Wyjazd integracyjny

napisał/a: annanowa 2012-01-11 22:11
Cześć, niedługo szykuje się wyjazd integracyjny w naszej firmie i mam mały problem nie mam mocnej głowy do picia ;) Co możecie doradzić aby szybko się nie spić i nie mieć bólu głowy na drugi dzień ? ;)
napisał/a: kaaasiaa25 2014-05-19 22:18
Odśwież wątek:)może po prostu czasem warto nie pić na takich imprezach no bo ile można, na szczęście moja firma też wysila się trochę i wpada zazwyczaj na coś więcej niż zwykłe picie.
napisał/a: Blaszida 2017-02-24 16:08
U nas wyjazd integracyjny w zeszłe wakacje był najlepszy ze wszystkich jak do tej pory :D A byliśmy w pałacyku łąkomin. Bardzo fajne miejsce no i organizują tam świetne atrakcje właśnie z takich okazji, no rewelacja, mam nadzieje że jeszcze kiedyś pojedziemy :D
napisał/a: monikalubicz 2017-04-28 13:14
My tez wybraliśmy się do Palacyku łakomin. Mają super atrakcje, to fakt. No i wszyscy sie dobrze bawili :)
napisał/a: lobelia77 2018-03-08 21:19
Kiedyś nie bardzo byłam fanką wyjazdów integracyjnych, ale ostatni naprawdę się udał. Byliśmy w Gdańsku i zarówno uroda miasta jak i to że hotel - Amber - był fajny to naprawdę dobrze się tym razem bawiłam. Hotel ma strefę spa, więc były sauna fińska, komora IR i masaże :) Taki wyjazd to ja rozumiem :D
napisał/a: kwiatuszek88 2018-03-14 14:00
nie trzeba od razu pić, ja jak byłam na integracji to nie piłam i jakoś nikt mnie nie namawiał. Szef zabrał nas do Leszna do tunelu i wiadomo tam na trzeźwo było trzeba. Alkohol był później w hotelu. Niektórzy przesadzili ale byli też niepijący jak ja