Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Osobna kuchnia czy aneks kuchenny? więcej

Jakie rozwiązanie wybrałyście w swojej kuchni? Jesteście zadowolone z tej decyzji?

forum

Śniadanie wielkanocne więcej

Jakie potrawy znajdują się na Waszym wielkanocnym stole?

forum

Regenerum - opinie więcej

Czy używacie tego typu produktów do włosów, rzęs, paznokci? Jak oceniacie ich efekty?

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. Dodano: 06-04-2012, 07:57 #1
    ddd
    Ostatnio edytowane przez fabienne79 ; 06-05-2012 o 15:41

2. Dodano: 06-04-2012, 23:14 #2

Odp: co zrobić żeby mąż znowu mnie pokochał

hej, jestem tu nowa, ale Twój wpis mnie mocno zaintrygował. Do tego stopnia nawet, że postanowiłam zarejestrować się na forum. Wydaje mi się, że najważniejsze, to pokazać Twojemu mężowi, że nadal go kochasz, jak to określasz na wariata. A jak to zrobić? Może spróbuj zorganizować kolację, nie koniecznie romantyczną i ze świecami - możesz wypożyczyć fajną komedie, kupić po piwie i paczkę chipsów, żeby było jak na początku. Staraj się spędzać z nim czas, może zmień coś w swoim wyglądzie - ja staram się często zaskakiwać swojego męża, na różne sposoby - często zmieniam kolor włosów, ich długość, ale też staram się szukać wspólnych tematów do rozmów, staramy sie wychodzić razem chociaż raz na jakiś czas. Też mamy dzieci - 2 synów, jeden ma 10 miesięcy, drugi 4 latka. Staraj się, żeby nie zdominowały Wasze dzieci Waszego życia i żeby nie były jedynym tematem rozmów. i może postaraj sobie przypomnieć dlaczego Twój mąż zakochał się właśnie w Tobie... Życzę Ci powodzenia i trzymam za Was kciuki.

3. Dodano: 07-04-2012, 08:47 #3

Mnie się wydaje, że tak szaleńczo-obłąkańczo to się kocha tylko na początku znajomości, później ta pierwsza miłość wchodzi w fazę bardziej dojrzałą. Znamy już partnera, jego wady i zalety, akceptujemy to wszystko, układamy sobie wspólnie zycie.... Pojawiają się dzieci, mamy wspólny cel - wychować je jak najlepiej i dac im od siebie jak najwięcej... Ja jestem z moim mężem ładnych kilka lat, wszystko fajnie nam sie układa, ale nie wyobrażam sobie być w nim zakochana jak kiedyś, jak na samym początku, to było, minęło, teraz jest inaczej, ale czy gorzej? Wiadomo, że kazdy tęskni za motylami w brzuchu, ale moim zdaniem ja mogłabym to przezyć tylko z jakąś nową fascynacją, nie z kims z kim jestem już tak długo. Może to ja jestem jakas dziwna, nie wiem, ale tak to widzę. Może Twoj mąz myśli podobnie?
    "Bycie mamą to najcięższa praca, ale i największa radość......"

4. Dodano: 07-04-2012, 14:00 #4

Myślę, że faceci tak mają - fascynacja im szybko mija i pojawia się rutyna. NIc w tym złego, tak są skonstruowani, dlatego trzeba dbać, by w związku nie wiało nudą, lecz by wciąż być dla siebie ciekawymi, inspirującymi ludźmi. Znalazłam ciekawy artykuł o tym tutaj: http://facetpo40.pl/zwiazek/czy-istn...ne-malzenstwo/
    Fabienne, trzymam za Waszą miłość kciuki!

5. Dodano: 08-04-2012, 23:21 #5

hej, może macie rację, ale ja jestem z moim mężem 5 lat po ślubie i dalej mam motyle w brzuchu. Nie mamy co prawda 40 lat, ale mój mąż twierdzi, że nie kocha mnie jak matki swoich dzieci, ale tak jak na początku. My w ogóle mamy fazy zakochiwań się w sobie od nowa. my po prostu dbamy o nasz wiązek, relacje między nami i tyle. A może to kwestia dogrania się i dobrania.
    Wygląda na to, że chyba jedynym dobrym rozwiązaniem jest jest szczera rozmowa z mężem.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia

6. Odp: co zrobić żeby mąż znowu mnie pokochał

dać mu powód do mocniejszego bicia serca jakiś ładny strój coś specjalnie dla niego coś wyjątkowego, szalonego i nie powtarzalnego, żeby wiedział jakie cudo ma u swego boku

7. Dodano: 20-11-2012, 13:50 #7

o milosc nalezy dbac i to nieprawda ze fajnie moze byc tylko na poczatku

8. Dodano: 22-02-2013, 13:16 #8

Musi być chemia między Wami, uniwersalnej recepty niestety nie ma.

Uprawnienia umieszczania postów