Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Jak odzyskać dawną miłość? więcej

Przez 21 lat zakochany w jednej kobiecie... Doradzicie Forumowiczowi?

forum

Trening... mózgu więcej

W jaki sposób podnieść swoją sprawność intelektualną?

forum

Samotna 40-latka więcej

Jak sobie poradzić po rozstaniu w tym wieku?

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 83
  1. Dodano: 05-04-2012, 14:12 #1

Dieta 3D Chili - opinie

Szukam osób, które słyszały o diecie 3D. Ogólnie polega ona na tym, że jemy 5 posiłków dziennie (3 normalne, 2 przekąski) z pokarmów ze wszystkich grup pokarmowych, a najważniejsze są stosowane przyprawy (z 3 grup - czerwone, żólte i zielone), które mają za zadanie przyspieszyć metabolizm. Pamiętam, że koleżanka z dietetyki kiedyś bardzo dużo mówiła mi o magicznej mocy przypraw, ale kontakt się urwał i nie mam jak zapytać o sens tej diety... Może któraś z Was stosowała dietę 3D i może coś o niej powiedzieć?

2. Dodano: 06-04-2012, 09:41 #2

Odp: Dieta 3D Chili - opinie

Moja przyjaciółka ją stosowała od lutego i powiem Ci, że bardzo ładnie schudła Jakbyś nie napisała o tych przyprawach, to bym pewnie nie skojarzyła, że to nazywa się dieta 3D, ale to akurat dość charakterystyczny aspekt, w sumie to clou tej diety Nie wiem w sumie, na jakich informacjach Ci zależy, ale jak coś, to mogę zapytać kumpeli.

3. Dodano: 19-04-2012, 10:44 #3

No właśnie tak ją opisałam, bo nie wiedziałam, czy nazwa jest na tyle popularna, żeby ktoś skojarzył :P mnie interesuje, ile Twoja przyjaciółka schudła i w jakim czasie? Dieta 3D jakie przyprawy przeważnie zawiera w posiłkach? A ten jadłospis jest różnorodny czy często się powtarza?

4. Reklama

5. Dodano: 24-04-2012, 12:48 #4

Codziennie masz chyba przyprawy z każdej z tych 3 grup-kolorów, dużo jest papryki, chili, cynamonu, zielonych przypraw jak bazylia czy oregano... Widziałam jadłospis tej diety 3D i powiem Ci, że bardzo dużo rzeczy z niego zjadłabym normalnie, nie będąc na diecie, tylko może przyprawiłabym banalnie pieprzem i solą, a tu jednak te przyprawy i mają znaczenie, i dodają smaku. Jak będzie okazja, to zapytam, co ta dieta jej dała, ile dokładnie schudła.

6. Dodano: 24-04-2012, 15:32 #5

Hej dziewczyny - ja od przeszło tygodnia jestem na tej diecie i dodatkowo piszę bloga o tym jak mi idzie

7. Dodano: 26-04-2012, 14:40 #6

Rewelacja, kolejny żywy przykład I jak Ci ta dieta 3D sluży? Możesz podać adres bloga? Zamieszczasz tam tez zdjęcia?

8. Dodano: 09-05-2012, 13:14 #7

Dziewczyny, to na tej diecie się dostaje gotowy jadłospis? On jest w książce, pliku czy jak? Można gdzieś obejrzeć chociaż przykładowy jadłospis tej diety 3d? Mnie by się przydała jakaś dieta przed wakacjami, a nie widzi mi się stosowanie białkowej, warzywnej czy jakiejś tam innej, bo zawsze pasuję, kiedy zaczyna mi brakować jakiegoś produktu, nie umiem jeść np. samego mięsa

9. Dodano: 15-05-2012, 13:18 #8

Znalazłam fajnego bloga dziewczyny, która stosowała dietę 3D - schudła 8 kg! <zazdrość, zazdrośc, zazdrość!>
    Tutaj macie linka do tego dietowego pamiętnika, dużo jest zdjęć m. in. posiłków: http://przyprawiaj.pl/category/dzien-z-dieta-3d-chili/
    Moona, tak, dostajesz menu na 28 dni, przesłane mailem plus poradnik do diety, więc pewnie wszystko o przyprawach, różne rady itp. Jak chcesz zobaczyć, jak ta dieta wygląda, to wejdź na tego bloga, co podałam

10. Dodano: 18-05-2012, 15:18 #9

Ooo, fajny ten blog, zaraz się zabieram za przeglądanie Yaneczka, to Twój może? :> Podrzuc też swojego! A tam sa jakieś zdjęcia przed i po może? na mnie to zawsze najlepiej działa, motywująco Spoko wydaje się być ta dieta 3d, może też się skuszę... Ile się za nią płaci?

11. Dodano: 22-05-2012, 14:59 #10

Zdjęcia przed i po tej diecie widziałam na innym blogu, ale nie pamiętam wcale, jaki to byl adres
    Z tego, co pamiętam, to dieta 3D (poradnik + menu) kosztuje ok. 40 zł, do tego dostajesz też jakieś poradniki o zdrowiu/urodzie - moim zdaniem niezła cena.

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów