przyjemna restauracja w Poznaniu

napisał/a: AniaW1972 2011-11-05 19:43
Zna ktoś z Was jakąś przyjemną restaurację w centrum Poznania? Chciałabym gdzieś tam zjeść obiad z rodzinką?
napisał/a: HaniaM 2011-11-13 11:39
Polecam restaurację Italia. Jedzenie jest tam naprawdę wyborne. Pyszne wina. Ceny przyzwoite. Obsługa miła. Świetny włoski klimacik
napisał/a: mgawlik 2011-12-28 13:23
Polecam portal neib.org mozna tam znaleźć wiele ciekawych rzeczy. Od dobrych restauracji, przed sklepy aż po różne usługi. Polecam, bo wszystkie opiera się na recenzjach użytkowników.
napisał/a: perszka 2012-05-23 14:17
Restauracji możesz poszukać na pyszne.pl
napisał/a: dankazuk 2012-11-17 19:24
restauracja nowa bazanciarnia, ale troche tam drogo.... jesli nie chcesz wydac duzo kasy to chyba alibaba....
napisał/a: anijaa 2013-03-12 11:08
W tej restauracji Italia mają pyszną sałatka grecka, także w niskiej cenie.
NataliaSzemi
napisał/a: NataliaSzemi 2014-09-29 09:55
No to może jeszcze odnośnie fajnych miejsc w Poznaniu zaproponuje moje odkrycie z ostatniego weekendu. Bardzo przytulny lokal, który zresztą znalazłam bezpośrednio na jednym z forów będąc już w Poznaniu nie znam miasta niestety, a chcieliśmy coś zjeść dobrego. No i ludzie na regionalnym forów polecali Bistro Szyperska więc wbiliśmy w GPS i pojechaliśmy i z czystym sumieniem mogę polecić lokal dalej, bardzo fajny i oryginalny klimat w środku i bardzo dobre, różnorodne jedzenie, także spokojnie mozna iść całą rodziną bo na pewno, dla każdego coś się znajdzie. Tutaj bezpośredni namiar http://bistroszyperska.pl/kontakt.html W sumie tego mi brakuje w moim mieście, fajnych miejsc, gdzie można sobie wyjść z rodziną. No, ale to są uroki małych miejscowości.
napisał/a: Oluchna87 2014-10-29 18:24
Piatto Bianco Ristorante przy ul. Rybaki 20A. Bardzo przyjemna pod względem wystroju, a także smakowita pod względem jedzenia. Menu typowo włoskie. Otwarta do nocy, w ofercie także dowóz.
napisał/a: kpaulina3 2014-12-07 19:30
Z fajnych miejsc w Poznaniu miło wspominam restauracje Powozownia co prawda nie byłam tam prywatnie, ale jako gość na weselu, ale lokal bardzo fajnie przystosowany do takich wydarzeń. Ponadto jedzenie bardzo smaczne, rozmawiałam chwile z pracownikami to podobno zajmują się też cateringiem, ale więcej mi ciężko napisać, na pewno moje odczucia odnośnie lokalu bardzo dobre innych nie znam to się nie mogę wypowiedzieć. Tutaj zresztą jest ich strona to można poszukać to co Was interesuje.
AnnaSun
napisał/a: AnnaSun 2015-01-22 11:19
Tak, Powozownię kojarzę, mają dobre jedzenie, chociaż nie najtańsze ale warto. W sumie szkoda tylko, że nie obsługuja jak na razie karty opencard - ostatnio nabyłam i korzystam sobie w restauracjach, które ją akceptują, bo to jednak od 30 do 50% zniżki na jedzenie, co przy cenach w Poznaniu jest naprawdę sporą ulgą. A z innych restauracji moge polecić Pirania Sushi z Japońskiej, Ognisty Wok i Pyra Bar - lubię ostre klimaty, ale i te polskie, tradycyjne też. W całej trójce można zjeść na zniżki jak się ma opencard.pl - więc i oszczędnościowo.

Bywam w Poznaniu kilka razy w miesiącu, bo mam tam mały biznes, wiec jak znajdę jeszcze coś ciekawego to dam znać:)
napisał/a: tengel90 2016-06-02 12:09
ostatnio jadłam w Poznaniu z barze gzik, fajny bar z klasycznymi potrawami, polecam.
napisał/a: daryjka90 2016-06-22 16:53
Oj zdecydowanie sushi z http://www.sushi-tokyo.pl/ - duże porcje, dobre, świeże składniki, super obsługa i fajny wystrój. Lepszego sushi nie jadłam w Poznaniu. W sumie jeżeli kuchnia japońska to nie twoje klimaty to spróbuj w meksykańskich restauracjach w okolicach Starego Rynku. Moja koleżanka sobie bardzo chwaliła i mówiła, że jedzenie jest dobre:)