Konkurs "Świeżość i komfort kobiety"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2011-09-19 10:35
Konkurs rozwiązany!!!

Laureatkami konkursu zostały:


1. jelly10
2. biala1205
3. klaudia28
4. MadameButterfly
5. flossy
6. myszata7
7. vidawinter
8. ballerina
9. anka9290
10. Liliana08
11. magdanew2
12. barbar
13. mamaL
14. tomatoss
15. tygrysek82bu
16. izunia75
17. Kira13x
18. paulinak00
19. Skarby
20. ewelka21

Serdecznie gratulujemy! Redakcja wyśle informacje o wygranej na prywatną skrzynkę na forum.


Kobieta aktywna w każdej sytuacji chce czuć się świeżo i komfortowo, dlatego ważna jest dla niej odpowiednia higiena na co dzień. Jeśli i Ty chcesz czuć się świeżo i komfortowo w każdej sytuacji ten konkurs jest dla Ciebie.
Pytanie konkursowe:
Co robisz, żeby w każdej sytuacji czuć się świeżo i komfortowo? Swoją wypowiedź zamieść jako post na forum.


Nagrody w konkursie:
Do wygrania 20 zestawów produktów Baifem. W skład zestawu wchodzą: pianka, żel i 10 chusteczek do higieny intymnej. Cały zestaw spakowany w zielonej kosmetyczce.



Konkurs będzie trwał w dniach od 19.09.2011 r. do 02.10.2011 r.


[CENTER]Przeczytaj Regulamin konkursu
[/CENTER]
napisał/a: shaatila 2011-09-19 10:40
Codzienna higiena i stosowanie odpowiednich specyfików są podstawą zadbanej kobiety, jednak w moim przypadku, często muszę bez szwanku wyjść z stresujących opresji, nierzadko w pośpiechu i z masą obowiązków czy odpowiedzialności. Na dodatek staram się zawsze wyglądać perfekcyjnie, czuć się pewnie i nie dać znać po sobie, ze spotkanie z inwestorem czy goniące mnie terminy są dla mnie nie lada wyzwaniem. Co robię? Sukces tkwi w szczegółach, które na szczęście mogę śmiało zapakować do torebki.
Zawsze mam przy sobie delikatne, nawilżane chusteczki do higieny intymnej, które pozwalają zachować świeżość i komfort w każdej chwili. Komfort psychiczny odbija się niemiłosiernie na mojej twarzy, dlatego w mojej torebce honorowe miejsce zajmuje podróżna paleta do makijażu, która pozwala na błyskawiczne poprawki i nieskazitelny makijaż. Guma do żucia, wynalazek wydawałoby się trywialny i kojarzony z młodzieżą, mnie pozostawia koncentrację i świeży oddech po pospiesznie zjedzonym posiłku w
przerwie na lunch. Mogę pochwalić się też flakonikiem ulubionych perfum - by czuć się pewnie i kobieco. Nie mogę zawdzięczać moim kosmetycznym trikom sukcesów w pracy, ale tak ciężko byłoby je osiągnąć bez nich!
napisał/a: kilofon 2011-09-19 10:55
Aby czuć się piękną, zadbaną i zawsze świeżą i pachnącą kobietą w domu przeprowadzam wiele zabiegów upiekszających - żadna sztuka ;) Poprzeczka wisi wyżej, kiedy jestem cały dzień poza domem i w biegu podążam na kolejne spotkanie. Mam zawsze ze sobą swój niezbędnik, dzieki któremu czuję sie świeżo i komfortowo. Mam ze sobą husteczki nawilżane, mgiełkę do twarzy, dezodorant w kulce, husteczki do higieny intymnej, wkladki higieniczne, plyn do płukania jamy ustnej, dezodorant do stóp oraz tak na wszelki wypadek...koszulkę na zmianę. Ten zestaw kosmetyków w wersji mini mieści się w mojej kosmetyczce, a ja czuje się świeżo, komfortowo i PEWNIE!
napisał/a: monikap3000 2011-09-19 11:18
Wiodę życie zapracowanej studentki. praca, uczelnia, bieganie z jednego miejsca w drugie. Powroty wieczorem...a jeszcze trzeba znaleźć czas dla znajomych.
Mam wiele sposobów aby czuć się świeżo i komfortowo. Dzień zaczynam od małej dawki ćwiczeń, następnie biorę pobudzający, chłodny prysznic. Nie zapominam o podstawowych kosmetykach, antyperspirant, delikatny balsam, krem nawilżający do twarzy. Nie lubię mieć na sobie dużo makijażu, więc z kosmetyków kolorowych wybieram lekki podkład i tusz do rzęs.
Gdy cały dzień jestem poza domem mam w swej kosmetyczce zestaw, który pomaga mi się czuć świeżo: zestaw chusteczek nawilżających, płyn antybakteryjny do rąk, dezodorant, gumy miętowe oraz bibułki matujące do twarzy.
Dzięki tym kosmetykom czuję się komfortowo i pewnie w każdej sytuacji. :)
KISIA84
napisał/a: KISIA84 2011-09-19 11:39
Dla mnie podstawą jest higiena stref intymnych!!!Dzień zaczynam od prysznica z użyciem mleczka i szamponu odpowiedniego dla mojej skóry i włosów oraz do stref intymnych TYLKO płynu do higieny intymnej. Następnie odpowiedni balsam , odżywka i dalsza pielęgnacja z upiększaniem , jak i czysta bielizna bawełniana i oczywiście wkładka higieniczna. W ciągu zabieganego dnia mam przy sobie swoje minimum kosmetyczne które pozwala mi się odświeżyć i czuć komfortowo, lub przydatne jest na tzw. czarną godzine :) tj. :
- chusteczki do higieny intymnej
- wkładki higieniczne
- mini antyperspirant
- szminka ochronna do ust
- guma do żucia
- krem do rąk i twarzy
- tusz do rzęs
Po powrocie oczywiście prysznic i pielęgnacja wieczorno-nocna!

Fakt iż dbam by być świeża przez cały dzień daje mi komfort każdego dnia i pomaga uświadamiać o pięknie jakie posiadam zwłaszcza w głębi siebie i daje radość :)
napisał/a: ~radosna_wiosna 2011-09-19 14:05
Aby w każdej sytuacji czuć się komfortowo...? Cóż, tutaj nie można ujednolicać np. wyjazdu na kilka dni a normalnej sytuacji, kiedy mogę zawsze wrócić do domu i odkręcić prysznic :)

No ale spróbuję ujednolicić te zasady :)

Przede wszystkim zacznę od banałów:

1. Bawełniana bielizna :) Na szczęście coraz więcej producentów robi ładną, kolorową bawełnianą bieliznę, dzięki której skóra oddycha i jednocześnie nie parzy się, Kilka lat bagatelizowałam kwestię ubioru, do czasu. Przy codziennej pielęgnacji i zachowaniu zasad higieny w ciągu 3 miesięcy najpierw dostałam zapalenia pęcherza, później problemy przerzuciły się na miejsca intymne,.. Od kiedy noszę bawełnianą bieliznę, nie straszne mi wakacje pod namiotem, jesienne spacery, ulewne deszcze i parne dni letnie - po prostu problemy zniknęły :) Złośliwi powiedzieliby, że wyglądam mniej sexy - ale mój chłopak woli mnie zdrową, niż biegającą po lekarzach

2. Higiena. Nie jestem przesadną fanatyczką podmywania się przy każdej możliwej okazji - ale zdaję sobie sprawę, że bez higieny miejsc intymnych ani rusz. Dlatego codziennie spełniam ten obowiązek. Dużym problemem był dla mnie dobór żelu do mycia miejsc intymnych - po użyciu niektórych miałam wrażenie, że jestem brudna, inne pachniały niezbyt komfortowo, jeszcze inne w zupełnie drugą stronę szły - były tak przesłodzone, że miałam wrażenie, że się lepię od cukru...W końcu znalazłam żel, który odpowiada mi pod względem zapachu, konsystencji no i dzięki niemu czuję świeżość cały dzień.

3. Chusteczki pod ręką.
I te zwilżane i te tradycyjne. Czasami trzeba umyć spoconą rękę, albo wytrzeć dłoń, jeśli coś się na nią wylało. Jestem zwolennikiem częstego mycia rąk, ale jeśli w pobliżu nie ma kranu - staram się zawsze mieć przy sobie chusteczki - zwilżane aby wytrzeć ręce, twarz, tradycyjne - na wypadek kataru, łez, etc.

4. Wkładki.
To komfort nie tyle fizyczny ile psychiczny. Właściwie prawie wcale nie używam wkładek, ale czasami po prostu bez nich nie ruszam się o krok.

5. Minimum makijażu
To tak na marginesie. Tak, tak - kobiety lubią wyglądać pięknie - ja potrzebuję wyglądać i czuć się świeżo. To znaczy, że jeśli pracuję po 16 godzin nie chcę wieczorem mieć wrażenia, że makijaż zasechł, spłynął, czy że moja cera pod super podkładem woła o oddech. Stąd delikatny makijaż oczu, ewentualnie odrobina korektora - i tyle. Człowiek szczęśliwy to człowiek efektywny. A człowiek, który czuje się komfortowo to człowiek, któremu do szczęścia niewiele brakuje. Stąd też stawiam zawsze na komfort :)
stimme
napisał/a: stimme 2011-09-19 14:17
Świeżość i poczucie komfortu to dwie rzeczy, ktore skladają się na pewność siebie w każdej sytuacji. Oprócz codziennej higieny, bez której nie wyobrażam sobie funkcjonowania w codzienności, wazne jest używanie antyperspirantów, mgiełek odświeżających, chusteczek , nie tylko do higieny intymnej oraz wkładek. Dzięki takim dronym - niedrobnym odświeżaczom czuję się pewnie w każdej sytuacji, bez względu na poziom stresu, zmęczenia i natłoku zajeć.
kasica28
napisał/a: kasica28 2011-09-19 18:45
witam :)
aby w każdej sytuacji czuć się świeżo mam zawsze przy sobie lekką mgiełkę do ciała, małe chusteczki odświeżające lub żel do rąk bez spłukiwania (szczególnie w lecie). gdy czuje się nie komfortowo używam wkładek do higieny intymnej. zawsze mam przy sobie krem do rąk oraz pomadkę nawilżającą. i to wszystko mieści się w kobiecej torebce :p
April211
napisał/a: April211 2011-09-19 19:16
Witam.
Aby codziennie czuć się komfortowo i świeżo - mam kilka rytuałów bez których nie potrafię zacząć dnia.
Codziennie rano szybki prysznic w moim ulubionym płynie do kąpieli po kąpieli używam balsamu do ciała dzięki niemu moja skóra jest nawilżona i elastyczna następnie psikam się swoja ulubioną mgiełką do Ciała o zapachu Pomarańczy i stosuje antyperspirant na samym końcu kilka kropli moich ukochanych perfum i gotowe dzięki temu mam pewność że cały dzień zachowam świeżość. Poza tym używam wkładek higienicznych i zawsze mam przy sobie nawilżane chusteczki i moja mgiełkę do ciała żeby w razie czego się odświeżyć sie poza domem lub w pracy.
bluangel
napisał/a: bluangel 2011-09-19 20:03
Dbanie o codzienną higienę osobistą jest nieodłącznym elementem mojego życia .Bez niej nie wyobrażam sobie życia . Co robię by czuć się zawsze świeżo a co za tym idzie komfortowo?
-prysznic dwa razy dziennie rano i wieczorem
-myję okolice intymne żelem z neutralnym ph
- Stosuję antyperspirant który ma na celu zmniejszanie wydzielania potu .
-codzienna higiena jamy ustnej -czyste zęby i świeży oddech to podstawa .
-nawilżam swoje ciało balsamem ,po nim moja skóra jest nawilżona i gładka
-depilacja pach i nóg

bluangel
napisał/a: bluangel 2011-09-19 20:14
Dbanie o codzienną higienę osobistą jest nieodłącznym elementem mojej codzienności .Bez niej nie wyobrażam sobie życia . Co robię by czuć się zawsze świeżo a co za tym idzie komfortowo?
-prysznic dwa razy dziennie rano i wieczorem
-Jeśli używam mydła tylko z oliwy z oliwek ,jest bezpieczne dla mojej skóry ,nie wysusza.
-myję okolice intymne żelem z neutralnym ph
- Stosuję antyperspirant który ma na celu zmniejszanie wydzielania potu .
-codzienna higiena jamy ustnej -czyste zęby i świeży oddech to podstawa .
-nawilżam swoje ciało balsamem ,po nim moja skóra jest nawilżona i gładka
-depilacja pach i nóg - gładkie ciało jest piękne !

Monroe1591
napisał/a: Monroe1591 2011-09-19 22:47
Świeżość i komfort każdej kobiety to jak wydobyć z niej najlepsze piękno.
Kobieta jest jak skarb,diament,który nalezy szlifować,by lśnił coraz bardziej każdego dnia.Świeżość kojarzy mi się bezapelacyjnie z inteligencją,ponieważ kobieta mądra,świadoma siebie potrafi sprawić na swój własny,tajemniczy sposób by w każdej minucie czuć się świeżo i komfortowo.Świeżośc jest niezwykle ważna dla kobiet pewnych siebie.Ja własnie taka kobieta jestem,dlatego stawiam na naturalność i brak przesady.Uwielbiam kosmetyki tworzone na bazie natury,bez żadnych sztucznosci czy konserwantów,które jedynie niszczą moją skóre.Takie "złe",sztuczne kosmetyki sprawiają,że po połowie dnia czuję się zaniedbana,a przeciez az tyle pracy włozylam w przygotwanie sie na studia,czy na impreze.Natomiast lekkie,fajnie skomponowane naturalnosci dają mi poczucie świezosci na caly dzien i całą noc,nawet bez patrzenia w lusterko - po prostu wiem,że jestem świeża i tak własnie wyglądam :)) Świeżość = komfort. Warto jest zainwestować w tak ważne kosmetyki,które z pewnością odwdzięczą nam się gdy lat będzie nam przybywać. ..Na koniec moge polecić superfajny "patencik" na to,by bezustannie czyć się najbardziej świeżą laską lata : zamiast cięzkich perfum,które zaraz wywietrzeją,skropcie się kilkoma kroplami z cytryny i wmasujcie je w szyje.Uwierzcie - efekt świeżo-gwarantowany ;)
hm ...i ktoś chce mi powiedzieć,że kobieta nie nalezy do płci pięknej ?;)