Konkurs "Dzień chłopaka"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2011-09-30 10:20
W każdym facecie drzemie dziecko, które kocha zabawę. Duzi chłopcy uwielbiają gadżety i męskie rozrywki. Mali chłopcy natomiast kochają sprawdzić się w roli gwiazd drużyn piłkarskich

Z okazji DNIA CHŁOPAKA pozwól swojemu ukochanemu (czy jest już dorosły czy jeszcze nie) na odrobinę zabawy i spraw mu prezent, o którym marzy - wygraj dla niego grę FIFA12!

[CENTER]Jak to zrobić?
Uzasadnij dlaczego właśnie Twój mężczyzna powinien otrzymać FIFA12 na Dzień Chłopaka
[/CENTER]

5 odpowiedzi, które nas najmocniej przekonają nagrodzimy!

W FIFA12 mecze przypominają prawdziwe spotkania relacjonowane w telewizji. Doskonała grafika w wysokiej rozdzielczości, żywo reagujący kibice oraz dynamiczne kamery sprawiają, że każdy mecz jest wyjątkowy i niepowtarzalny. O właściwą oprawę widowiska dba duet najpopularniejszych komentatorów sportowych – Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz, a dodatkowo do wspólnej zabawy z FIFA12 zaprasza kapitan Reprezentacji Polski – Kuba Błaszczykowski!

Laureatami konkursu są:
Oktawia23
kasica1601
Kira13x
monara8
drewienko

Gratulujemy!


Regulamin konkursu
napisał/a: 19790411 2011-09-30 11:40
To, że mój mężczyzna zachowuje się jak dziecko wyszło na jaw po ślubie. Wtedy zorientowałam się, ze tak naprawdę to nie wypady w góry czy wycieczki rowerowe są prawdziwą rozrywką, a raczej gadżety, komputer i szaleństwa w wesołym miasteczku. Byłam załamana, liczyłam na wsparcie od męża, wspólne zmaganie się z problemami, a tymczasem mój mąż zamykał się po pracy w pokoju i... zwyczajnie bawił.
Pierwsze zmiany na lepsze zauważyłam po narodzinach córki - wtedy mąż coraz rzadziej siadał przed komputerem, więcej czasu poświęcał dziecku niż swoim rozrywkom, niestety mi - coraz mniej. Byłam nieszczęśliwa, załamana, sądziłam, ze mąż przestał w ogóle zwracać uwagę na mnie. Aż pewnego dnia wszystko się zmieniło - prosto z pracy trafiłam do szpitala z ostrym zapaleniem trzustki. Dużo badań i na końcu diagnoza, która "powaliła" mnie na kolana. Najgorsze w tym wszystkim było to - jak mąż poradzi sobie sam z dzieckiem - jestem w szpitalu, prędko stąd nie wyjdę, mężowi nie ma kto pomóc... Wtedy liczyło się tylko to, nie zdrowie, nie ja - chciałam po 2 dniach wyjść ze szpitala na własne żądanie. Ale... ale okazało się, że mój mąż to nie tylko dzieciak, to dorosły, odpowiedzialny facet, odpowiedzialny przede wszystkim za mnie i córkę i nie pozwolił mi zaniedbać siebie. Sam doskonale zajął się dzieckiem, codziennie wpadał również i do mnie - czasem posiedzieć na godzinkę, kiedy córka spała pod opieka cioci, porozmawiać z lekarzem, wesprzeć mnie.
A po moim wyjściu ze szpitala zajmował się i mną i dzieckiem i domem - wziął na siebie większość obowiązków domowych, a ponieważ pracuje - nie zostało mu już czasu na nic. Na żadne zabawy (chyba, ze z córką). Dlatego chciałabym mu podarować coś co lubi, coś co mu przypomni stare, dobre czasy i coś co mu da radość dziecka, której już tak dawno nie miał.
KISIA84
napisał/a: KISIA84 2011-09-30 12:29
Mój mąż jest wielkim fanem,zapalonym graczem Fifa od początku powstania ... najchetniej każdą wolną chwile w domu spędzał by przy tej grze =) ale czuwam czujnym okiem i raz na czas pozwalam mu na powrót do dzieciństwa ;)
umawia się ze znajomym (drugi zapalony gracz) - robią turnieje a ja wtedy korzystam i wychodze na babski wieczorek =) ... lecz nie zaprzecze że raz na czas wspólnie spedzamy czas przy Fifa , super się bawiąc ;)

Dziś jest jego dzień =) - jedzie do kolegi na męski wieczór gier =) , oczywiście z Fifą 11 ;)

Od pewnego czasu mam problemy ze zdrówkiem - bardzo mnie wspiera i chciałabym mu zrobić niespodzianke !

Ta wygrana by spadła z nieba a mąż nosił by mnie na skrzydłach zwłaszcza że od pewnego czasu słysze o 12-tce =)
napisał/a: Ma_niusia 2011-09-30 14:38
Jestem samotną mamą małego szkraba. Mimo że nie mam Mężczyzny, Chłopaka, uważam, że to właśnie On powinien otrzymać tą grę - jako posiadaczka takiej fajnej gry, z pewnością skuszę na propozycję pogrania w nią jakiegoś fajnego mężczyznę Wspólne wieczory z FIFĄ to może być właśnie początek nowego związku. A tak na marginesie - ja sama uwielbiam piłkę nożną, jestem wielką fanką, chodzę na mecze, kibicuję, a wkrótce zamierzam zacząć treningi z moim synkiem
napisał/a: vidawinter 2011-09-30 17:06
To jest wprost niebywały zbieg okoliczności! Dzisiaj byliśmy z moim mężem na zakupach, przechodzimy koło Empiku, i mój mąż, z nostalgią w oczach spogląda na witryny sklepowe i mówi: Wyszła już nowa Fifa 2012! Ale nie będzie chodziła na moim laptopie... Muszę go zmienić, a potem sobie ją kupię. Laptop mu kupiłam - najdalej za 2 dni przywita go kurier, natomiast Fifę może uda mi się dla niego wygrać...? Jakim argumentem mam Was przekonać? TO spojrzenie, na twarzy 32-letniego mężczyzny - chłopięce, rozmarzone, smutne... Wiem, jak zareaguje, gdy ową grę otrzyma - wybuch radości i... co najmniej tydzień wspólnych wieczorów - adieu! Ale czego się nie robi dla miłości swojego życia...? :)
napisał/a: drewienko 2011-10-01 12:38
Tak sobie pomyślałam, że mój mąż mógłby dostać w prezencie na Dzień Chłopaka FIFA12 i gorącego buziaka ode mnie, bo świetnie się spisuje w nowej roli taty. A nasz miesięczny dzidziuś do grzecznych nie chce należeć:) Pomimo ciągłych marudzeń nowego członka rodziny Tatuś wciąż ma ciepły głos, czym mnie i naszą Hanie uspokaja. Już z rana czekają na mnie pyszne kanapki i herbatka, a potem gna do sklepu po prowiant na obiad, który zresztą niepostrzeżenie przygotuje. To poda pieluchę, to sam ją zmieni, ponosi, ukołysze i wciąż ma uśmiech, choć parę dni temu musiał pożegnać się z pracą.
Nowa rola Taty wychodzi mu świetnie, to ja jeszcze nie potrafię zaistnieć w roli mamy. Więc chciałbym mu wynagrodzić te nieprzespane noce, nie tylko tak cudownym prezentem, ale również własną zmianą. Mam nadzieję, że uda mi się to osiągnąć.
napisał/a: sierotka 2011-10-01 13:00
Chciałabym,aby mój mąż otrzymał tę właśnie grę,bo byc może ona pomogłaby mu zainteresowac się piłką nożną. Jest on pierwszym mi znanym facetem,którego nie kręci piłka,może z nim coś nie tak?:D
napisał/a: Milusienka 2011-10-01 21:29
FIFA12 to byłby prezent idealny dla mojego kibica i wielkiego fana piłki nożnej, który w przyszłym roku wybiera się na mecz rozpoczęcia EURO 2012 :).
Jak mi ostatnio powiedział: "Kochanie piłka nożna jest moją drugą miłością, ale na pierwszym miejscu zawsze będziesz Ty" ... nie ukrywam, że te słowa bardzo mnie ucieszyły.
Pamiętam również jak mój Ukochany wspominał o grze KICK OFF, którą grywał na starym komputerze Atari będąc nastoletnim chłopcem twierdząc tym samym, że ogrywał wszystkich swoich kolegów.
Dlatego prezent ode mnie w postaci gry FIFA12 byłby nie tylko zaskakującą pełną radości niespodzianką, ale i również prawdziwym egzaminem na to, czy będzie w stanie poradzić sobie z nową wirtualną piłką nożną, która z całą pewnością różni się od KICK OFF, kiedy to małe ludziki latały po boisku i tym samym jestem ciekawa czy zdołałby pokonać np. mnie lub mojego nastoletniego chrześniaka :).
haneczkab92
napisał/a: haneczkab92 2011-10-01 23:29
Każdy z nas chciałby powrócić czasami do okresu dzieciństwa, gdzie całe dnie spędzaliśmy na zabawach i czas płynął beztrosko i bez większych zmartwień. Mój mężczyzna, gdy był mały często grywał w piłkę nożną z kolegami, na małym placu przy drodze, jakąś wynalezioną gdzieś starą, zniszczoną piłką, praktycznie nie nadającą się do grania. Lecz ten czas, podczas grania, był dla nich bezcenny i niezapomniany. Mój ukochany często wspomina ten okres. Niestety, teraz nie ma czasu na to, by pograć z kolegami mecz w realu, do tego potrzeba sporo osób, a jak wiadomo każdy pracuje i rzadko mogą się zebrać wszyscy. Dlatego zadowalają się grami komputerowymi. Często siadają w dwie, trzy osoby i grają mecz przez całą noc. Dlatego, gdy mój ukochany opowiada mi o tych dziecięcych spotkaniach na tym placu, bardzo chciałabym mu sprawdzić niespodziankę, i dać mu w prezencie grę FIFA 12, bo wiem, że na pewno się ucieszy i znów przywoła piękne wspomnienia z dzieciństwa.
Monroe1591
napisał/a: Monroe1591 2011-10-02 15:11
Mój chłopiec zasługuje na taki prezent,ponieważ jest moi ulubionym dzieciaczkiem świata :D
napisał/a: jaga12Xj1 2011-10-02 19:35
Mój mężczyzna powinien otrzymać FIFA12 dlatego że uwielbia takie gry i Ja bym miała wtedy trochę czasu dla Siebie
napisał/a: justynaXsanko 2011-10-03 11:47
Mimo,że lubi piłkę nożną to od jakiegoś czasu słyszę jak narzeka na...Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012, a dlaczego !?
Mieszkamy w Poznaniu niedaleko stadionu, gdzie ciągle trwają prace budowlane, w dodatku cały Poznań (ronda ,ulice ) są rozkopane i trwają remonty aby zdążyć przed mistrzostwami. Tworzą się straszne korki, komunikacja miejska szwankuje i przemieszczanie się po Poznaniu obecnie to nic przyjemnego.
Może ta gra troszkę uspokoiłaby moją marudę i nie narzekałby na korki w mieście.