Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

W co się przebrać na Halloween? więcej

Czy macie jakieś oryginalne propozycje?

forum

Mieszkanie poza Polską na stałe więcej

Czy zdecydowałybyście się na emigrację na tak długi czas?

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. Dodano: 08-02-2012, 22:12 #1

Młody jęczmien - Green magma

Witajcie,
    jakiś czas temu, pewien mój znajomy opowiadał i zachwalał zalety picia soku z młodego jęczmienia. Z jego opisu wynikało, że niewiele jest tak kompleksowych i jednocześnie naturalnych produktów jak ww sok. To co proponował to współpraca w ramach jakiejś czeskiej piramidki (green way?), która sprzedaje dwa produkty w ramach network marketing, strasznie to śmierdziało mi amWay'em. Jednakże sam produkt mnie zainteresował. W związku z tym mam pytanie czy ktoś z Was słyszał o tym produkcie - sproszkowanym soku z jęczmienia, młodego i zielonego jęczmienia?
    Gdy rozmawiałam ze znajomym, dość krytycznie wypowiadał się o konkurencyjnym produkcie mianowicie Green Magma - w sieci wyczytałam (www.greenmagma.pl), że jest to dokładnie to samo. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie Wasze opinie. Pozdrawiam Marta-Ole.

2. Dodano: 26-03-2012, 11:16 #2

Odp: Młody jęczmien - Green magma

Ja stosuję zieloną żywność właśnie w postaci soku z młodego jęczmienia - geen magma, to jeden ze sprzedawców (jest jeszcze paru dystrybutorów na polskim rynku). Ja wypróbowałam właśnie green magmę i sok z młodego jęczmienia innego producenta - green magma jest delikatniejsza w smaku, bo ma w sobie maltrodekstryna i ekstrat z brązowego ryżu, który łagodzi smak. Jak ktoś polubi specyficzny smak trawy to polecam, - bardzo pomaga na cerę, włosy, paznokcie.
    A poza sokiem jem jeszcze chlorellę - super oczyszcza i reguluje pracę przewodu pokarmowego, chociaż jak wcisnęłam to mojemu tacie, żeby też spróbował to twierdził, że ma zgagę...
    Ja jestem super zadowolona.

3. Dodano: 09-06-2012, 19:39 #3

Moja koleżanka właśnie na anemię to stosowała i bardzo mi zachwalała, że jej pomogło. Nie chcę tu robić jakiejś reklamy ale mi powiedziała, że zamawia z firmy bioorganicfoods bo twierdziła, że wypróbowała kilka różnych ale ta jej najbardziej smakowała. Tam mają właśnie też chlorellę itp bo przejżałam stronę

Też byłabym wdzięczna, jakby ktoś się więcej wypowiedział kto używał, bo mam cukrzycę a słyszałam, że przy cukrzycy ten Młody jęczmień naprawdę działa

4. Reklama

5. Dodano: 26-06-2012, 13:14 #4

ciekawa sprawa

6. Dodano: 11-10-2013, 16:19 #5

wszystkim którzy chcą się czegoś dowiedzieć o młodym jęczmieniu polecam ten artykuł: http://www.hellozdrowie.pl/jedzenie/...en-zdrowa-moda

7. Dodano: 28-10-2014, 12:50 #6

Cytat Zamieszczone przez karolkam Zobacz posta
    Moja koleżanka właśnie na anemię to stosowała i bardzo mi zachwalała, że jej pomogło. Nie chcę tu robić jakiejś reklamy ale mi powiedziała, że zamawia z firmy bioorganicfoods bo twierdziła, że wypróbowała kilka różnych ale ta jej najbardziej smakowała. Tam mają właśnie też chlorellę itp bo przejżałam stronę

Też byłabym wdzięczna, jakby ktoś się więcej wypowiedział kto używał, bo mam cukrzycę a słyszałam, że przy cukrzycy ten Młody jęczmień naprawdę działa
    Tutaj możesz więcej poczytać na jego temat:
    http://katowice.naszemiasto.pl/artyk...l,t,id,tm.html

Ja młody jęczmień dostałam od mamy i póki co naprawdę widze efekty! Bardzo fajny środek BIO i wspomaga metabolizm.

Uprawnienia umieszczania postów