Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Witaminy więcej

Które witaminy same zażywacie, a które najlepiej sprawdzają się jako składnik kosmetyków?

forum

Wibrator dla par więcej

Korzystacie?

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. Dodano: 20-06-2013, 21:34 #21

Odp: Jak pić żeby nie mieć kaca

Zawsze można wypić przed – ja próbowałam przed bo przez to przez całą imprezę jest się trzeźwiejszą, nie ma ryzyka przedobrzenia z alko.

2. Dodano: 27-06-2013, 16:36 #22

To nieźle.. Teraz będę poiła tym mojego męża przed każdym wyjściem na imprezę

3. Dodano: 04-04-2015, 20:41 #23

Cool Odp: Jak pić żeby nie mieć kaca

Muszę przyznać że próbowałam wielu sposobów na kaca i żaden nie był w 100% skuteczny. koleżanka poleciła alcovit i muszę powiedzieć że nie pamiętam kiedy ostatnio miałam kaca. Trzeba jedynie pamiętać kiedy go wypić i problem z głowy. Jakby ktoś chciał sobie więcej poczytać to tu jest strona [url]http://www.alcovit.pl/[/url]

4. Dodano: 27-07-2016, 09:09 #24

Zamieńcie kiepskiej jakości alkohole na Gutt Pure Vodka - to wystarczy. U mnie zdrowie drugiego dnia jest po tym totalnie inne, inaczej się czuję, pewnie chodzi o skład, o produkcję. Po lipnych wódkach faktycznie nie raz przeżywałem prawdziwą masakrę, ale tego już nie mam.

5. Dodano: 10-10-2016, 08:54 #25

Pić rozsądne ilości i przede wszystkim unikać kiepskiej jakości wódki. Bardzo dobre alkohole w żaden sposób nie muszą być drogie. Dużą różnicę robi np. Gutt Pure Vodka - nie chodzi o sam smak, ale nawet o dzień po. Pewnie ma na to wpływ zasada produkcji, produkty, bo jednak mowa o wódce, która smakuje inaczej, raczek segment premium. Nie ma mowy o kiepskiej jakości alkoholu...

6. Dodano: 07-03-2017, 08:58 #26

Nie wiem czy to zależy od jakości alkoholu, czy czegoś innego, ale po Gutt Pure nie mam żadnych problemów drugiego dnia. Wstaję jak każdego ranka, nie mam nawet suszy. Przede wszystkim ta wódka jest znacznie delikatniejsza, nie ma tak nieprzyjemnego zapachu - totalnie inna półka.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów