Wakacje marzeń!

napisał/a: majq 2012-03-19 10:32
Hej dziewczyny!

Podzielcie się swoimi najlepszymi wakacjami! Gdzie byłyście? co robiłyście? z jakim biurem wyjechałyście? A może same zorganizowałyście ten wyjazd?

Podzielmy się wspomnieniami i super miejscami;D
eDom
napisał/a: eDom 2012-04-10 12:24
Wakacje marzeń to chyba jednak trzeba sobie samemu uszyć na miarę - chyba żadan oferta biura podróży nie będzie idealnie dopasowana do potrzeb :) Dlatego wolimy wynajmować domki letniskowe i samemu organizować czas. A podróż marzeń? To chyba tylko dookoła świata :)
napisał/a: jejdi_magbet 2012-04-14 10:39
Ja właśnie jestem na etapie poszukiwania idealnych wakacji, najchętniej gdzieś za granicą nad ciepłym morzem, znalazłam kilka fajnych ofert wyjazdu do Egiptu na allinclusive i teraz mam poważny dylemat. A dookoła świata też bym chciała podróżować...
napisał/a: MJane 2012-04-19 12:11
Chyba jeszcze na takich nie byłam... Tzn miałam okazję "urlopować" w Kanadzie, ale to był wyjazd do rodziny i choć owszem, nazwiedzałam się sporo, to jednak nie były to wyśnione wakacje :)
napisał/a: sylwuchafl 2013-06-30 13:52
Moje najlepsze wakacje to taki które organizuje mój partner, zawsze jest spontanicznie i pełne szaleństwo, jedynym stałym elementem - wypożyczony samochód z Panka, mapa w schowku i Polska jest nasza.
jagna87
napisał/a: jagna87 2013-07-01 15:14
Ja praktycznie co tydzień mam wakacje :D Często jeździmy ze znajomymi nad Jezioro Zegrzyńskie - znajduje się tam rewelacyjne centrum rekreacyjne Promenada w którym bardzo miło można spędzić czas ;)
Są tam liczne sporty wodne,. drużynowe oraz piękna, duża przystań żeglarska.
Wokół ładnie, zielono, można dobrze zjeść : http://www.promenadacountry.pl/rs Nic mi więcej praktycznie do szczęścia nie potrzeba ;)
napisał/a: vicky0019 2013-07-01 17:55
Na wakacje nad polskimi jeziorami polecam domek letniskowy http://www.mazurus.pl/index.html. Jest to domek letniskowy gdzieś na zaciszu z dala od miast i ruchu ulicznego. Idealne miejsce na weekendową przygodę z znajomymi.
napisał/a: ania_250 2013-07-02 15:15
Moje wakacje marzeń były bardzo klasyczne, nad polskim morzem z mężem. Oferty znalazłam w bazie ofert, gdzie można znaleźć tanie, komfortowe noclegi bardzo blisko morza i to w każdym nadmorskim zakątku. Na pewno nie ma tam niesprawdzonych i niepewnych miejsc. Polecam serdecznie.
napisał/a: agwal 2013-07-03 19:01
majq napisal(a):Hej dziewczyny!

Podzielcie się swoimi najlepszymi wakacjami! Gdzie byłyście? co robiłyście? z jakim biurem wyjechałyście? A może same zorganizowałyście ten wyjazd?

Podzielmy się wspomnieniami i super miejscami;D


Noo mam nadzieję, że wakacje moich marzeń to dopiero będą! chciałabym zwiedzić pół świata...a tak na serio to na razie marzy mi się Portugalia i Stany.
A miejsce do którego chciałabym wrócić to Czarnogóra - wyjazd samemu zorganizowany. A zimowe wyjazdy to alpy alpy i raz jeszcze alpy - i jechałam z bp margotravel.
napisał/a: ja29 2013-07-03 21:52
Ja nie wiem, czy bym się odważyła jechać, podróżować z mniej znanym biurem podróży. chyba jednak czuję większą pewność do biur ogólnopolskich, np. itaka i mam nadzieję, że kiedyś ta wycieczka, te wakacje marzeń nastaną.
napisał/a: tarka 2013-07-04 13:44
ja29 napisal(a):Ja nie wiem, czy bym się odważyła jechać, podróżować z mniej znanym biurem podróży. chyba jednak czuję większą pewność do biur ogólnopolskich, np. itaka i mam nadzieję, że kiedyś ta wycieczka, te wakacje marzeń nastaną.


Dlaczego? Podróż do Egiptu to i duże biuro może mieć problemy z wydostaniem stamtąd klientów.
A poważniej - faktycznie zaufanie do małych biur zostało wyraźnie nadszarpnięte i szybko raczej go nie odzyskają. Uważam, że nie ma co panikować, bo przecież cały czas istnieją dobre biura i można je przecież skontrolować.
napisał/a: agwal 2013-07-06 09:41
no może i nadszarpnięte, ale sky club, triada do małych nie należało... ale można w tej kwestii się kłócić i spierać. prawda jest taka, że część osób wybierze duże biura, część te mniej znane. każdy wybiera to na co go stać i co preferuje. akurat w moim przypadku zaufałam takiemu organizatorowi i jestem zadowolona. nawet mogę powiedzieć, że w niektórych kwestiach to może i przewyższa te wielkie bp. :)
ale zgadzam się z tarką - nie ma co panikować - najważniejsze to sprawdzić wcześniej biuro