Konkurs "Misja na czterech łapach"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2012-05-18 13:22
Laureaci konkursu:
1. magdax78
2. megi22241
3. basiula1
4. maxiorek
5. klaudia12369

Laureatom serdecznie gratulujemy. Prosimy o przesłanie danych adresowych w celu wysłania nagrody.

Zadanie konkursowe:

Gdyby twoje ukochane zwierzątko mogło przemówić, to jak myślisz, co by ci powiedziało?
Swoją wypowiedź zamieść jako post na forum

Do wygrania 5 książek "Misja na czterech łapach"

Konkurs trwa w terminie 18 - 31 maja 2012

Przeczytaj Regulamin konkursu
napisał/a: AlianaAine 2012-05-18 16:01
Znowu żarcie z puchy??? No chyba sobie żartujesz... 12 lat to jem! Ile można?! Dawaj jakieś dobre mięsko! Ohhhh kurczaczek, ooo albo lepiej wołowinkę, tym powinnaś mnie karmić, a nie jakąś puchą. Czy ty całe życie też wcinasz konserwy? Ah no tak, wy się ucztujecie w jakiś restauracjach, ale mnie to nic nie obchodzi. Dawaj mięcho bo Ci przyniosę mysz do łóżka!
megi22241
napisał/a: megi22241 2012-05-19 19:34
Mój piesio nie narzekał by na swoje jedzenie,[LEFT]gdyż zawdzięcza mi swoje istnienie.[LEFT]Wyciągnęłam go z rzeki jak był szczeniakiem,[LEFT]ktoś kto to zrobiła był bezdusznym człowiekiem.[LEFT]I choć dziękuje mi za to każdego dnia swoim zachowaniem i gestami.[LEFT]To gdyby mógł mówić powiedział by to słowami :)[/LEFT][/LEFT][/LEFT][/LEFT] [/LEFT]
napisał/a: magdax78 2012-05-20 12:52
Birma - wyżeł weimarski siedzi na przeciwko mnie i myśli....
Ech....Moja Pańcia, odkąd urodził sie Filip nie ma dla mnie mniej czasu...do niedawna byłam jej jedyna córeczka, spalam z Pańciami w łóżku a teraz....Filip Filip Filip...wciąż chce dotykać moich łap, ciągnąć za uszy, ogon, włazić do mojego kosza...Czego on ode mnie chce? Nie rozumiem tego jego guguguguu, dadadad, auuu...
Słodko śmieje się i mruży oczka, kiedy go liznę po tej uśmiechniętej twarzyczce i karmi mnie chrupkami.
Pańcia mówi ze latem Filip zacznie chodzić i będziemy bardziej "mobilni" - to oznacza długie spacery po lesie... codziennie !!! :)
A w sierpniu jedziemy wszyscy w Bory Tucholskie - tam zaszaleje! Pańcia kupiła ponton z utwardzanym dnem...dla mnie żebym sie nie bala pływać i nie przebiła pazurkami gumy ....kochana jest - mysli o mnie. Woda, woda, kocham wodę!
Kocham moja Pańcię i mojego małego Pańcia Filipka tez :) szczególnie lubię zjadać po nim te pyszne zupki z królikiem....hauuuuu!
napisał/a: jaga12Xj1 2012-05-20 16:51
Moje zwierzątko jak by przemówiło to by powiedziało choć ze mną na spacer moim zdaniem to świetny pomysł żeby zwierzęta mówili jak my bo by powiedziały jak ich ludzie niektórzy traktują by mniej było okrucieństwa nad biednymi zwierzętami
napisał/a: jolunia559 2012-05-21 19:26
Mój kot-Forest,na pewno by tak powiedział! Kobito-Ty mi daj pospać,a nie wiecznie z tą ścierą i odkurzaczem ganiasz,po co komu to sprzątanie,jak lepsze jest spanie!
napisał/a: basiula1 2012-05-22 12:34
Moja suczka Owczarka Niemieckiego
-Chciałabym choć raz zamienić się rolami z moją panią . Moim marzeniem jest być człowiekiem!
Spełniłabym wówczas swoje marzenia :)

Powiedziałabym swojej Pani że sucha karma którą mi daje już mi zbrzydła. Wolałabym obiadki które gotuje dla swojej rodziny
Smyczy na której mnie prowadzi ,mogłoby w ogóle nie być ! bo ja bardzo wolność lubię !
Mogłabym do woli pływać w rzece i biegać po lesie i jeździć na rowerze .
napisał/a: sierotka 2012-05-28 06:14
Powiedziałoby: Więcej jedzenia,więcej! Więcej picia,więcej!
napisał/a: drewienko 2012-05-28 17:10
Jestem najbardziej uczuciową formą życia na tej planecie, więc nie martw się, że nikt twojego wzrostu nie stoi obok Ciebie - przecież jestem JA!:)
napisał/a: anka9290 2012-05-28 20:11
no chodź ze mną na spacer , uwielbiam jak mi towarzyszysz
Cotta
napisał/a: Cotta 2012-05-29 23:40
Mój kot pewnie powiedziałby mi:
,,Czemu ciągle czegoś mi zakazujesz?''
,,Dlaczego ciągle mnie kąpiesz, choć czuję się CZYSTY?''
,,Po co regularnie obcinasz mi pazury a sama zapuszczasz?''
,,Pozwól mi choć raz przespać się w Twoim łóżku''
,,Podczas moich urodzin, nie dajesz mi spróbować tortu - w końcu to MOJE święto!''
,,Czemu nie pozwalasz mi jeść jak ,,człowiek'' przy stole?''
Ale myślę, że powiedziałby mi nareszcie jak bardzo kocha swoją ,,mamę''.
napisał/a: katiaaaa 2012-05-30 07:50
"Hmm... dlaczego ja chodzę na czterech łapach a Ty dajesz radę tylko na dwóch?" :)