Konkurs Ziaja - pielęgnacja bio olejkami

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2012-04-02 16:02
Konkurs zakończony.

Laureaci:

pasimba

wika1987

kulka91

SyEla

editas

sayori

emmartam

megi22241

joa_nna

folly

annmagic

gajaja

asia3695

mamaL

andaman



Czas obudzić się po zimie! Pora przygotować twarz i ciało do wiosennej odsłony - pomogą Ci w tym kosmetyki z bio olejkami. Teraz masz szansę je wygrać! Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy konkurs, w którym nagrodą jest 15 zestawów marki Ziaja. Wystarczy, że w odpowiednim wątku na forum, odpowiesz krótko na pytanie konkursowe, a będziesz miała szansę wygrać tę atrakcyjną nagrodę. Powiedz nam:


[CENTER] W jaki sposób przygotowujesz swoje ciało na wiosnę?[/CENTER]


Seria Ziaja z bio olejkami stanowi analogię do kosmetyków organicznych i naturalnych.
Biozgodne receptury serii oparte na naturalnych bio olejkach, które dzięki zawartości NNKT – składem naśladują skład naskórka.
Produkty stanowiące skuteczną pielęgnację od pierwszej aplikacji (badania in vivo metodą Courage-Khazaka).
Preparaty przebadane dermatologicznie i alergologicznie.
Emulsje (bez względu na rodzaj) szybko się wchłaniają i łatwo rozprowadzają na skórze.
Delikatnie perfumowane. Zapachy kaszmirowe, pudrowe, wyrafinowane, stabilne w recepturze i na skórze.
Białe, błyszczące, eleganckie w wyglądzie emulsje (tzw. elegancja kosmetyczna)

Więcej o tej linii przeczytasz tutaj!

[CENTER] Do wygrania 15 zestawów Ziaja z bio olejkami.[/CENTER]

5 zestawów z bio olejkiem arganowym: krem do twarzy, krem do rąk, mleczko do ciała, masło do ciała
5 zestawów z bio olejkiem z pestek winogron: krem do twarzy, krem do rąk, mleczko do ciała, masło do ciała
5 zestawów z bio olejkiem z awokado: krem do twarzy, krem do rąk, mleczko do ciała, masło do ciała
[CENTER]


Zobacz galerię nagród![/CENTER]

Konkurs trwa od 02.04.2012 do 15.04.2012

Przed przystąpieniem do konkursu, przeczytaj regulamin.
napisał/a: renifer71 2012-04-02 18:03
Po długiej zimie szczególną uwagę zwracam na odpowiednie nawilżenie skóry, a także co najnamniej raz w tygodniu peeling całego ciała i twarzy :))
Catkin
napisał/a: Catkin 2012-04-02 18:19
Moja skóra to typ suchej skóry, dlatego dbam o nią cały czas, nie tylko na nadejście wiosny. Oczywiście zimą dbam o nią bardziej. Wiadomo, mrozy i śnieg powoduję pierzchnięcie ust, "suche placki" na policzkach i wysuszenie skóry ciała. Tak więc, codziennie po prysznicu smarowałam się oliwką pomarańczową waszej firmy, która nie tylko nawilża, ale i napina skórę, więc cellulit jest mniejszy. Na dodatek stosuję masło ujędrniające biust, co jak co, ale o niego też trzeba dbać póki młody;) Co do twarzy to używam najpierw peelingu by zetrzeć suchą skórkę, potem używam delikatnego żelu,a na końcu wklepuję nawilżający krem. I gotowe moje ciałko na każda porę dnia, każdą porę roku, w szczególności wiosnę:)
napisał/a: fedaczek 2012-04-02 18:19
Uważam, że o ciało trzeba dbac tak samo intensywnie przez cały rok, bo potem ciężko nadrobić zaniedbania. Dlatego moje przygotowania ciała do wiosny nie różnią się zbytnio od dbania o siebie w innych porach roku. Wiosnę zaczynam zwykle od mocnego postanowienia "będę więcej się ruszać i poprawie kondycję" lecz niestety zwykle brakuje mi silnej woli ;-(. Staram się też dobrze wysypiać, jeść świeże owoce i warzywa, pić dużo wody aby oczyścić organizm. A na zewnątrz biorę się na poważnie za depilację całego ciała, bo w końcu na wiosnę zaczynamy je coraz bardziej odsłaniać, stosuję peelingi i balsamy nawilżające aby wygładzić skórę. Staram się też przebywać dużo na świeżym powietrzu i chwytać pierwsze promienie wiosennego słoneczka, które bardzo poprawia mi nastrój i dodaje energii.:D
napisał/a: mamajulka 2012-04-02 18:22
więcej ruchu- w tym roku tanecznie (bo salsa i zumba). obowiązkowo olejek do masażu... bo trzeba docenić i polubić swoje ciałko.....nawilżenie, nawilżenie i jeszcze raz nawilżenie całego ciała- bo tego teraz najbardziej potrzebujemy....
i ...więcej uśmiechu- bo to najlepszy kosmetyk.
napisał/a: pasimba 2012-04-02 18:31
Moje ciało było zimą otulane, ogrzewane i strzeżone przed niebezpieczeństwami :cool: Długotrwałym zimnem, opadami. Trochę się przez ten czas zmęczyło cebulkowym trybem życia. Kiedy więc ledwie poczułam ciepły promyk na swoim nosie, od razu zabrałam się za ,,kąpiel'' czyli nawilżanie :D Długie kąpiele z nawilżającymi olejkami a potem masaż koniecznie od stóp ku górze, też olejkami i preparatami anty celulitowymi. No i rowerek wycięgnęłam z piwnicy:D. Już widzę pierwsze efekty i to dzięki ZIAJ. Kilka dni temu koleżanka zwróciła uwagę na moją cerę a potem zapytała jakiego kremu używam ;) Komplement od kobiety to rzadkość... Kiedy mężczyzna komplementuje jest miło ale czy na pewno wiarygodnie? Pozdrawiam ZIAJE :)
napisał/a: agnieszka_11 2012-04-02 18:39
Mój sposób na regenerację po zimie:
[LIST=1]
[*]Aby moja skóra nabrała promiennego blasku stosuję peelingi, maseczki regenerujące oraz kremy nawilżające;
[*]Wizyta u fryzjera - od razu lepiej się czuję z nową fryzurką;
[*]Zmiana diety, czyli ma być lekko i zdrowo - dużo owoców, warzyw i wody;
[*]Dużo ruchu na świeżym powietrzu, co wpływa korzystnie nie tylko na moją kondycję fizyczną, ale również psychiczną.
[/LIST]
Monroe1591
napisał/a: Monroe1591 2012-04-02 18:46
1.Biegam
2.Codziennie masuje moje ciało szorstką rękawicą,która pobudza je do działania
3.Odżywiam się zdrowo,jem sporo warzyw kolorowych
4.Kupuje nowe sukienki,by miec motywajce do dbiania o skóre przed nadejsciem wiosny
5.Wcieram w siebie duzą ilosc balsamow i olejkow,by skóra byla miekka i dobrze przygotowana na nadejscie gorącego słonca
6.Rozciągam się wieczorami,co sprawia,ze krew w moim ciele płynie szybciej,a ciało staje sie ujędrione
7.Nie noszę obcisłych ubran ,które duszą moją skore
8.Odwiedzam basen raz w tygodniu
9.Rezygnuje z jezdzenia samochodem do sklepu,ktory znajduje sie 10 minut od mojego domu,chodze pieszo
10.Uśmiecham sie od ucha do ucha i po cichu mowie .."Witam kochana wiosno ..:)"
napisał/a: wika1987 2012-04-02 19:10
Zima jak dla każdego tak i dla mnie łaskawą nie była, ale dzielnie broniłam się przed jej negatywnymi skutkami. Ciepłe papcie, rękawice, a nawet rajstopki potrafią zdziałać cuda. Dlatego przygotowanie ciała na wiosnę jest dla mnie delikatną kontynuacją zimowych zabiegów. Chodzi tu przede wszystkim o stosowanie kuracji nawilżającej skórę, przeprowadzanie "zabiegów" dotleniających i odżywiających głębsze warstwy skóry oraz przejście na dietę. Teraz, kiedy już moje ciało nie potrzebuje zapasów energii, posilam się wiosennymi darami natury. No i przede wszystkim dużo wody. Aaaa. zapomniałabym o najważniejszym. Poznałam nową koleżankę- skakankę:) I myślę, że nasza przyjaźń przetrwa jeszcze bardzo długo:)
napisał/a: klaudusiasc 2012-04-02 19:14
Redakcja napisal(a):Weź udział w naszym konkursie i wygraj 1 z 15 zestawów kosmetyków marki Ziaja



Czas obudzić się po zimie! Pora przygotować twarz i ciało do wiosennej odsłony - pomogą Ci w tym kosmetyki z bio olejkami. Teraz masz szansę je wygrać! Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy konkurs, w którym nagrodą jest 15 zestawów marki Ziaja. Wystarczy, że w odpowiednim wątku na forum, odpowiesz krótko na pytanie konkursowe, a będziesz miała szansę wygrać tę atrakcyjną nagrodę. Powiedz nam:


[CENTER] W jaki sposób przygotowujesz swoje ciało na wiosnę?[/CENTER]


Seria Ziaja z bio olejkami stanowi analogię do kosmetyków organicznych i naturalnych.
Biozgodne receptury serii oparte na naturalnych bio olejkach, które dzięki zawartości NNKT – składem naśladują skład naskórka.
Produkty stanowiące skuteczną pielęgnację od pierwszej aplikacji (badania in vivo metodą Courage-Khazaka).
Preparaty przebadane dermatologicznie i alergologicznie.
Emulsje (bez względu na rodzaj) szybko się wchłaniają i łatwo rozprowadzają na skórze.
Delikatnie perfumowane. Zapachy kaszmirowe, pudrowe, wyrafinowane, stabilne w recepturze i na skórze.
Białe, błyszczące, eleganckie w wyglądzie emulsje (tzw. elegancja kosmetyczna)

Więcej o tej linii przeczytasz tutaj!

[CENTER] Do wygrania 15 zestawów Ziaja z bio olejkami.[/CENTER]

5 zestawów z bio olejkiem arganowym: krem do twarzy, krem do rąk, mleczko do ciała, masło do ciała
5 zestawów z bio olejkiem z pestek winogron: krem do twarzy, krem do rąk, mleczko do ciała, masło do ciała
5 zestawów z bio olejkiem z awokado: krem do twarzy, krem do rąk, mleczko do ciała, masło do ciała
[CENTER]


Zobacz galerię nagród![/CENTER]

Konkurs trwa od 02.04.2012 do 15.04.2012


Wiosna to szczególny czas.Przygotowuje swoje ciało na jej nadejście przez cała zimę mądrze się odżywiając stosując suplementy oraz ćwicząc na siłowni.
Uważam ze same kremy i balsamy nie zastąpią ciału ruchu a przez bezczynność przed telewizorem wiosną wraz z kwiatami,na udach zakwitnie mi cellulit. :p
Uważam ze duża dawka ruchu daje poczucie szczęścia a depresja zimowa wywołana brakiem świeżego powietrza i ruchu to najgorsze co możne spotkać nasze wypielęgnowane ciała.
Zabiegi u kosmetyczki tez potrafią zdziałać cuda a zabiegi w spa odżywia nie tylko ciało ale tez umysł bo kto powiedział ze tylko latem warto dbać o dobre samopoczucie?
Nie łykam suplementów-jadam warzywa i owoce zamrożone latem by teraz cieszyć się ich smakiem i dobroczynnym działaniem
Tak przygotowuje się do wiosny:)

Przed przystąpieniem do konkursu, przeczytaj regulamin.


ąęó
Aniesssss
napisał/a: Aniesssss 2012-04-02 19:21
[CENTER]Jestem typem cery wrażliwej, przy czym bardzo suchej.
Taka skóra wymaga pielęgnacji bez względu na pory roku :)
Jest wymagająca i chce czuć się zdrowo i świeżo o każdej porze.
Takim wymaganiom, jakie mi stawia, trudno sprostać..
Staram się dbać o nią jak najlepiej potrafię.
Dbam o wygląd z zewnątrz jak i z wewnątrz organizmu.
Ważne jest by odpowiednio dobrać kosmetyki pielęgnacyjne do rodzaju cery, odżywiać się w miarę zdrowo - dostarczać niezbędnych witamin, pic wodę i stosować zabiegi, które są ważne a jednak często pomijane - np. złuszczanie naskórka - potocznie nazwane peelingiem :)
Bez tego kosmetyki nie mają szansy wchłonąć się w odpowiednią warstwę naskórka.
Oczywiście jeśli cały czas dbamy o siebie w okresie wiosennym nie musimy się "spinać i gimnastykować" by wyglądać super
[/CENTER]
napisał/a: mimi84 2012-04-02 19:55
Oj przygotowania rozpoczęte Codzienny peeling i kosmetyki antycellulitowe na początek. A w sprawie kilku zbędnych kilogramów wzięłam się ostro do roboty: skakanka, bieganie, spacery i aerobik. Dodatkowo czerwona herbata, by szybciej schudnąć. Powoli widać rezultaty, choć zaczęłam tak na poważnie dopiero 2 tygodnie temu. Ciężko było zacząć ale efekty motywują do dalszej pracy nad ciałem. Skóra jest gładsza i jędrniejsza, kondycja coraz lepsza, jeszcze trochę i będę mogła wyjść spokojnie w stroju kąpielowym do ludzi