poszukiwany dobry stomatolog!

napisał/a: inga102 2012-05-21 14:36
Witam Was! Szukam dobrego stomatologa w Warszawie lub okolicach z dobrze wyposażonym gabinetem! Muszę uratować kilka zębów i nie wiem czy nie skończy się na kanałowym... Znacie kogoś godnego polecenia?
napisał/a: piki81 2012-05-22 11:47
przypadkiem trafiłam do kliniki dormed pod warszawą. miałam kanałowe tam, bezbolesne :D polecam, nie skrzywdzą i pracują na dobrym sprzecie.
napisał/a: zofiaw 2012-05-22 14:40
to chyba teża zależy czego oczekujesz od swojego dentysty... czy bardziej chodzi o jakość, czy o cenę, czy szybko sie pozbyc problemu najmniejszym kosztem :P czy że dobrze na lata :P
napisał/a: inga102 2012-05-24 14:27
heheh, no najlepiej, aby łączył te wszystkie cechy - dobra jakość, przystępna cena i jeszcze trwałość na lata :) a poza tym miła atmosfera w gabinecie ;) Ale domyślam się, że nie można mieć wszystkiego, stawiam zatem na jakość :) cenę jakoś przeboleję :P
napisał/a: ala1234 2012-05-24 15:21
inga, najlepiej byłoby, żeby można było połączyć te wszystkie cechy, ale rzadko się to chyba zdarza... A co do Dormedu, to moja koleżanka korzysta z ich usług i nawet mi polecała, ale ja nie mam żadnych problemów z zębami na razie więc nie byłam, ale jak już będę się wybierać to chyba tam podjadę, podobno naprawdę świetni fachowcy.
napisał/a: inga102 2012-06-25 15:44
hej, hej! Za Wasza namową zadzwoniłam do kliniki, którą poleciliście, czyli do tego Dormedu i powiem Wam że bardzo pozytywne wrażenie na mnie zrobili. Już podczas rozmowy dużo rzeczy się dowiedziałam więc z lekkim sercem zapisałam się na wizytę :) Zobaczymy jakie wrażenia będą po :)
napisał/a: piki81 2012-06-28 12:37
to świetnie, to napisz potem jak wrażenie po wizycie, jak pójdziesz ;) bardzo jestem ciekawa :) z lekkim sercem na pewno usiądziesz nawet na fotelu dentystycznym, ja tak tam siedzę, pomimo panicznego strachu przed dentystą :P
napisał/a: inga102 2012-06-28 23:50
piki, a którego lekarza polecasz najbardziej w dormedzie i dlaczego, z jakich zabiegów korzystałaś???
napisał/a: piki81 2012-06-29 15:06
no ja robiłam tam kanałowe u doktor Ewy Luszyńskiej, heh. słyszałam że ma świetne podejście do dzieci, a mnie fotl stomatologiczny niegdyś paraliżował strachem, dlatego chciałam kogoś kto obejdzie się ze mna jak z jajkiem. i tak było, jest bardzo miła i delikatna. także polecam :) chodze do niej tez na kontrolne wizyty.
napisał/a: inga102 2012-07-24 13:28
o, szkoda że wcześniej nie wiedziałam, też bym poszła do dziecięcego :P je jestem już po, byłam u pani Ewy Kupiec, mam ustalony plan leczenia, wiem już co trzeba zrobić w mojej buzi itp, także na razie jestem bardzo zadowolona :)
napisał/a: piki81 2012-07-25 13:01
i proszę, pierwsze koty za płoty :) tam w ogole maja swietnych specjalistow, wiec na kogo bys nie trafila to dobrze by cie potraktowlai ;)
napisał/a: inga102 2012-07-26 12:09
Wiem, wiem, zauważyłam, że poziom usług jest bardzo wysoki, a na recepcji bardzo miłe panie :) kurcze, jeszcze polubię chodzenie do dentysty :P