Konkurs - Przygotowania do Sylwestra

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2011-12-08 13:25
W Sylwestra każda z nas chce wyglądać pięknie! A podstawą pięknego wyglądu są zadbane włosy. Jeśli kosmyki są zniszczone i napuszone, to nawet najlepszy makijaż nie pomoże Ci czuć się komfortowo w tę szczególną noc. Dlatego z reguły przygotowania do powitania Nowego Roku rozpoczynamy odpowiednio wcześniej. Właśnie z tym związanie jest nasze zadanie konkursowe. Odpowiedz w kilku zdaniach na pytanie:

[CENTER]Jaki masz plan na to, by powitać Nowy Rok z pięknymi włosami?
[/CENTER]


Swoją odpowiedź zamieść w odpowiednim wątku konkursowym na forum.

Konkurs zakończony! Nagrody otrzymują:

calliopa
Justi1983
klaudia28
anka9290
bb26
Denise
AgaWojtk
ji26
kamilcia2804
bru24
Majowa
Aga9018
kosmonia
Angel1090
martalobos

Możesz wygrać 1 z 15 zestawów pielęgnacyjnych Pantene Aqua Light. W skład każdego z nich wchodzą: Lekki Szampon, Lekka Odżywka, Wzmacniający włosy, dwufazowy spray.

[CENTER]Zobacz galerię nagród!!!
[/CENTER]

[CENTER]
[/CENTER]


Przed przystąpieniem do konkursu przeczytaj regulamin!
napisał/a: 123bazyli 2011-12-08 19:54
Moja ukochana marko!Tak bardzo pragnę nie wyłysieć w Nowym Roku, że od dawna używam tylko i wyłączniekosmetyków Pantene:). Jesienne wilgotności:( i zimowe chłodności:( staram się nie dopuścić do moich włosów. Dbam o staranną, codzienną pielęgnacje, nie przegrzewam suszarką, nie sklejam lakierami, podkarmiam preparatami ze skrzypem, otulam kapturem na zewnątrz, a w domu ręce ukochanego masują (nie tylko czuprynę)wieczorami...Sylwester z Pantene to wiele lat bez peruki :D
napisał/a: Lipiec30 2011-12-08 21:30
Mam plan żeby skończyć z farbowaniem,prostowaniem,myciem włosów w gorącej wodzie.To wszystko wiadomo jak wpływa na włosy.Teraz wprowadzam w życie hasło regeneracja.Zniszczenia zostaną odbudowane,łodygi wygładzone i lśniące.Do tego płynny jedwab i włosy aż chcą być pokazywane i chwalone:)Przywitam Nowy Rok z czupryną o jakiej zawsze marzyłam :)
napisał/a: andzia1978 2011-12-08 22:04
Mój plan wygląda tak, że dbam o włosy przez cały rok, a mianowicie:
-piję dużo wody i herbatek ziołowych,
-wysypiam się,
-jestem szczęśliwa i często się uśmiecham,
-dbam o włosy szamponami, balsamami, odżywkami,
-czerpię z życia pełnymi garściami,
- mam nastawienie optymistyczne do życia i do ludzi
- lubię wcinać w wolnym czasie „mieszankę studencką”.


Poza tym mój naturalny i obecny kolor włosów, wygląda naprawdę imponująco i ciekawie, do tego stopnia, że nie muszę na razie przeszukiwać półek z farbami do włosów, bo podoba mi się mój obecny. Jest on na tyle ciekawy, że szereg osób mówi mi, że szkoda, go na farbowanie, więc na razie się od tego powstrzymuję i przez to mam dłużej zdrowe i mocne włosy. Jedynie co robię to staranna pielęgnacja kosmetykami do włosów Pantene, które są niezawodne. :)
napisał/a: barbar 2011-12-09 08:52
Plan opieram na dwóch orientalnych składnikach przetestowanych przez kobiety w trudnych dla włosów warunkach. Z Dalekiego Wschodu pożyczę sobie hennę w klasycznym odcieniu zimnej czerni by wrócić do naturalnej głębi koloru z dodatkowym efektem pielęgnacji i wzmocnienia. Spektakularne lśnienie każdego pasma będzie dodatkowym bonusem tej ziołowej mikstury. Bliski Wschód to całkiem nie dawno odkryty przeze mnie olejek arganowy. Niezwykła konsystencja i niezwykłe działanie, w sam raz na intensywną kurację przed karnawałem. Wygładzi i nawilży każdy kosmyk nadając objętości bez efektu puszenia, a subtelnym zapachem przywoła marokańskie słońce w środku polskiej zimy. Resztę pozostawiam delikatnym szamponom do codziennego stosowania i wygładzającym odżywkom działającym antystatycznie , w sezonie czapkowym właściwość wielce pożądana.
napisał/a: jaga12Xj1 2011-12-09 09:25
Ja w sylwestra idę do fryzjer tam zadbają o moje włosy żebym w tą noc wyglądała wyjątkowo
napisał/a: Izabella30 2011-12-09 09:33
Mam nadzieję,że mój plan naprawczy sprawi,że moje włosy odzyskają utracony blask i kolor,nie będą się niemiłosiernie elektryzowały i rozdwajały na potęgę.
Dlatego wytaczam broń mocnego rażenia i zaczynam walkę na całego:)
*Koniec z wysuszającym lakierem i mocno utrwalającą pianką oraz usztywniającą gumą!
*Koniec suszenia gorącym powietrzem mokrych włosów!
*Koniec z totalnym prostowaniem i mocnym lokowaniem włosów!
*Koniec z mocno upiętymi włosami w koński ogon!
*Koniec z fast foodami i słodkimi,bezwartościowymi napojami!
*Koniec ze wszechobecnym stresem!
Zaczynam nowe lepsze życie i moje włosy,desperacko wołające ratunku -w końcu tą pomoc otrzymają!
*Będą super odżywione,dzięki mojej nowej śródziemnomorskiej i ekologicznej diecie!
*Nie będą szarpane i traktowane po macoszemu,więc zacznę je delikatnie czesać i masować!
*Otrzymają profesjonalną i kompleksową serię do pielęgnacji!
*I będą po prostu na co dzień rozpieszczane-np.wizytą u fryzjera lub u masażystki,albo w spa!
napisał/a: myszata7 2011-12-09 11:01
Nowy Rok, nowe postanowienia i nowa fryzura. Zacznę od zmiany nudnego boba na coś co lepiej odda moją żywiołową naturę, a bezpieczne i stonowane brązy pozostawię jesieni na pamiątkę. Lekki szampon i lekka odżywka, która nie będzie wymagała specjalnych zabiegów ma szansę zostać codzienną towarzyszką, a nie jedynie znajomą od wielkiego dzwonu. Moje nowe krótkie włosy mogą być w końcu zdrowe od początku do końca dlatego zafunduję im którąś z poleconych przez fryzjera kuracji w ampułkach, bo efektem mam zamiar cieszyć się już w Sylwestra!
napisał/a: calliopa 2011-12-09 19:36
Prawda jest taka , że o włosy najlepiej dbać o cały rok i wtedy po zintensyfikowaniu działań pielegnacyjnych przywitamy Sylwester z jeszcze piękniejszymi włosami...
Co dwa dni myje szamponem dostosowanym do potrzeb moich włosów, używam za każdym razem regenerującej odżywki oraz 1 raz w tygodniu maski pielęgnacyjnej na bazie KOKOSA... I właśnie to KOKOS jest moim najlepszym składnikiem planu, by powitać Nowy Rok z pięknymi włosami.
Za każdym razem także systematyczne dostarczam własciwa ilosc witamin, czy to zaczerpnietych z warzyw i owocow, czy też z herbatek na bazie skrzypu polnego. Zauwazylam, ze moje włosy bardzo często reagują na niedobór pewnych składnikow i bardzo wtedy wypadają, kruszą się, rozdwajają i łamią. Tak więc dieta jest niezwykle istotnym składnikiem pięknego wyglądu włosów.
Od 27 grudnia prowadzę wzmożone działania, mające na celu jeszcze wiekszą poprawę moich włosów - robię sobie maseczki na bazie oleju KOKOSOWEGO z olejem lnianym i arganowym Polecam także spanie na jedwabnej poduszce, ktora tymbardziej przed noworoczną nocą nie splącze włosów, lecz sprawi, że bedą świetliste, a na ich widok korki z szampana, same będą wystrzeliwać, wraz z zachwytami z ust wspóltowarzyszy szampańskiej zabawy...!
napisał/a: magda198526 2011-12-09 19:58
Oj Tak to zdecydowanie Mój rok:D i przywitam go pełną parą i pięknym wyglądem a zwłaszcza z Pięknymi włosami,a to dlatego ze 2012r wychodzę za Mąż:Di mam postanowienie noworoczne ze zadbam o moje włosy na ten szczególny dzień i zacznę od SYLWESTRA:cool:.Choć od kilku lat używam tylko i wyłącznie PANTENE to dlatego moje włosy nie są jakoś zniszczone to i tak chce zadbać o nie jeszcze bardziej:)i wypróbować nowych kosmetyków Pantene Aqua Light,a ta seria napewno w tym pomoże:)
napisał/a: pplatyna 2011-12-09 22:59
Moim zdaniem przez cały rok trzeba dbać o włosy a nie tylko przed sylwestrem.
Każda chce wyglądać ładnie na co dzień a nie jeden dzień w roku.
Wątpię czy przed samym sylwestrem jesteśmy w stanie zdziałać cuda i przywrócić dobry stan włosom jeśli zaniedbywałyśmy je cały czas.
Moja recepta na śliczne włoski jest taka:

Na co dzień o włosy dbaj,
i odpowiednich kosmetyków do włosów używaj,
jeśli nie chcesz włosów jak stóg siana,
powstrzymaj się od kręcenia, tapirowania czy prostowania,
W odżywki i jedwab zainwestować trzeba,
bo bez ich pomocy zadbać o włosy się nie da,
Nie przesadzaj też z farbowaniem,
jak i z lakieru i pianki używaniem,
Fryzjera odwiedzić też jest wskazane,
bo podcinanie końcówek jest mile widziane,
Przed wielkim dniem użyj kosmetyków PANTENE,
one najlepiej się nadają,
i rewelacyjny efekt zapewniają,
Każdy znajdzie coś dla siebie,
ten w dużej i mniejszej potrzebie.

Teraz już wiecie jaka moja rada by dobrze wypaść w Sylwestra ;)
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2011-12-09 23:53
Już od jakiegoś czasu zażywam witaminki, które mają poprawić wygląd moich włosów. Dodatkowo bardzo rzadko używam suszarki czy prostownicy, ponieważ moje włosy bardzo mocno się przetłuszczają i staram się wyeliminować to co może jeszcze bardziej potęgować ich przetłuszczanie. Dodatkowo zamierzam na Sylwestra zaszaleć i zmienić ich kolor na jakiś ciemniejszy.