Dieta 3D Chili - opinie

marrita
napisał/a: marrita 2012-04-05 14:12
Szukam osób, które słyszały o diecie 3D. Ogólnie polega ona na tym, że jemy 5 posiłków dziennie (3 normalne, 2 przekąski) z pokarmów ze wszystkich grup pokarmowych, a najważniejsze są stosowane przyprawy (z 3 grup - czerwone, żólte i zielone), które mają za zadanie przyspieszyć metabolizm. Pamiętam, że koleżanka z dietetyki kiedyś bardzo dużo mówiła mi o magicznej mocy przypraw, ale kontakt się urwał i nie mam jak zapytać o sens tej diety... Może któraś z Was stosowała dietę 3D i może coś o niej powiedzieć? :)
napisał/a: Pearl33 2012-04-06 09:41
Moja przyjaciółka ją stosowała od lutego i powiem Ci, że bardzo ładnie schudła :) Jakbyś nie napisała o tych przyprawach, to bym pewnie nie skojarzyła, że to nazywa się dieta 3D, ale to akurat dość charakterystyczny aspekt, w sumie to clou tej diety :) Nie wiem w sumie, na jakich informacjach Ci zależy, ale jak coś, to mogę zapytać kumpeli.
marrita
napisał/a: marrita 2012-04-19 10:44
No właśnie tak ją opisałam, bo nie wiedziałam, czy nazwa jest na tyle popularna, żeby ktoś skojarzył :P mnie interesuje, ile Twoja przyjaciółka schudła i w jakim czasie? Dieta 3D jakie przyprawy przeważnie zawiera w posiłkach? A ten jadłospis jest różnorodny czy często się powtarza?
napisał/a: Pearl33 2012-04-24 12:48
Codziennie masz chyba przyprawy z każdej z tych 3 grup-kolorów, dużo jest papryki, chili, cynamonu, zielonych przypraw jak bazylia czy oregano... Widziałam jadłospis tej diety 3D i powiem Ci, że bardzo dużo rzeczy z niego zjadłabym normalnie, nie będąc na diecie, tylko może przyprawiłabym banalnie pieprzem i solą, a tu jednak te przyprawy i mają znaczenie, i dodają smaku. Jak będzie okazja, to zapytam, co ta dieta jej dała, ile dokładnie schudła.
napisał/a: Yaneczka 2012-04-24 15:32
Hej dziewczyny - ja od przeszło tygodnia jestem na tej diecie i dodatkowo piszę bloga o tym jak mi idzie :)
marrita
napisał/a: marrita 2012-04-26 14:40
Rewelacja, kolejny żywy przykład :) I jak Ci ta dieta 3D sluży? Możesz podać adres bloga? Zamieszczasz tam tez zdjęcia?
napisał/a: moona 2012-05-09 13:14
Dziewczyny, to na tej diecie się dostaje gotowy jadłospis? On jest w książce, pliku czy jak? Można gdzieś obejrzeć chociaż przykładowy jadłospis tej diety 3d? Mnie by się przydała jakaś dieta przed wakacjami, a nie widzi mi się stosowanie białkowej, warzywnej czy jakiejś tam innej, bo zawsze pasuję, kiedy zaczyna mi brakować jakiegoś produktu, nie umiem jeść np. samego mięsa :(
marrita
napisał/a: marrita 2012-05-15 13:18
Znalazłam fajnego bloga dziewczyny, która stosowała dietę 3D - schudła 8 kg!
Tutaj macie linka do tego dietowego pamiętnika, dużo jest zdjęć m. in. posiłków: http://przyprawiaj.pl/category/dzien-z-dieta-3d-chili/
Moona, tak, dostajesz menu na 28 dni, przesłane mailem plus poradnik do diety, więc pewnie wszystko o przyprawach, różne rady itp. Jak chcesz zobaczyć, jak ta dieta wygląda, to wejdź na tego bloga, co podałam :)
napisał/a: moona 2012-05-18 15:18
Ooo, fajny ten blog, zaraz się zabieram za przeglądanie :) Yaneczka, to Twój może? :> Podrzuc też swojego! A tam sa jakieś zdjęcia przed i po może? na mnie to zawsze najlepiej działa, motywująco ;) Spoko wydaje się być ta dieta 3d, może też się skuszę... Ile się za nią płaci?
marrita
napisał/a: marrita 2012-05-22 14:59
Zdjęcia przed i po tej diecie widziałam na innym blogu, ale nie pamiętam wcale, jaki to byl adres :(
Z tego, co pamiętam, to dieta 3D (poradnik + menu) kosztuje ok. 40 zł, do tego dostajesz też jakieś poradniki o zdrowiu/urodzie - moim zdaniem niezła cena.
napisał/a: moona 2012-05-31 13:43
Łeee, to tanioszka :D Przynajmniej dla mnie w porównaniu z badaniami, wizytą u dietetyczki i lekami, które mi zapisała - wydałam kupę kasy (w setkach zł w sumie), pani zaczęła mnie odrobaczać, a potem, jak powiedziałam to 2 innym osobom, to stwierdzili, że ona jakieś głupoty z tych badan wzięła i że to jakaś szarlatanka i tylko mnie niepotrzebnie lekami faszeruje :/ Tak że ja już do dietetyków zaufania nie mam. Wolę wyprobować jakąś sprawdzoną dietę, jak ta dieta 3D, bo to jest tańsze, a wydaje się być zdrowsze i pewniejsze.
napisał/a: LadyBoo 2012-06-05 10:51
A mozę ktoś napisać, co się je na tej diecie 3d? Najbardziej mi chodzi o ilości i jakie mięso się je. A chleb jest dozwolony? Mnie tez przydałaby się dieta, ale jakoś każdą porzucam po paru dniach, za dużo wyrzeczeń...