Afrodyzjaki

napisał/a: Anka6 2012-01-16 16:40
Czy używacie afrodyzjaków na większy popęd seksualny? Działa to w ogóle? Jestem bardzo ciekawa, bo jeśli tak to najwyższa pora w dietę na kolacje wprowadzić małe zmiany :D
napisał/a: irw-in 2012-01-16 18:06
sprecyzuj co masz dokladnie na mysli???
zele albo cos podobnego??? to tak uzywalem fajna sprawa moge polecic jesli kobieta lubi cos takiego
napisał/a: matecznik35 2012-01-16 22:40
ja nigdy nie uzywalam nie potrzebuje:p i moj facet tez nie
napisał/a: irw-in 2012-01-18 18:39
bielizna niezla :) to zawsze dziala na faceta

ale jak juz jestesmy na polecaniu to ja moge mistrza seksu. rowniez bardzo fajne tym bardziej ze uczy ciekawostek ktorych normalnie bys nie znalalzla :D duzo tez jest o afrodyzjakach
Juuuuna
napisał/a: Juuuuna 2012-01-18 18:48
Tak patrząc trochę zeszliście z tematu, ale w sumie bielizna dobrze działa na popęd ;). Co do samych afrodyzjaków sama nigdy nie próbowałam ale słyszałam że działa to dosyć nieźle, ale znalezienie informacji o tym to tylko kwestia przeszukania internetu, nawet w poradniku podanym wyżej coś jest na ten temat.
napisał/a: do2ra 2012-01-29 00:07
Posiadam sex shop w Szczecinie i powiem ze wszelakie preparaty na powiekszenie popedu seksualneg bardzo dobrze sie sprzedaja, i klienci wracaj po to -takze dzialaja;)
napisał/a: tedybear 2012-02-07 12:58
dla mnie najwiekszym afrodyzjakiem jest kobieta ;)
ale co bedzie za 15 lat tego nie wie nikt ;)
napisał/a: irw-in 2012-03-08 11:20
slyszalem tez ze istnieja jakies naturalne metody jako afordyzjaki ale nie moge tego znalezc :/
chyba najlpesze teraz na wakacje to dobrze przypakowac na silowni :P to zawsze wabi kobiety
napisał/a: Danka22 2012-03-08 12:00
irw-in napisal(a):slyszalem tez ze istnieja jakies naturalne metody jako afordyzjaki ale nie moge tego znalezc :/
chyba najlpesze teraz na wakacje to dobrze przypakowac na silowni :P to zawsze wabi kobiety


Zgadzam sie z tym. Na mnie to bardzo dziala;)
napisał/a: tedybear 2012-03-08 13:38
irwin smiac mi sie chce jak w maju czy nawet w czerwcu przychodza na silownie kolesie co chca przypakowac na wakacje i mysla ze przez 2 miesiace masa miesniowa zwiekszy mu sie o 30% i ladnie wyrzezbi cialo. u nas to sie pieknie nazywa "AKCJA PLAŻA"
napisał/a: panna26 2012-03-08 19:58
Co do afrodyzjaków to można sie nieźle na nich przejechać :rolleyes: Podobno niezłym afrodyzjakiem jest lubczyk. Tak więc pewnego letniego popołudnia skoczyłam do "maminego" ogródka p[o owe ziółka i zrobiłam pyszna kolacje. Maż jak tylko skosztowal to humor stracił, bo okazało się, że nie znosi lubczyki i ... i nici z seksu były. Myślę, że mistrz seksu(.pl) wiedział by lepiej jak zwabić męża do łóżka nie używając przemocy :D
moniczkawysz
napisał/a: moniczkawysz 2012-05-04 13:11
Mi się wydaje, że wszelkiego rodzaju afrodyzjaki to jedna wielka sciema, tak samo jak suplementy diety.