Konkurs "Twój Mężczyzna w domu"!

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2007-10-08 11:21
Mężczyzna w kuchni już nikogo nie zaskakuje! Wręcz przeciwnie, okazało się, że Faceci są lepszymi kucharzami, lubią zmywać naczynia, a nawet sprzątają dokładniej niż my!

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać zestawy produktów Dr Max „zapakowanych” w praktyczne plastikowe wiaderko z wyciskaczem do mopa, ufundowane przez Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.

Chcesz zobaczyć nagrody, kliknij: Nagrody w konkursie

Zamieść na forum zdjęcie swojego partnera podczas prac domowych i podpisz zabawnym komentarzem.

Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 8 października do 15 października 2007.

Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum polki.pl
2. Zostanie wybranych 15 najciekawszych propozycji, które nagrodzimy zestawami nagród.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z przedstawicieli firmy Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. i redakcji Polki.pl
4. Propozycje, które nie będą związane tematycznie z konkursem zostaną usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 8 października do 15 października 2007r.
6. Jury podejmie decyzję 16 października i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.

Przeczytaj Regulamin, kliknij Regulamin Konkursu

Laureatami konkursu zostają:
1. basiczek
2. stonoga
3. Sandra
4. Maja02
5. janka
6. nesca76
7. Zorro
8. niebieska
9. Lila83
10. basiak227
11. 6lima
12. exa 200
13. ziekotka
14. enigma
15. kwiatuszek21

Gratulujemy wszystkim Laureatom!
Redakcja wyśle informacje o wygranej na prywatną skrzynkę na forum.
napisał/a: Niebieska 2007-10-09 08:53
To jest moj brat.Zdjęcie nie nowe,ale nadal aktualne.On zajmuje się w domu gotowaniem i sprzątaniem.Tutaj na jachcie robi śniadanko :D

napisał/a: jolunia559 2007-10-11 09:20
Oj dziewczyneczki moje kochane!Mój Apollo nigdy nie był i chyba nigdy nie będzie "kuchennym Herosem" Gdy się pobraliśmy nawet wodę na herbatę gotował na twardo. Jest natomiast niezastąpionym facetem do przygotowywania uroczystych świątecznych śniadanek,czy wystawnych kolacyjek.Tak jak on przygotuje stół i pokroi wędlinki to nie zrobi nikt. Ale pamiętam takie dwa śmieszne wydarzenia z udziałem mojego mężulka i dotyczące jego kulinarnych podbojów.Gdy nasi chłopcy byli mali,ja jako kobieta pracująca,miałam często niedzielne dyżury.Wtedy chłopaki zostawali pod skrzydłami tatusia.Było cudownie dopóki nie trzeba było smyków nakarmić.Tego mój małżonek mimo szczerych chęci nie potrafił. Pewnego dnia ,wracam do domu po ciężkim dyżurze i wdzę taki oto obrazek.W kuchni przy stole siedzą moje dzieci.buzoie w podkówkę,oczy pełne łez ,a obok ich tatuś pokrzykujący ze złości.Na mój widok dzieciaki zerwały się z krzeseł i zaczęły na przemian krzyczeć.Mamuniu,jak dobrze,że jesteś.Tato nas chce chyba otruć,Daje nam zupę i każe jeśc,ale ona nam nie smakuje,ta jego zupa! Spojrzałam na małżonka,który gotował się ze złości i chyba za moment by wybuchnął. Czemu oni nie chcą jeść.Ja im ugotowałem przecież zupę ziemniaczaną.!
Zajrzałam do garnka.A tam -dwa skrzydełka z kurczaka i pokrojone w kosteczkę ziemniaczki.Kosteczka była śliczna-drobna i równa,ale w zupce nie było nic więcej.Żadnego warzywka!Spojrzałam na mężusia wymownie,wytłumaczyłam mu dlaczego jest jak jest i szybko doprawiłam zupę.Zjedliśmy ją po kilkunastu minutach wszyscy i bez marudzenia.
Druga historyjka dotyczyła może nie tak bardzo zdolności kulinarnych mojego małżonka,co jego naruszonego męskiego ego. Zawsze w każde święta moje szczęście wstaje najwcześniej i nakrywa do stołu. Ja jestem szczęśliwa i zachwycona tą sytuacją ,ale pewnego razu po prostu przegięłam.Na jakimś spotkaniu rodzinnym pochwaliłam się tym faktem Powiedziałam głośno i dobitnie.Ja mam dobrze.Moja domowa Marysia nakrywa do stołu i przygotowuje wszystkie uroczyste śniadanka.No i ...Moje szczęście usłyszało mimo woli moje durne przechwałki.Następne święta i..Marysia się zbuntowała i postanowiła utrzeć mi nosa.Śniadanka musiałam szykować sama.!Dobrze,że szybko te święta minęły i w następne już było normalnie!
napisał/a: basiczek 2007-10-12 11:08
Odkurzanie na wesoło ....ze słodkim balastem na plecach
enigma10
napisał/a: enigma10 2007-10-12 23:24
oprócz standardowych funkcji ;)
posiada opcję - pieczenie ciast :)
napisał/a: stonoga 2007-10-13 01:40
" A oto szybki obiadek w locie " :) :)
napisał/a: kwiatuszek21 2007-10-13 01:52
" Eh ta poduszka jest za duża... ja nie wiem jak ona to robi... No i te kwiatki..mam nadzieję że wszystko będzie się dobrze komponować z tą czerwienią "
napisał/a: Sandra7 2007-10-13 21:15
Cleo_80
napisał/a: Cleo_80 2007-10-14 08:50
Pucu, pucu, chlastu , chlastu nie mam rączek jedenastu ;)
napisał/a: funny_bunny 2007-10-14 13:48
Najłatwiej rozłożyć kuchnię polową!!! :p
napisał/a: janka 2007-10-14 13:55
W kuchennym fartuchu i rękawicy, z łyżką przy szyi, radzi sobie doskonale.
Ale i tak najlepszy jest w myciu podłóg...językiem ;)
napisał/a: nesca76 2007-10-14 14:28
Mężczyzna w kuchni? Nic nowego! Robienie jajecznicy gatunek ten opanował ponad 30 lat temu.