prezent dla 5 latka

napisał/a: alboszka 2011-09-27 10:03
Mój chrześniak kończy 5 lat i chciałabym mu kupić jakiś prezent tak do 100zł, ale żeby to nie był kolejny samochód bo ma ich mnóstwo. Prosze o pomoc bo brak mi pomysłu na udany prezent
napisał/a: sinead 2011-09-28 09:44
Zawsze można kupić książeczkę z naklejkami albo bajki na audiobooku.
Gra planszowa to też dobry pomysł moim zdaniem bo moj siostrzeniec zawsze sie cieszy gdy mu rodzice albo ja przyniose. Ostatnio bawil się "Bystrym oczkiem"
napisał/a: greentea 2011-09-29 16:09
dokladnie, dobra, nieskomplikowana ukladanka albo zgadywanka bedzie na pewno trafionym pomyslem
napisał/a: ming 2011-10-11 21:23
Wiem. że pisze trochę późno, ale może przyda się też innym. Zabawa "Bystre oczko" cieszy się sporym powodzeniem u moich wychowanków, więc śmiało mogę ją polecić. Zestaw ten to tak naprawdę kilka gier rozwijających refleks, pamięć oraz spostrzegawczość. Jest dobra do zabawy grupowej lub z rodzicem. Jest solidnie wykonana a kartoniki są pakowane w plastikowe woreczki z zamknięciem, więc nie ma problemów z porządkiem.
Drugim pomysłem jaki możesz wziąć pod uwagę są klocki Clics. W tej grupie wiekowej zabawka jest bezkonkurencyjna a chłopcy szczególnie je uwielbiają. Zobacz sobie przykłady co można z tego zbudować. Mnie nie raz zaskoczyła pomysłowość jaką wykazują się dzieci podczas zabawy tymi klockami.
napisał/a: BabyGifts_pl 2012-02-28 13:24
Jeżeli szukasz prezentu dla 5 latki,to zobacz tutaj [url]www.BabyGifts.pl[/url] chętnie doradze coś odpowiedniego:)
napisał/a: Kornwalia 2012-05-05 22:07
ja myślę że 5latkowi można już książki kupować :) jest fajny wybór baśniowych, pięknych powieści/opowiadań.
Można klasykę, są też nowości - wymienię książkę, którą ostatnio czytaliśmy - Marcin Mortka "Przygody Tappiego z Szepczącego Lasu" (tu można posłuchać jej fragmentów
napisał/a: Amko 2012-05-07 14:23
A może klocki lub puzzle? Oczywiście z takich większych elementów. Wszystko znajdziesz na [url]www.Amko.com.pl[/url] mamy atrakcyjne ceny i szeroki wybór.
napisał/a: Agataka27 2012-06-22 21:56
Hmm... skoro dziecko ma 5 to na pewno lubi wszystko to, co się rusza :)

Najnowszym trendem, a zarazem powracającym klasykiem są drewniane kolejki. Myślę, że stereotyp mówiący, że takie zabawki są tylko dla chłopców dawno odszedł w niepamięć. Dziewczynki również interesują się motoryzacją, lubią konstruować różne rzeczy itp. Także jak najbardziej polecam kupić dziecku na prezent właśnie taką kolejkę. Można zawsze pójść z duchem czasu i kupić lokomotywę elektryczną Choć ja stawiam jednak na drewniane kolejki, ale jak kto woli.

Polecam super sklep z naprawdę fajnymi kolejkami, torami, lokomotywami, makietami, pociągami itp. Bardzo szeroki wybór. Tutaj adres strony:[url]www.kolejkowyzakatek.pl[/url] (Można także dokonywać zakupów przez Allegro - kolejkowyzakatek).
Zakup na stronie jest bardzo prosty, więc każdy spokojnie sobie z tym poradzi. No i zabawkę masz dostarczoną do domu, więc nie musisz spędzać godzin w sklepach. Ceny zabawek są bardzo atrakcyjne.

Także myślę, że nikt nie zaprzeczy, że kolejka jest świetnym prezentem dla dziecka.
napisał/a: jmichalska 2012-06-29 13:39
A może jakiś instrument muzyczny? Albo podpowiedz, co on lubi, co go interesuje?
napisał/a: KlasowaIga 2012-07-24 15:19
Na pewno coś kreatywnego :) Ja ostatnio kupiłam bratanicy plastopiankę. Mała miała masę zabawy, mogła lepić różnego rodzaju figurki. Taka zabawa pobudza wyobraźnię dzieci, jednocześnie sprawiając ich dużo frajdy. No i co istotne taki prezent jest tani, wydałam na to około 15 zł. Zresztą zerknijcie same: http://szkolnis.pl/na_prezent Często robię zakupy w tym sklepie, mają wiele fajnych zabawek czy też pomocy naukowych.
napisał/a: smelka 2012-07-30 15:10
Bardzo fajnym pomysłem są instrumenty muzyczne stworzone specjalnie dla dzieci! np taka gitara elektryczna
napisał/a: agapat 2012-08-10 07:29
A gdzie taką kupić w jakiejś dobrej cenie:) bo widziałąm na jakimś stoisku w galerii którejś ale za 200 zł!! a to jednak trochę sporo...