Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Czy kompleksy mogą prowadzić do depresji? więcej

Niskie poczucie własnej wartości, brak satysfakcji z pracy - czy to mogą być objawy depresji? Doradzicie Forumowiczce?

forum

Jak wspominacie szkołę? więcej

Początek roku szkolnego tuż-tuż. Jak Wy zapamiętałyście lata nauki?

forum

Wybór pralki więcej

Pralka jest jednym z najbardziej niezbędnych sprzętów AGD. Czym się kierować przy jej zakupie i na które modele zwrócić uwagę?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Kulki gejszy

1. Dodano: 21-12-2011, 14:01 #1

Kulki gejszy

Właśnie sobie kupiłam i porażka totalna, nijak nie mogę włożyć drugiej kulki, zresztą już przy pierwszej czuję dyskomfort, a wyciąganie jej też nie należy do przyjemności. Rozmiar mają normalny ja dziewicą od dawna nie jestem i nigdy takich problemów w czasie stosunku nie miałam. O dziwo do ćwiczeń Kegla zalecane są nawet większe kulki, ja mam wrażenie że one raczej rozciągają pochwę niż ją obkurczają. Chciałam ich używać głownie w celu wzmocnienia mięśni dna macicy i tak się zastanawiam czy jedna też spełni swoje zadanie? Może ktoś używa i mi coś podpowie
    Ostatnio edytowane przez barbar ; 21-12-2011 o 14:05

2. Dodano: 22-12-2011, 16:42 #2

Odp: Kulki gejszy

Spróbuj użyć żelu nawilżającego (lubrykantu). W trakcie stosunku pochwa jest naturalnie nawilżana. Przy wkładaniu kulek tego nawilżenia może brakować i właśnie to powoduje ból i dyskomfort. Ja też na początku próbowałam bez żelu i w ogóle nie mogłam włożyć kulek. Lubrykant bardzo mi pomógł. W trakcie noszenia kulek żel może wysychać, więc przy wyjmowaniu nanieś palcem odrobinę do środka, będzie łatwiej.

Kulki pomagają w ćwiczeniach mięśnia Kegla ale trzeba właśnie "ćwiczyć". Już przy samym chodzeniu z kulkami ćwiczysz, bo:
    1. Kulki stymulują mięśnie pochwy obijając się o nie i w ten sposób je wzmacniają.
    2. Złudne uczucie wypadania kulek powoduje, że pochwa automatycznie się zaciska.
    Oczywiście nic nie dzieje się od razu. Żeby zobaczyć efekty trzeba ćwiczyć regularnie przez min. 2 tygodnie.

3. Dodano: 26-01-2012, 07:27 #3

Zgadzam się z powyższą odpowiedzią, najlepiej użyć żelu. Ja osobiście używam żelu do masażu Durex Play, nakładam na palec i wprowadzam lekko do pochwy a potem wkładam kolejno kulki. Jest ich pięć ale są małe, wielkości 50 gr. Kupiłam je jako kulki analne ale można stosować i tak i tak.

4. Dodano: 29-01-2012, 00:03 #4

zel to podstawa. Najbardziej polecam wszystkie na bazie wody- nie kleja sie i latwo je zmyc
    Zawsze mozesz kupci kulki analna na sznureczku- jak kolezanka wyzej- i wpierw pocwiczyc na takich

5. Dodano: 12-03-2012, 23:06 #5

Ja mam kulki i nie mam z nimi rzadnych problemów. Z żelem jest o wiele łatwiej, ale bez niego też dają radę.

6. Dodano: 04-05-2012, 13:08 #6

Ja używam kulek gejszy od dawna i są naprawdę świetne efekty. Do ich włożenia niezbędny jest oczywiście lubrykant

7. Dodano: 16-05-2012, 19:22 #7

A czym to się różni od takich "zwykłych" kulek do ćwiczen kegla?

8. Dodano: 22-05-2012, 10:22 #8

Kulki gejszy to zwykłe kulki do ćwiczenia mięśni kegla przecież, tylko taką mają nazwę
    Przyznaje się publicznie ! Używam dildo i się nie wstydzę

9. Dodano: 04-09-2013, 17:52 #9

Smile Odp: Kulki gejszy

Ja używam kulki gejszy od wielu lat! Kulki gejszy były stosowane jeszcze przed naszą erą, jednak osobiście nie wyobrażam sobie umieszczenia w środku jakiegoś marnego plastiku więc kupuję w sklepie który oferuje dobrej jakości produkty.
    Pozdrawiam

Ania
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 13-01-2014 o 20:44

10. Dodano: 30-10-2013, 18:53 #10

Ja uzywam, nic mnie nie boli, możliwe, że masz za duże. Czasami stosuje się tylko 1 kulkę, jak ktoś ma mniejszą pochwę. No i przede wszystkim nie kupuj taniej chińszczyzny :/ W sprawach intymnych przede wszystkim bezpieczny materiał.
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 13-01-2014 o 20:43

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów