Wybierz świąteczny hit W.KRUK razem z Polki.pl

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2011-12-13 12:05
Na święta w sklepach W.KRUK znajdziesz moc prezentowych inspiracji! Wszystkie kolekcje są piękne i eleganckie, ale tylko jeden prezent może zyskać miano "Świątecznego hitu W.KRUK według polki.pl"!

Pomóż nam wybrać. Zagłosuj w naszej sondzie na swoją ulubioną biżuterię, a następnie uzasadnij swój wybór na naszym FORUM!
(nie zapomnijcie podać wybranego numerka) TU GŁOSUJCIE!

5 najlepszych wypowiedzi nagrodzimy voucherami do salonów W.KRUK
Po 100 zł
każdy!

Przed wyborem przyjrzyj się dokładniej biżuterii pretendującej do miana "Świątecznego hitu W.KRUK według polki.pl" w naszej GALERII.


Laureatkami konkursu są:

edytus1990
kilofon
sylwa1988
boszenka
aneczka_s


Gartulujemy!


Konkurs trwa do 27.12.2011
Poznaj REGULAMIN KONKURSU
napisał/a: halinaotta 2011-12-13 12:41
nr 6- kolczyki są bardzo efektowne,a zarazem lekkie,zwiewne.Połyskujące złoto jak wachlarze doda uroku każdej fryzurze i każdej kobiecie.Elegancja,luksus,ale bez przesady.Myślę,że takie kolczyki mogą stanowic jedyną ozdobę ,a i tak spowodują,że będziemy w te święta błyszczec piękniej od wszystkich gwiazd na choince.Złoto to elegancja,odświętnośc,szyk,,,a o to w świąteczno-noworoczne dni najbardziej chodzi
marttoolla
napisał/a: marttoolla 2011-12-13 13:20
[CENTER]Moim zdaniem kolczyki nr 7-Telkari.
Wyglądają niczym zakręcone małe galaktyki, w których można bezgranicznie utonąć.
Mogą być "gwiazdą" dodatków, delikatne a zarazem strojne![/CENTER]


[CENTER]Księżycem mi powiedz gdzie jesteś...
Odbiciem jego wskaż drogę...
Odfruń ze mną w ta galaktykę...
Mam skromne serce, lecz dam je Tobie...[/CENTER]
napisał/a: ANN 2011-12-13 13:27
Nr2 - Wisiorek Witraże zachwyca pięknem, nietuzinkową barwą kolorów; róż, cytryn, fiolet, niebieski, granat, zielony..,cudownym kształtem kuli w delikatnej złotej oprawie...
Małe cudo, które mnie zachwyciło w swojej prostocie, elegancji, kolorystyce...
Kolorowy kulisty witrażyk na szyi zachwyci każdą kobietę.., doda Jej szyku i elegancji.
napisał/a: martamanga 2011-12-13 13:34
Wybrałam pierścień Agathos autorstwa Anny Orskiej (numer 1). Dlaczego uznałam, że zasługuje on na miano „świątecznego hitu”? Przede wszystkim dlatego, że idealnie nadaje się na świąteczny prezent. Jest elegancki, dyskretny i subtelny – zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Ofiarowując go komuś, nie ryzykujemy posądzenia o skłonność do barokowej przesady czy jarmarcznego kiczu, które są częstym „grzechem” przy wyborze biżuterii na prezent.
Ten pierścień (słowo „pierścień”, moim zdaniem, pasuje do niego lepiej niż „pierścionek”, gdyż zwraca uwagę na klasę wyrobu), obok minimalistycznej prostoty kompozycji, zawiera w sobie jednocześnie tajemnicę i magię. Jest ona ukryta w niezwykłym kamieniu - agacie dendrytowym. Kamień ten opowiada pewną historię, rozgrywającą się na zamglonym, zimowym tle nieba. Jedni zobaczą tutaj krzewy o splątanych gałęziach, z których opadają liście. Inni - stado kruków, wzbijających się do lotu – i mi osobiście ta właśnie interpretacja jest najbliższa – w końcu pierścień sygnowany jest nazwiskiem W. KRUK. Są może i tacy, którzy odczytają w tym niepowtarzalnym kamieniu własną opowieść. Ma on bowiem hipnotyzującą, inspirującą moc, która będzie towarzyszyć właścicielce pierścienia zawsze, gdy na niego spojrzy, i wnosić magię w szarą codzienność.
Sama chciałabym zostać obdarowana takim prezentem, skradł moje serce od pierwszego wejrzenia, dlatego wybieram pierścień Agathos na "Świąteczny hit W.KRUK według polki.pl".
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2011-12-13 13:48
nr. 5 - Pierścień Witraże - piękny pierścień nadający smaku i szyku każdej kobiecie niezależnie od okazji. Można go nosić na wielkie bale - wówczas będzie tworzył piękny i efektowny "wystrój" naszej osoby. Założony podczas wyjścia z przyjaciółmi sprawi, że znajdziemy się w centrum uwagi. Jest po prostu świetny.
napisał/a: tymka19 2011-12-13 14:53
Numerrr 5!! Numer5!!! Pierścień witraże, bo jest jedyny w swoim rodzaju, był pierwszą rzeczą która wpadła mi w oko po zobaczeniu wszystkiej biżuterii.Bo jest przepiękny, pewnie kosztuje majątek, ma najwięcej głosów w sądzie i jest najlepszy, najpiękniejszy i wogóle naj. Aż chce się go mieć ;))
napisał/a: renifer71 2011-12-13 15:54
Pierścień witraże -WYJĄTKOWY,NIEPOWTARZALNY,ORYGINALNY:) Jego wyjątkowość polega na tym, że dzięki swej formie i kolorystyce idealnie pasuje do wielu stylowych kreacji , a z każdej kobiety uczyni wyjątkową damę;)
napisał/a: teli 2011-12-13 18:51
Wybrałam nr 5, czyli pierścień WITRAŻE. Dokonałam tego wyboru ze względu na to, że kolory tych witraży to ESENCJA ŚWIĄT.

Czerwony, nos Św. Mikołaja, kiedy wchodzi przez komin, czerwone policzki spieczone przez mróz i czerwone elementy przystroju, które pięknie komponują się z bielą śniegu, to jeszcze barszcz, ten najpyszniejszy wigilijny, do którego wpadają uszka i bombki, które pięknie komponują się z zielenią świerku.
Zieleń, właśnie... świerk, gałązki, uginające się pod wielkimi ilościami śniegu, światełka w kolorze zieleni, które przystrajają choinkę, kolorem tym najblizszym naturze.
Turkusowy, tego nieba, które najpiękniej zgrywa się z padającym z śniegiem, wtedy patrzę w nie najczęsciej, łapiąc na język śnieżynki, które czasem tak nieposłusznie lądują na całej twarzy, niesamowicie przy tej okazji gilgocząc policzki.
Bursztynowy, tak często barwa biżuterii, tej najbardziej wytwornej i eleganckiej, zakładanej przez babcie, mamy i w końcu nas, kiedy wyrośniemy już trochę ponad stół.
I fioletowy, kiedy z piekarnika wyjezdza pyszny piernik przełożony powidłami śliwkowymi,te wszystkie barwy sprawiają, że moje Święta, to witraż mojego życia, tyle ile chwil, tyle też kolorow...
napisał/a: edytus1990 2011-12-13 19:20
nr 7 - idealne pod każdym względem. Delikatne, więc można je założyć zarówno na większe uroczystości jak i drobne spotkania rodzinne. Wyszczuplają twarz nadając jej idealny kształt. "nie narzucają się" - są idealnym dopełnieniem stroju, a nie elementem przewodnim. Każda Polka wyglądałaby w nich po prostu obłędnie...
napisał/a: ~wiewiorczak 2011-12-13 20:49
Wybrałam kolczyki Telkar,dla mnie sa bardzo kobiece i seksowne ,minimalizm i prostota a zarazem takie delikatne i subtelne ,ze nie idzie ,,oderwac oczów'.Maja cos takiego w sobie ,że przyciagajja zwrok.Idealne do kazdego stroju eleganckiego,na randkę do szkoły itp ,Mały dodatek na uszach taki jak ten może zdziałac wiele ,Kształt bardzo efektowny uwielbiam koła a te własnie przybrały nowy desing.
napisał/a: kugelchen 2011-12-13 21:28
Moj wybor padl na kolczyki Telkari nr 7. Przetarte Srebro, ornamenty i lsniace kryształy Swarovskiego , ktore oplywaja w ażurowych czarach uwielbiam ten bezpretensjonalny styl. Swoim wygladem przypominaja mi bizuterie mojej babci , ktora przekazuje sie z pokolenia na pokolenie. Jednak z drugiej strony sa one tak subtelnie i romantycznie wykonane, ze nie mozna od nich oderwac oczu. Kolczyki te sa prawdziwym dzielem sztuki wedlug mnie to idealny hit swiateczny. Maja one w sobie to "COS" co pozwoliloby mi na traktowanie ich jako noworocznego talizmanu, patrzac na nie mam takie dziwne przekonanie, że w nowym roku nie opusci mnie szczescie i dobra passa. Mam nadzieje , ze przeczucie mnie nie myli