Konkurs Wygraj płytę Anny Czartoryskiej

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2012-05-29 13:40
Laureatami konkursu zostają:
1. biala1205
2. megi22241
3. aniczka83
4. magdamus
5. angelusia111

Laureatom serdecznie gratulujemy. Redakcja wyśle informację o wygranej na prywatną skrzynkę na forum z prośbą o przesłanie danych adresowych.

Wygraj płytę Anny Czartoryskiej ze spektaklu "Morfina"


Możecie wygrać płytę biorąc udział w naszym konkursie.
Wystarczy napisać na forum.polki.pl, czy jest coś bez czego nie mogłabyś żyć i od czego jesteś uzależniona.

Do wygrania 5 płyt Anny Czartoryskiej "Morfina"



Konkurs trwa od 29 maja do 12 czerwca 2012

Przeczytaj Regulamin konkursu
napisał/a: 19790411 2012-05-29 14:05
Nie mogłabym żyć bez swojej rodziny: męża i córeczki. To jest pewne. Poza osobami nie mogłabym żyć bez uśmiechu, przyjaźni i kwiatów. Wszystko to sprawia, ze świat jest bardziej kolorowy i radosny.
napisał/a: biala1205 2012-05-29 15:08
Samochód, rower, wakacje na Karaibach można zakupić dzięki pieniądzom. Rodziny, zdrowia i szczęścia nie da się nabyć za żadne pieniądze świat. Właśnie bez wymienionych wyżej "rzeczy" nie potrafiłabym się obejść. Jestem po prostu uzależniona od przytulania się do mamy, całowania mojego partnera, rozmawiania na każdy temat z moją babcią. Wiem również jak ważne jest zdrowie, odkąd tata zachorował...Jestem po prostu szczęśliwa, mimo iż nie zarabiam milionów, nie mogę sobie pozwolić na miesięczne wakacje na Karaibach, nie mogę jeździc Mercedesem klasy S. Do szczęścia wystarczą mi po prostu moim bliscy, bo za żadne skarby świat NIGDY nie chciałbym zostać sama - boję się samotności...
napisał/a: anna7325 2012-05-29 15:26
Każdego dnia po pracy mobilizuję się i wybieram na przegląd panujących w galeriach handlowych trendów, zarówno dotyczących mody jak i urody. Zakupy codzienne to moje uzależnienie. Przy czym nie muszą być wcale drogie i czasochłonne, czasem wystarczy coś małego, co wpadnie mi w oko i ma to "coś", co daje radość posiadania i mogę poczuć się choć na chwilę szczęśliwa, a mój świat staje się bardziej kolorowy, jak bym przez chwilę oglądała świat przez różowe okulary. Te drobne zakupy w szare dni przypominają mi o mnie samej i są dla mnie codziennym nawykiem, z którego nigdy nie zrezygnuję, to jak tatuaż na ciele, który raz zrobiony wzmaga apetyt na jeszcze jeden.
napisał/a: jaga12Xj1 2012-05-29 19:10
Ja bym nie mogła żyć bez kwiatów ponieważ mam w domu swój mały ogród o który bardzo dbam
megi22241
napisał/a: megi22241 2012-05-29 21:21
Nie mogłabym żyć bez swojego mężczyzny,[LEFT]bo go kocham całym sercem,[/LEFT]i nie potrzebuję już nic więcej.
Jest całym moim Światem,
więc mogę z nim jechać w dal nawet małym fiatem.
Jest moim ukochanym mężczyzną i nie oddam go nikomu za żadne skarby,
nawet gdyby chciał i był bardzo uparty.
Bo takiego drugiego jak on nie znajdziecie,
ideał jedyny na tym Świecie :)
napisał/a: ignasitymek 2012-05-29 21:52
Jestem uzależniona od trzech mężczyzn!!!
Od męża i dwóch synów. Zaczęło to się pół roku temu -w takim wieku są nasze bliźniaki. Przez miłość matczyną pogłębiła też się miłość do mojego męża, przez co jestem prze-szczęśliwa i cieszę się ,że mogę się tym z wami podzielić:)
Cotta
napisał/a: Cotta 2012-05-29 23:24
Jest, jest... :)
Na pierwszym miejscu nie mogłabym żyć bez moich bliskich.
Nie mogłabym żyć bez moich przyjaciół.
Nie mogłabym żyć bez czekolady.
Nie mogłabym żyć bez ukochanego kota.
Nie mogłabym żyć bez komputera.
Nie mogłabym żyć bez książek.
Nie mogłabym żyć bez mojego roweru.
Nie mogłabym żyć bez tańca.
Nie mogłabym żyć bez mojego ogródka.
Nie mogłabym żyć bez uśmiechu na twarzy i tego, że ktoś ten uśmiech mógłby mi ukraść...
Monroe1591
napisał/a: Monroe1591 2012-05-30 12:24
Jestem uzależniona od malowania paznokci,od gumy do żucia oraz od słuchania muzyki.
Natomiast myślę,że potrafiłabym wytrzymać bez tych wszystkich rzeczy,które w porównaniu do innych wartości są małą kroplą w oceanie.
Nie potrafiłabym żyć bez miłości,bez przytulenia mamy,bez czułych słów chłopaka,bez spędzania czasu z rodzeństwem oraz z przyjaciółmi,bez odwiedzania babci,która właśnie teraz tak bardzo tego potrzebuje ..
Nie przeżyłabym bez uśmiechu,płaczu - wszystkich tych emocji,które sprawiaja,że mogę wyrazic co czuje i,dzięki ktorym poczuje się lepiej.
Nie wyobrażam sobie swojego życia bez dzielenia się tym co mam z innymi,bez mojego domu,w którym mam wszystko,czego potrzebuje.
Nie zmieniłabym niczego w moim życiu,nie zamieniłabym mojego świata z kimś innym,jestem szczęśliwa,dlatego nie wyobrazam sobie po prostu bycia kimś innym !
napisał/a: dream7 2012-05-30 14:29
Hmm bez czego to ja nie mogę żyć? Myślę, że jak większość trudno rozstać mi się z muzyką, ale jak sie mówi"od muzyki piękniejsza jest tylko cisza" więc czasem wolę posiedzieć w ciszy. Trudno mi sie obejść bez książek, zawsze mam jakąś przy sobie. Bez paczki znajomych też mi jest dziwnie, ale umiem obejść sie swoja oecnością, bo czasem lubie samotność. Nie zniosłabym rozstania z rodzina, bo łączy mnie z nia silna więź.
napisał/a: aniczka83 2012-05-31 10:14
Jak każdy z nas nie mogłabym żyć bez powietrza, ale wydaje mi się, że bardziej niż powietrza potrzebuje zmysłów... Zmysłu wzroku, dzięki któremu mogę oglądać jak rosną moje dzieci. Zmysłu węchu, dzięki któremu mogę wąchać jak pachnie ich skóra. Zmysłu dotyku, dzięki któremu czuje miękkość ich włosów. Zmysłu słuchu, dzięki któremu słyszę jak mówią "Kocham Cię mamusiu". Zmysłu "smaku", dzięki któremu wiem jak słodkie są ich buziaki, które budzą mnie z rana i jak gorzkie potrafią być chwile, gdy na ich buźkach rysuje się smutek... Bardziej niż zmysłów potrzebuje swoich dzieci, bo bez nich cały mój świat nie byłby tak piękny i pełny...
napisał/a: Kurita 2012-05-31 13:40
Nie mogłabym żyć bez powietrza:D