym sercu bliznę.[/LEFT]Widziała że miałam dość wszystkiego,[LEFT]i powiedziała mi coś bardzo mądrego.[LEFT]"Żyjmy chociaż dla siebie,[LEFT]Ty potrzebujesz mnie a ja Ciebie"[/LEFT][/LEFT][/LEFT][/LEFT][/LEFT][/LEFT][/LEFT][/LEFT]