Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak zredukować cellulit? więcej

Ćwiczenia, kosmetyki, zabiegi - co działa najskuteczniej?

forum

Fantazje erotyczne zagrożeniem dla związku? więcej

Czy marzenie o seksie z kimś innym niż partner/partnerka może prowadzić do rozstania?

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. Dodano: 02-08-2016, 10:53 #41

Odp: zakupy przez internet

Uwielbiam zakupy internetowe, rzadko kiedy mam czas biegać po sklepach w poszukiwaniu czegokolwiek, dlatego wybieram raczej internet i strony mniej znane niż Allegro, np: [url]https://odblaski24.com.pl/[/url]

2. Dodano: 22-08-2016, 17:15 #42

A która z nas ma czas na bieganie po sklepach, w których i tak nic ciekawego niema, a jak już znajdziesz coś to za kosmiczne pieniądze. Ja tam siadam do kompa i po prostu zamawiam, dzisiaj też w sklepie galerialimonka pl zamówiłam stojak na wino, formę do pieczenia i nareszcie elektryczny młynek do pieprzu. takie zakupy to przynajmniej nie przyprawią człowieka o ból głowy po spędzeniu 30 min w kolejce do kasy

3. Dodano: 01-09-2016, 00:19 #43

Przez internet można kupić dobre środki czystości, i nie takie biedronkowe ale takie jakich używa się w hotelach czy gastronomii, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze. Polecam kupić sobie na spróbowanie, ja brałam z firmy Qemia i to rzeczywiście fajnie działa.

4. Dodano: 05-09-2016, 20:34 #44

Witam
    Ja najczęściej kupuję książki w sklepach internetowych. Bo mam mało czasu bo bardzo dużo pracuję. Mam listę swoich sprawdzonych adresów. M.in należy do nich inbook.pl Wielokrotnie sprawdziłam na sobie samej i jestem zadowolona i nawet wysyłkę mają za 3,99
    [url=http://www.wste.edu.pl/studia/wydzial-nauk-spolecznych]dziennikarstwo studia[/url]

5. Dodano: 18-05-2017, 13:30 #45

Również coraz chętniej kupuję przez internet. Dla mnie jest to przede wszystkim wygoda kiedy zakupy są dostarczone prosto do domu. Przez internet mogę kupić na raz większe ilości produktów i nie muszę dźwigać zakupów ze sklepu.
    W ten sposób kupiłam ostatnio zapasy produktów do wypieków, dekoracji i deserów z internetowego sklepu dr. oetkera. Nie dość, że ceny były atrakcyjne, to dzięki większym zakupom przesyłka wyszła mi gratis .

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów