Biust - powiększać czy nie?

napisał/a: cestjollie 2011-10-05 13:12
Jakie macie opinie na temat operacji powiększania piersi? Czy ten zabieg to typowa fanaberia, czy też jest potrzebny i niezastąpiony w walce z kobiecymi kompleksami?
napisał/a: aniattt 2011-11-30 13:22
Ja też się zastanawiałam ... własciwie to mam miseczkę A więc nie ma rewelacji i zawsze sobie powtarzałam ,ze kiedyś sobie zrobię C.

Strasznie się bałam więc najpierw zdecydowałam się na zabieg powiększania piersi kwasem hialuronowym . Chociaż moja koleżanka zrobiła silikony i jest zadowolona ale jak czytałam o noszeniu tych uciskowych staników i 3 tygodniuwym urlopie i niemożliwości podnoszenia rąk do góry..... to się zaczęłam zastanawiać

Piersi zrobiłam w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona , warto było - teraz wiem jak to jest. WCALE NIE BOLAŁO !!!! Żadnej narkozy.

Jeśli chcesz to wejdż na [url]www.biogenica.pl[/url] mają promocję na piersi na stronie .
Chyba pójdę sobie jeszcze dostrzyknąć :-p
cycusdzemka
napisał/a: cycusdzemka 2011-12-19 12:59
Jak kto lubi, ja tam bym nie ingerowała skalpelem na pewno a nad kwasem to można by pomyśleć:)
napisał/a: justy123 2012-01-05 06:14
wydaje mi się, że jesli są kompleksy to i tak zostaną. Jesli nie podobają mi sie moje piersi i zrobilabym sobie operację, to potem znalazłabym inna niedoskonałosc swojego ciala która chcialabym upiekszyc. akceptacja samej siebie jest podstawą:)
napisał/a: aniq25 2012-02-17 14:26
Powiększenie piersi to indywidualna decyzja każdej kobiety, która powinna przeanalizować wszystkie za i przeciw. Ale myślę. że operacja i cały ból z tym związany nie jest tego wart. Jak komuś się nie podoba nasz wygląd to niech spada :P zawsze trzeba być sobą, nie warto podporządkowywać się ogólnym standardom.. Jeśli wygląd piersi jest niezadowalający to można przecież nosić odpowiednią bieliznę, czy wypróbować kremy, albo tabletki, które zadziałają od środka np Dakolen, bo takie kosmetyki też dużo dają. Wykorzystując je też można mieć ładny, jędrny biust. No chyba, że miseczka jest bardzo mała a my chcemy mieć o wiele większe piersi to w tym wypadku tylko operacja..ale według mnie to już taka skrajna decyzja, kiedy już naprawdę nie ma innego wyjścia :)
napisał/a: oceana 2012-05-27 14:06
Co do operacji każdy musi podjąć decyzję sam. Jeśli marzysz o większych piersiach, chcesz czuć się dobrze na plaży, to warto spełnić swoje marzenia. Ja czekałam z operacją aż do urodzenia dziecka, bo wiadomo, ze po ciąży piersi się zmieniają. Po urodzeniu zdecydowałam się na operację i jestem szczęśliwa, w zasadzie to nawet żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej. Trafiłam na świetną lekarkę , dr Kociszewską w klinice Malia w Warszawie. Świetnie zrobiła mi biust, w końcu widać, że coś mam, mogę chodzić bez stanika, nie wstydzę się pokazać na plaży. Oczywiście trzeba się trochę nacierpieć, bo po operacji trochę boli, trzeba chodzić w specjalnym staniku, nie wolno na początku piersi dotykać. Ale wszystko da się przeżyć. Musisz wybrać tylko dobrego lekarza, bo łatwo jest zrobić komuś krzywdę, jeśli ktoś się nie zna. Co do kwasy hialuronowego to kwas prędzej czy później się rozejdzie więc jest to metoda na chwilę. Jeśli już to lepiej wypełnić sobie (ale nie powiększyć, tylko nadać lepszy kształt) piersi tłuszczem. Można w ten sposób „upiec dwie pieczenie na jednym ogniu”. Odsysa się tłuszcz np. z ud a potem wypełnia nim piersi. Wiem, że robi to dr Daniluk. Nawet się tym interesowałam, ale u mnie nie bardzo było co odsysać :)
napisał/a: anienka 2012-07-19 14:06
Jesli chodzi o biust, to w działanie cudownych tabletek nie ma co wierzyć... Trzeba albo nauczyć się żyć z takimi piersiami jakie są, albo poddać się zabiegowi. Grunt to znaleźć dobrego fachowca... Z tego co mi wiadomo to dr Osuch jest całkiem niezły w te klocki, zresztą pewnie go widziałyście w którymś programie telewizyjnym, często występuje. A w ramach oswojenia się z tematem operacji, polecam pooglądać trochę filmików na ten temat.
napisał/a: pinia123 2012-08-19 18:30
Powiększać, powiększać, powiększać!!!! Ja powiększyłam w wieku 26 lat i uważam, że to najlepsza decyzja w moim życiu. Żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej. Mam w końcu, duży piękny biust, mogę chodzić bez stanika, paradować w bikini i jest super. Operowałam się w Klinice Malia u dr Berońskiej - złota kobieta, która ma złote ręce - tak wspaniale wyglądają moje piersi. Oczywiście trzeba było się trochę nacierpieć, ale pani dr i tak zrobiła wszystko żeby ból zminimalizować i wcale nie było aż tak źle jak naczytałam się na forach. Oczywiście wszystkie tabletki, płyny i kremy cudownie powiększające piersi to ściema, w dodatku nie wiadomo co takie coś w sobie ma i jak bardzo zatruje nam organizm. Jest jeszcze metoda powiększania piersi własnym tłuszczem i o tym myślałam idąc do dr Berońskiej ale wytłumaczyła mi, że to jest bardziej wypełnienie niż powiększenie, a ja ewidentnie chciałam mieć większy biust. Teraz polecam taką operację wszystkim dziewczynom, które mają problem z piersiami. I polecam dr Berońską!
napisał/a: babollina 2012-08-20 16:01
ja myślę, że warto powiększać, ale nie powinno się tego robić dla kogoś, ale wyłącznie dla samej siebie. operacja plastyczna powinna poprawić mankament urody, który wywołuje u nas kompleksy. powinno to być zrobione tak, by było naturalnie i ładnie. na przykład groteskowo może wyglądać dziewczyna, która z miseczki A wskoczyła w duże D. zapewne też ma taką budowę ciała, że nie powinna mieć większych piersi. operacja plastyczna, tak jak wszystko inne, powinna być robiona z umiarem. zresztą też nie jest tak hop siup z jej robieniem. na różnych portalach swoje usługi świadczy mnóstwo chirurgów, tutaj ich jest pełno http://www.favore.pl/cat20111311_chirurdzy-plastyczni.html ale profesjonalnego chirurga można poznac po tym, że nie wykorzystuje swojej klientki, ale rozmawia z nia, utwierdza sie w przekonaniu, ze to jest to, czego ona naprawde chce.
Monroe1591
napisał/a: Monroe1591 2012-08-20 22:20
A ja uważam,że to zła decyzja i nie popieram ;) nalezy zaakceptowac siebie takim jakim sie jest ! ;) życie jest zbyt krótkie,by modyfikowac swoje ciało:) są inne wartosci,które licza sie bardziej,a założe sie ,ze jestes piękna kobieta ;)
napisał/a: anecia409 2012-09-05 11:14
Ja także uważam, że nie warto na własne życzenie niszczyć zdrowia. A propo urody, mam super stonkę. Wystarczy się zarejestrować. Kosmetyki i próbki można za darmochę otrzymać!
http://shinybox.pl/?ref=6c869a8
napisał/a: 0sweetness0 2012-09-08 12:44
Nie jestem za sztucznym powiększaniem biustu ,jedynie modelowaniem tego co już mamy :) np. kiedy z wiekiem piersi stają się obwisłe tylko je lekko poprawić dla własnego ,dobrego samopoczucia :)

_____________________
Uroda - Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje z Stylowi.pl