Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Wielka Brytania więcej

Czyli miejsce dla Polek mieszkających na wyspach

forum

Białe sukienki więcej

Lubicie je nosić czy uważacie za mało praktyczne?

forum

Masaż erotyczny więcej

Czy są wśród nas zwolenniczki tej formy urozmaicania życia seksualnego?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Kulki gejszy

1. Dodano: 21-12-2011, 14:01 #1

Kulki gejszy

Właśnie sobie kupiłam i porażka totalna, nijak nie mogę włożyć drugiej kulki, zresztą już przy pierwszej czuję dyskomfort, a wyciąganie jej też nie należy do przyjemności. Rozmiar mają normalny ja dziewicą od dawna nie jestem i nigdy takich problemów w czasie stosunku nie miałam. O dziwo do ćwiczeń Kegla zalecane są nawet większe kulki, ja mam wrażenie że one raczej rozciągają pochwę niż ją obkurczają. Chciałam ich używać głownie w celu wzmocnienia mięśni dna macicy i tak się zastanawiam czy jedna też spełni swoje zadanie? Może ktoś używa i mi coś podpowie
    Ostatnio edytowane przez barbar ; 21-12-2011 o 14:05

2. Dodano: 22-12-2011, 16:42 #2

Odp: Kulki gejszy

Spróbuj użyć żelu nawilżającego (lubrykantu). W trakcie stosunku pochwa jest naturalnie nawilżana. Przy wkładaniu kulek tego nawilżenia może brakować i właśnie to powoduje ból i dyskomfort. Ja też na początku próbowałam bez żelu i w ogóle nie mogłam włożyć kulek. Lubrykant bardzo mi pomógł. W trakcie noszenia kulek żel może wysychać, więc przy wyjmowaniu nanieś palcem odrobinę do środka, będzie łatwiej.

Kulki pomagają w ćwiczeniach mięśnia Kegla ale trzeba właśnie "ćwiczyć". Już przy samym chodzeniu z kulkami ćwiczysz, bo:
    1. Kulki stymulują mięśnie pochwy obijając się o nie i w ten sposób je wzmacniają.
    2. Złudne uczucie wypadania kulek powoduje, że pochwa automatycznie się zaciska.
    Oczywiście nic nie dzieje się od razu. Żeby zobaczyć efekty trzeba ćwiczyć regularnie przez min. 2 tygodnie.

3. Dodano: 26-01-2012, 07:27 #3

Zgadzam się z powyższą odpowiedzią, najlepiej użyć żelu. Ja osobiście używam żelu do masażu Durex Play, nakładam na palec i wprowadzam lekko do pochwy a potem wkładam kolejno kulki. Jest ich pięć ale są małe, wielkości 50 gr. Kupiłam je jako kulki analne ale można stosować i tak i tak.

4. Dodano: 29-01-2012, 00:03 #4

zel to podstawa. Najbardziej polecam wszystkie na bazie wody- nie kleja sie i latwo je zmyc
    Zawsze mozesz kupci kulki analna na sznureczku- jak kolezanka wyzej- i wpierw pocwiczyc na takich

5. Dodano: 12-03-2012, 23:06 #5

Ja mam kulki i nie mam z nimi rzadnych problemów. Z żelem jest o wiele łatwiej, ale bez niego też dają radę.

6. Dodano: 04-05-2012, 13:08 #6

Ja używam kulek gejszy od dawna i są naprawdę świetne efekty. Do ich włożenia niezbędny jest oczywiście lubrykant

7. Dodano: 16-05-2012, 19:22 #7

A czym to się różni od takich "zwykłych" kulek do ćwiczen kegla?

8. Dodano: 22-05-2012, 10:22 #8

Kulki gejszy to zwykłe kulki do ćwiczenia mięśni kegla przecież, tylko taką mają nazwę
    Przyznaje się publicznie ! Używam dildo i się nie wstydzę

9. Dodano: 04-09-2013, 17:52 #9

Smile Odp: Kulki gejszy

Ja używam kulki gejszy od wielu lat! Kulki gejszy były stosowane jeszcze przed naszą erą, jednak osobiście nie wyobrażam sobie umieszczenia w środku jakiegoś marnego plastiku więc kupuję w sklepie który oferuje dobrej jakości produkty.
    Pozdrawiam

Ania
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 13-01-2014 o 20:44

10. Dodano: 30-10-2013, 18:53 #10

Ja uzywam, nic mnie nie boli, możliwe, że masz za duże. Czasami stosuje się tylko 1 kulkę, jak ktoś ma mniejszą pochwę. No i przede wszystkim nie kupuj taniej chińszczyzny :/ W sprawach intymnych przede wszystkim bezpieczny materiał.
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 13-01-2014 o 20:43

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów