Wiosenna wycieczka

napisał/a: ami07 2012-03-25 18:52
Wreszcie po zimie zrobiło się ciepło więc postanowiłem wziąć 6 letnią córę na rowerową wycieczka poza miasto, wszak rok temu "odrzuciła" dodatkowe kółka i zaczęła jeździć na dwóch. Było to dla niej spore przeżycie, pierwszy raz taki wyjazd. Przejechaliśmy kilka km nagle zupełnie serio Monika pyta: "Tato, a czy to jeszcze Polska?"
Dojechaliśmy na lotnisko sportowe gdzie mnóstwo trawy. Po zatrzymaniu się Monika odstawiła rower, położyła się i głęboko westchnęła "to się nazywa życie!"
napisał/a: Onemen 2012-05-11 11:09
Uwielbiam dzieci za to ze tak niewiele potrzeba im do szczęścia :)
napisał/a: 0sweetness0 2012-10-06 14:39
To musiała być dla niej naprawdę wielka przygoda :)

__________
Dziecko - Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje z Stylowi.pl
Kolbi
napisał/a: Kolbi 2013-08-22 11:14
Ja z moim synkiem też miałem taką podróż. Maluch przejechał aż 5km :)
napisał/a: ironia 2013-08-28 20:57
wiosna już dawno za nami, ale my majówkę już planujemy z mężem :) czekamy aż pojawią się nowe oferty first minute na lotniku w Katowicach bo bardzo chcemy lecieć do Londynu i odwiedzić londyńskie lochy. Benio ma już 6 lat więc powinnien się dobrze bawić (no nie licząc tych strasznych momentów)
napisał/a: zszczepanski 2013-09-13 14:54
:) :)
napisał/a: Blaszida 2017-02-20 13:59
Ja najlepiej wspominam wyjazd na pielgrzymkę do Ziemi Świętej z Novum Travel: http://novumtravel.pl/. Było wspaniale, śmiało moge powiedzieć, że jedno z wazniejszych przeżyć w moim życiu. Wszystko było świetnie zorganizowane