Konkurs Uwodziciel

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2012-05-29 12:55
Laureaci konkursu:
1. Cotta
2. melsner
3. AlianaAine
4. Voodooo
5. migdalekk
6. paramono

Serdecznie gratulujemy. Redakcja wyśle informację o wygranej na prywatną skrzynkę na forum z prośbą o podanie danych adresowych.

W związku z premierą filmu "Uwodziciel" mamy dla Was książki na podstawie której powstał film.

Zadanie konkursowe:
Napisz na forum polki.pl, jakie uwodzicielskie sztuczki mężczyzn działają na kobiety. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy książkami.

Do wygrania 6 książek Guy De Maupassant "Uwodziciel"


Konkurs trwa od 29 maja do 12 czerwca 2012

Przeczytaj Regulamin konkursu
napisał/a: 19790411 2012-05-29 14:00
Na każdą kobietę działa inna "sztuczka". Jedne wolą facetów maczo, męskich, romantycznych, pełnych seksapilu, inne kobiety wolą mężczyzn nieśmiałych, takich, którzy dadzą sobą pokierować itp. itd. Ten, który mi wyda się uosobieniem ideału - mojej koleżance może wydać się przeciętny...
Dla mnie ważne jest, aby w miarę rozgryźć faceta - zorientować się kiedy gra, a kiedy jest sobą i czy to "bycie sobą" mi odpowiada... Nie musi być przystojny, szastać pieniędzmi na prawo i lewo, musi być szczery i odpowiedzialny.
napisał/a: jaga12Xj1 2012-05-29 19:07
Mi się wydaje że na kobiety działa kasa i zadbany wygląd
Cotta
napisał/a: Cotta 2012-05-29 23:14
Tak jak i my kobiety, faceci też stosują swoje uwodzicielskie sztuczki. Może to zabrzmieć dziwnie, ale bez nich nasze życie uczuciowe nie byłoby tak ekscytujące.
Niektóre uwodzicielskie sztuczki wydają się kiczowate, mam tu na myśli wyuczone na pamięć teksty jak np. ,,Twoje oczy są piękniejsze od wszystkich gwiazd na niebie''. Nadmierne wyperfumowanie się najdroższą wodą toaletową też nie wchodzi w grę. Zasypywanie kobiety drogimi podarunkami też nie jest ważne. Myślę, że na nie wszystkie kobiety takie sztuczki działają.
Według mnie najlepsze sposoby na uwiedzenie kobiety to:
- Przyniesienie bukietu pięknych kwiatów
- Pokazanie kobiecie zwykłego miejsca a zarazem uczynienie z niego niezwykłego
- ,,Zarażenie'' kobiety swoją pasją
- Rozmowa na każdy temat i o każdej porze dnia i nocy
- Spontaniczność i bycie sobą
- Akceptowanie kobiety taką jaka jest
- Schludny wygląd
- Patrzenie kobiecie głęboko w oczy
- Namiętny pocałunek...
:p
Monroe1591
napisał/a: Monroe1591 2012-05-30 12:29
Myślę,że na kobiety działają tacy normalni,zwykli,przyjaźni mężczyźni,z którymi będziemy mogły o wszystkim porozmawiać,ze wszystkiego się pośmiać oraz,którym można się ze wszystkiego zwierzyć.
Tacy typowi" chłopcy z sąsiedztwa" :)
Nie przykładają szczególnej wagi do swojego wyglądu,nie żelują włosów,nie stoją przed lustrem godzinami,ale mimo to,są naturalnie przystojni i posiadają"to cos" w sobie,co nas przyciąga.
Wystarczy ich szczery uśmiech,mocny uścisk dłoni i wiemy,że z nimi możemy zawojować świat:)
napisał/a: melsner 2012-05-30 13:14
A według mnie na kobiety działają "niegrzeczni chłopcy", bo każda z nas ma wrażenie , że to jej uda się takiego diabełka poskromić ;) Mężczyzna musi być dla kobiety wyzwaniem, tajemnicą i mieć to "coś" w oczach... To działa uwodzicielsko jak nie wiem. Ktoś wcześniej napisał, że na kobiety działa kasa i zadbany wygląd, ale to według mnie nie jest prawdą. Bo przecież nudny piękniś z kasą na pewno nas nie uwiedzie, prawda?
napisał/a: eureca 2012-05-30 13:56
Kobiety od wieków znane były ze stosowania sztuczek, by zafascynować i olśnić swoich wybranków. Kleopatra uwodziła Marka Antoniusza aromatem róż. Posłała po niego okręt, którego żagle były skropione wonnościami, a alkowę przystrajała różanymi płatkami (są symbolem miłości i pożądania). Cesarzowa Józefina wierzyła w moc piżma. Nacierała nim nawet obicia mebli, by zapach silniej oddziaływał na zmysły Napoleona. Marilyn Monroe- wyznała, że na noc „ubiera się” tylko w … kroplę perfum Chanel N 5. To wystarczyło, by rozpalić męską wyobraźnię. Współczesne kobiety mają więcej możliwości podkreślania swojego powabu. Oto kilka z nich.

1. Podkreśl usta czerwoną szminką. Jak wynika z badań, aż 90 proc. mężczyzn uważa, że najbardziej kuszące usta pomalowane są na czerwono. Kolor ten, wg wizażystów, jest elegancki, seksowny i ożywiający nawet najbardziej zmęczoną twarz. Każda kobieta może malować usta czerwienią, powinna tylko dobrać dla siebie odpowiedni odcień. Blondynkom idealnie pasuje zarówno soczysta, jak i zgaszona czerwień, szatynkom i rudowłosym- ceglasta. Brunetkom- kolor czerwonego wina, karminu. Po nałożeniu szminki pociągnij usta transparentnym błyszczykiem, by wydawały się wilgotne.

2. Włóż seksowną sukienkę. Każdy facet lubi, gdy jego ukochana wygląda zmysłowo i kobieco. Dlatego, szykując się na randkę, ubierz się w sukienkę, najlepiej o prostym fasonie, która ładnie podkreśli atuty twojej sylwetki. „Sukienka nie powinna być zbyt obcisła, ani za szeroka. Dobrze, gdy będzie miała głęboki dekolt lub rozcięcia u dołu. Pamiętaj, że to, co jest przysłonięte lub w dyskretny sposób odsłonięte, bardziej działa na zmysły mężczyzn niż wyzywająca nagość”- czytamy w artykule pt. Mam randkę. Oprócz stroju, ważne są odpowiednie ozdoby, elegancka biżuteria. Na szyję włóż zatem delikatny naszyjnik z wisiorkiem. Intrygująco wygląda też łańcuszek zapięty na kostce nogi. Mężczyźni uwielbiają modne, eleganckie kolczyki. Najlepiej- długie, wiszące.

3. Spryskaj ciało perfumami. Słynna projektantka Sonia Rykiel twierdziła, że perfumy mówią- milcząc. I coś w tym jest. Użyj więc uwodzicielskiego i zmysłowego zapachu. Znanymi afrodyzjakami są : wanilia, jaśmin, ylang ylang. Perfumuj te miejsca, gdzie wyczuwasz pulsującą krew ( skronie, nadgarstki, kark, zgięcia łokci i kolan). Francuzki skrapiają ulubioną wodą także włosy, skórę między piersiami i łono.

4. Włóż szpilki. Stukot obcasów od wieków fascynuje każdego mężczyznę. Na szpilkach będziesz wydawać się wyższa i szczuplejsza. Uniesione pośladki staną się bardziej kształtne, a uda i łydki smuklejsze. Pamiętaj jednak by nie przesadzić- jeśli nie umiesz chodzić na wysokich obcasach, wystarczą niskie.

5. Zadbaj o efektowną fryzurę. Jeżeli chcesz być supermodna, wygładź je prostownicą. Jeśli wolisz wyglądać bardziej naturalnie i romantycznie- podkręć włosy lokówką. Fale zawsze wyglądają uwodzicielsko.

6. Pamiętaj o makijażu. Tworzy on całość z suknią, dodatkami i fryzurą. Powinien nawiązywać do kolorystyki i stylu stroju. „ Malując się, pamiętaj o zasadzie: im mniej kosmetyków użyjesz, tym naturalniej i młodziej będziesz wyglądać. Kolory bledną w sztucznym świetle: dlatego wieczorem lepiej sprawdzają się barwy chłodne ( np. niebieskie) niż ciepłe ( np. beżowe, łososiowe). Staraj się też nie używać kosmetyków perłowych, bo uwydatniają one zmarszczki i niedoskonałości cery”- czytamy w artykule Mam randkę.

7. Przed wyjściem muśnij skórę brązującym pudrem. Dekolt i ramiona oprószone drobinkami złota będą bardziej ponętne.

8. Wydepiluj ciało. Jeśli nie zrobiłaś tego wcześniej, tuż przed ranką musisz zastosować metodę awaryjną. Nie używaj depilatora chemicznego ani elektrycznego, gdyś może on podrażnić skórę. Zbędne włoski usuń tradycyjną maszynką. Po zabiegu koniecznie wklep w skórę nawilżający balsam.

9. Pamiętaj o antyperspirancie. Emocje sprawiają, że intensywniej się pocimy. Aby ich nie zdradzić i nie dać plamy użyj przed wyjściem na randkę bezwonnego antypespirantu.

10. Zjedz kawałek czekolady. Naukowcy udowodnili, że czekolada poprawia nastrój i zwiększa apetyt na miłosne igraszki.
napisał/a: Kate888 2012-05-30 16:53
Ogólnie powszechnie wiadomo, że to kobiety umiejętnie manipulują mężczyznami. Wykorzystujemy swoje "kobiece sztuczki" , by kierować ich zachowaniem i ich uwodzić. Jednakże z tego co zaobserwowałam już dawno jest... odwrotnie! To mężczyźni mają kontrolę nad sytuacją, pozwalają myśleć nam - kobietom, że to my jesteśmy najważniejsze i tylko nasze zdanie się liczy... a tak na prawdę, to oni ZDOBYWAJĄ I UWODZĄ ! :)
Aby osiągnąć swój cel instynktownie kuszą, dyskretnie sprawiają, że jesteśmy pod ich całkowitym urokiem. Ich wygląd, oraz zachowanie są nienaganne. Wysłuchują nas - kiedy potrzebujemy się wygadać, służą zawsze ramieniem i pomocą, są na każde nasze skinienie, poświęcają każdą wolną chwilę by spędzić z nami czas. Zawsze odpowiednio ważą swoje słowa, mówią nam to co chcemy usłyszeć. Okazują nam swoje zainteresowanie i podkreślają naszą wyjątkowość - obsypują kwiatami, zabierają na romantyczne kolacje, spacery w blasku księżyca... Magia działa... Traktujemy ich coraz poważniej, coraz chętniej spędzamy czas w ich towarzystwie. Ich plan działania w większości przypadków odnosi 100% sukces. Uważam, że to niezwykle przyjemne uczucie, bycie adorowaną, bycie tą najważniejszą, niezwykłą. I nawet czasem kiedy mamy dość mężczyzn, usiądźmy na spokojnie i pomyślmy... Jaki byłby bez nich świat... ? ;)
napisał/a: magsko 2012-05-30 17:43
Mężczyźni mogą uwodzić swoją niezależnością, spojrzeniem, niedostępnością, aurą tajemnicy która ich otacza. Inni potrafią dostrzec w kobiecie coś pozytywnego, co ona skrzętnie przed światem ukrywa/sama nie zdaje sobie z tego sprawy, a dzięki nowemu "odkrywcy" czuje się rozpromieniona i atrakcyjna.
napisał/a: lalka_emilka 2012-05-30 18:29
Nie mam pojecia, co dziala na inne kobiety, ale wiem co doskonale działa na mnie :)
z rzeczy wizualnych: piękny uśmiech, przyciągające spojrzenie, ładny zapach :)
i te "triki" i takie emocjonalne mój partner opanował już do perfekcji, a do tych drugich należy po prostu czasem miłe słowo, komplement, niezapowiedziany wypad na kolacje czy kwiaty bez okazji :)))
taka typowa ze mnie kobieta :)
napisał/a: Milusienka 2012-05-30 18:36
Każda z nas kobiet jest inna, na każdą działają inne sztuczki, na mnie największe wrażenie sprawia gdy mężczyzna jest zabawny i tym chce zarazić mnie.
Optymizm, świetne poczucie humoru, żartowanie to wprost idealny łapacz uwodziciel.
Nie działają na mnie komplementy, gdyż to pewna metoda zdobycia a nie uwodzenia, myślę, że bardziej działa na mnie obojętność ze strony faceta co rownież może być znakomitą sztuczką na uwodzenie.
napisał/a: Hellen 2012-05-31 11:49
Mężczyźni potrafią stosować sztuczki,które pomagają im uwodzić kobiety.Myślę,że najbardziej skuteczne są komplementy.Ponadto ulubione kwiaty i drobne, gustowne prezenciki.Kobiety,to dusze romantyczne i mężczyźni doskonale o tym wiedzą.Dlatego organizują kolacje przy świecach z nastrojową muzyką w tle.Używają subtelnych zapachów,które kobiety uwielbiają.Do tego czarujący uśmiech,nienaganne ubranie,czyste buty i zadbane dłonie.Są przysłowiowymi "Czarusiami" i opowiadają prawdziwe "bajki".)