Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak golicie nogi? więcej

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami: którą formę depilacji wybieracie?

forum

Podkłady i fluidy więcej

Czyli o naszych ulubionych tego typu kosmetykach

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Hemoroidy

1. Dodano: 12-08-2016, 15:43 #11

Odp: Hemoroidy

Jak szukacie jakiejś dobrej poradni proktologicznej w Wawie, to polecam Wam tę: [url]http://optomedica.com.pl/oferta/chirurgia-proktologia/[/url] Ja leczę się u nich już jakiś, ale widzę sporą poprawę!

2. Dodano: 11-10-2016, 15:05 #12

Radzę poczytać troche o składzie hemorendu
    https://hemorend.pl/sklad/
    dla mnie jest ważne, żeby środek był skuteczny i naturalny, musi mieć składniki naturalnego pochodzenia, a nie jakaś chemia, która na jedno pomaga, a na co innego szkodzi, hemorend przy okazji pomaga na śledzionę.

3. Dodano: 12-10-2016, 22:08 #13

Jeśli problem jest zaawansowany to na pewno nie ma sensu za bardzo czekać na zabieg z NFZ bo to może potrwać bardzo długo, akurat jakbym miał gdzieś Was odesłać to do http://www.kriocentrum.com/ możecie bez problemu dostać się dość szybko. Pomimo, ze klinika jest popularna to wszystko idzie dość sprawnie.

4. Dodano: 25-01-2017, 22:31 #14

Też właśnie słyszałam, że na NFZ się strasznie długo czeka. Moja przyjaciółka miała termin dopiero na za 8 miesięcy, a przez ten czas miała stosować jakieś maści, które guzik pomagały. Ja tam wolałam nie czekać i poszłam na leczenie do szpitala św. Elżbiety. Dostałam się w ciągu kilku dni, zabieg przeprowadzono w ciągu kilku h i mogłam wrócić do domu.

5. Dodano: 29-03-2017, 15:46 #15

W Warszawie w Optomedica pracują bardzo dobry proktolodzy. Jeżeli jeszcze nie macie swojego specjalisty to polecam tam się udać, bo naprawdę mają fachowe podejście do pacjentów. Tutaj http://optomedica.com.pl/oferta/chirurgia-proktologia/ znajdziecie więcej informacji.

6. Dodano: 19-04-2017, 07:09 #16

Dziewczyny sama miałam hemoroidy w ciazy/ Myślałam, że to minie . Jednak nie mineło i mam wrażenie,ze stan się pogarsza. Mój proktolog twierdzi, ze nie jest tak źle i dał mi nowe masic ale sama widze, ze również i po nich momentami ciężko jest mi wysiedzieć. Wyczytałam, że skuteczne jest procto vitale. Czy ktoś stosował? Czy warto jest sobie kupić?

7. Dodano: 21-04-2017, 07:25 #17

Cytat Zamieszczone przez vajola Zobacz posta
    Dziewczyny sama miałam hemoroidy w ciazy/ Myślałam, że to minie . Jednak nie mineło i mam wrażenie,ze stan się pogarsza. Mój proktolog twierdzi, ze nie jest tak źle i dał mi nowe masic ale sama widze, ze również i po nich momentami ciężko jest mi wysiedzieć. Wyczytałam, że skuteczne jest procto vitale. Czy ktoś stosował? Czy warto jest sobie kupić?
    Warto. U mnie procto vitale plus maść hemoral znacnie zredukowały dolegliwości. Ponoc hemoroidów tak do konca nie da się pozbyć nigdy ale sama już od dobrych kilku miesięcy nie odczuwam absolutnie żadnych dolegliwosci. Tak jakbym ich nie miała.

8. Dodano: 26-04-2017, 08:30 #18

Cytat Zamieszczone przez marcinka43 Zobacz posta
    Warto. U mnie procto vitale plus maść hemoral znacnie zredukowały dolegliwości. Ponoc hemoroidów tak do konca nie da się pozbyć nigdy ale sama już od dobrych kilku miesięcy nie odczuwam absolutnie żadnych dolegliwosci. Tak jakbym ich nie miała.
    Po jakim czasie kochana widzialaś róznicę? Bo sama ostatnio stosuje nasiadówki. Niby jakaś różnica jest ale nie taka jak sądziłam,ze będzie ( jednak spodziewałam się lepszego efektu).

9. Dodano: 27-04-2017, 11:35 #19

Cytat Zamieszczone przez vajola Zobacz posta
    Po jakim czasie kochana widzialaś róznicę? Bo sama ostatnio stosuje nasiadówki. Niby jakaś różnica jest ale nie taka jak sądziłam,ze będzie ( jednak spodziewałam się lepszego efektu).
    Od razu to nie. Trzeba jednak trochę na efekt poczekać. Jednak już po dwóch tygodniach było o wiele lepiej. Aktualnie jest już naprawdę dobrze. Takie jst działanie ziółek. Działają powoli ale skutecznie i jednak na o wiele dłużej niż maści czy czopki, które są dzialaniem jedynie doraźnym.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów