restauracja -warszawa?

napisał/a: ewa200 2011-12-16 21:39
ostatnio w niedziele wraz z mężem odwiedziłam restaurację o nazwie klub pod blachą było warto jedzenie pyszne piękne miejsce wspaniała atmosfera i bardzo ciekawe miejsce można obejrzeć różnego rodzaju wystawy obrazów rzeźby fotografii itp.także naprawdę warto zobaczyć to miejsce.
napisał/a: joannapoczta 2012-03-30 10:13
Ja gorąco polecam Złotego Lina w Wierzbicy koło Serocka. To niedaleko od Warszawy, a naprawdę warto "skoczyć" na dobre jedzonko. W weekend - woda tuż, tuż - rodzinnie wielka frajda.
napisał/a: jojo-anna 2012-03-31 16:18
Ja zas moge polecic restauracje Sródziemnomorską - Punta Prima na Mokotowie. Bardzo dobrą salatka z wątróbką jadlam Makarony tez rewelacyjne

Złoty Lin - niech zgadne specjalnoscia sa ryby? Bywam czasem przejazdem w Serocku, moze bede pamietac. Lubie probowac ryb w restauracjach bo samam nei mam talentu do ich przyządzania
napisał/a: Machewka 2013-03-01 23:30
Uwielbiam restaurację na Wiejskiej Hawełka. Przepyszne polskie jedzenie, jak u babci i tanie. Miejsce ciche, doskonałe do małych jak i dużych spotkań. Polecam
napisał/a: vinus79 2013-03-05 19:43
Mysle ze czasami warto jest zaglądać na strony na których mamy zebrane wszystkie restauracje w warszawie. Wówczas po prostu jest nam łatwiej podjąć decyzję.
napisał/a: gingerspice 2013-03-13 07:59
z polecenia wybraliśmy się w dzień kobiet do restauracji Olive Graden, gdzie oprócz miłego przywitania i obsługi zachwyciła mnie różnorodność potraw pierwszy raz spotkałam się z takim połączeniem smaków, a te zapachy..
Hannawodniak
napisał/a: Hannawodniak 2013-04-17 17:14
Jadłam i w Złotym Linie i w Klubie pod Blachą - super miejsca!
Zresztą jeśli chodzi o jedzenie mogę też polecić lokal Praga pizza (na skubaczu w dziale restauracje w Warszawie jest wysoko notowany) - mają pyszną pizzę, no i jak się przez skubacza zamówi a potem poleci znajomemu, to jeszcze można sie na dyche zniżki załapać:)
napisał/a: ewelynkam 2013-05-16 08:20
A byliście w greckim Paros na Jasnej 14? Jeżeli chcecie poczuć prawdziwy, grecki klimat, nie możecie ominąć tego miejsca! Wystarczy chociażby zajrzeć przez gigantyczne okna, szczególnie w pt, by zobaczyć, jak się tam można świetnie bawić. Jestem tu min 2 razy w miesiącu i jeszcze mi się to miejsce nie znudziło. Zabawa zabawą, ale to restauracja więc przychodzi się tu głównie po to by zjeść ; ) Menu bardzo obszerne obfitujące w prawdziwie greckie dania. Kuchnia śródziemnomorska w ich wydaniu zaskakuje. Jest pysznie za rozsądną cenę, dania efektownie serwowane, bogata karta win greckich. Naprawdę miejsce godne odwiedzenia.
napisał/a: pawie_oko 2013-05-28 19:34
w większych miastach nie ma problemu, żeby znaleźć jakieś fajne miejsce. A powiem wam, że ostatnio się mile zaskoczyłam, bo byłam w Dominium. Zawsze to miejsce mi się kojarzyło głównie z pizzą,a tu się okazało, że mają też bardzo dobre makarony, no i sam klimat też całkiem przyjemny.
napisał/a: Machewka 2013-07-15 18:29
W poniedziałek byłam w Brooklyn Bakery & Wine na śniadaniu i powiem wam, że tak dobrego jedzenia tak wcześnie jeszcze nie jadłam. Jestem pod całkowitym wrażeniem tego miejsca. Ceny są niskie, rewelacja myślę że wam również spodoba się ta restauracja Polecam
napisał/a: tamajka 2013-07-18 11:00
Ja w ostatnim czasie często odwiedzam bar sushi Besuto na Nowym Świecie - lubię tam chodzić ;) Jest kameralny, nowocześnie urządzony. Mają tam miła obsługę, atmosferę i smaczne jedzonko. Z tego co ostatnio się dowiedziałam w poniedziałki i wtorki wprowadzili nowe menu z kuchnią bug cuisine na którym zamierzają serwować potrawy z ... owadów :D Może któregoś dnia się odważę spróbować - to na pewno coś nowego i oryginalnego.
aleksia1
napisał/a: aleksia1 2013-07-27 23:49
Ja mam swoje ulubione sushi na Starówce Tekeda Sushi. Naprawde polecam ze względu na dobre jedzenie, świetny klimat w restauracji.