Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Szkocka krata więcej

Ma być hitem nadchodzącej jesieni. Jak Wam się podoba ten klasyczny deseń?

forum

Kremy do skóry mieszanej więcej

Które najlepiej działają na cerę z suchymi skórkami i wypryskami?

forum

Bardzo duży problem z seksem więcej

Tym razem o radę prosi mężczyzna. Pomożecie?

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 83
  1. Dodano: 05-04-2012, 14:12 #1

Dieta 3D Chili - opinie

Szukam osób, które słyszały o diecie 3D. Ogólnie polega ona na tym, że jemy 5 posiłków dziennie (3 normalne, 2 przekąski) z pokarmów ze wszystkich grup pokarmowych, a najważniejsze są stosowane przyprawy (z 3 grup - czerwone, żólte i zielone), które mają za zadanie przyspieszyć metabolizm. Pamiętam, że koleżanka z dietetyki kiedyś bardzo dużo mówiła mi o magicznej mocy przypraw, ale kontakt się urwał i nie mam jak zapytać o sens tej diety... Może któraś z Was stosowała dietę 3D i może coś o niej powiedzieć?

2. Dodano: 06-04-2012, 09:41 #2

Odp: Dieta 3D Chili - opinie

Moja przyjaciółka ją stosowała od lutego i powiem Ci, że bardzo ładnie schudła Jakbyś nie napisała o tych przyprawach, to bym pewnie nie skojarzyła, że to nazywa się dieta 3D, ale to akurat dość charakterystyczny aspekt, w sumie to clou tej diety Nie wiem w sumie, na jakich informacjach Ci zależy, ale jak coś, to mogę zapytać kumpeli.

3. Dodano: 19-04-2012, 10:44 #3

No właśnie tak ją opisałam, bo nie wiedziałam, czy nazwa jest na tyle popularna, żeby ktoś skojarzył :P mnie interesuje, ile Twoja przyjaciółka schudła i w jakim czasie? Dieta 3D jakie przyprawy przeważnie zawiera w posiłkach? A ten jadłospis jest różnorodny czy często się powtarza?

4. Reklama

5. Dodano: 24-04-2012, 12:48 #4

Codziennie masz chyba przyprawy z każdej z tych 3 grup-kolorów, dużo jest papryki, chili, cynamonu, zielonych przypraw jak bazylia czy oregano... Widziałam jadłospis tej diety 3D i powiem Ci, że bardzo dużo rzeczy z niego zjadłabym normalnie, nie będąc na diecie, tylko może przyprawiłabym banalnie pieprzem i solą, a tu jednak te przyprawy i mają znaczenie, i dodają smaku. Jak będzie okazja, to zapytam, co ta dieta jej dała, ile dokładnie schudła.

6. Dodano: 24-04-2012, 15:32 #5

Hej dziewczyny - ja od przeszło tygodnia jestem na tej diecie i dodatkowo piszę bloga o tym jak mi idzie

7. Dodano: 26-04-2012, 14:40 #6

Rewelacja, kolejny żywy przykład I jak Ci ta dieta 3D sluży? Możesz podać adres bloga? Zamieszczasz tam tez zdjęcia?

8. Dodano: 09-05-2012, 13:14 #7

Dziewczyny, to na tej diecie się dostaje gotowy jadłospis? On jest w książce, pliku czy jak? Można gdzieś obejrzeć chociaż przykładowy jadłospis tej diety 3d? Mnie by się przydała jakaś dieta przed wakacjami, a nie widzi mi się stosowanie białkowej, warzywnej czy jakiejś tam innej, bo zawsze pasuję, kiedy zaczyna mi brakować jakiegoś produktu, nie umiem jeść np. samego mięsa

9. Dodano: 15-05-2012, 13:18 #8

Znalazłam fajnego bloga dziewczyny, która stosowała dietę 3D - schudła 8 kg! <zazdrość, zazdrośc, zazdrość!>
    Tutaj macie linka do tego dietowego pamiętnika, dużo jest zdjęć m. in. posiłków: http://przyprawiaj.pl/category/dzien-z-dieta-3d-chili/
    Moona, tak, dostajesz menu na 28 dni, przesłane mailem plus poradnik do diety, więc pewnie wszystko o przyprawach, różne rady itp. Jak chcesz zobaczyć, jak ta dieta wygląda, to wejdź na tego bloga, co podałam

10. Dodano: 18-05-2012, 15:18 #9

Ooo, fajny ten blog, zaraz się zabieram za przeglądanie Yaneczka, to Twój może? :> Podrzuc też swojego! A tam sa jakieś zdjęcia przed i po może? na mnie to zawsze najlepiej działa, motywująco Spoko wydaje się być ta dieta 3d, może też się skuszę... Ile się za nią płaci?

11. Dodano: 22-05-2012, 14:59 #10

Zdjęcia przed i po tej diecie widziałam na innym blogu, ale nie pamiętam wcale, jaki to byl adres
    Z tego, co pamiętam, to dieta 3D (poradnik + menu) kosztuje ok. 40 zł, do tego dostajesz też jakieś poradniki o zdrowiu/urodzie - moim zdaniem niezła cena.

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów