Gaz pieprzowy

napisał/a: Oliviakkk 2011-09-14 20:46
Witam

Ostatnio przeprowadziłam się do nowego miasta. Jak to bywa w nowych miejscach - nikogo ani niczego nie znam i nie czuję się pewnie.
Chciałam kupić sobie coś co by mi pomogło i wybór padł na gaz pieprzowy. Jednak kompletnie się na tym nie znam. Nie wiem, który jest najskuteczniejszy, który by był najlepszy dla mnie jako kobiety...

Jakaś pomoc?
Jak Wy dbacie o swoje bezpieczeństwo?
napisał/a: Kasiafru 2011-09-17 11:38
hej ;)

też niedawno szukałam gazu pieprzowego i pomogła mi koleżanka.
Była niedawno na szkoleniu prowadzonym przez Fundację Kobieta Bezpieczna i wróciła totalnie zachwycona :)
Pisała mi, że niedawno otworzyli sklep internetowy i żebym tam coś poszukała: [url]www.sklep.kobietabezpieczna.pl[/url]

Zajrzałam, wybrałam, kupiłam i jestem zadowolona :)
napisał/a: debus 2011-12-30 09:45
Hey Polki:) Ja sobie kupiłam gaz pieprzowy Cannon Anti-Attack taki zielony.
Jeszcze nie używałam ale na pewno czuję się z nim bezpieczniejsza. Jak powiedział mi sprzedawca, napiszę tutaj - nigdy nie noście gazu pieprzowego w torebce bo po prostu w razie zagrożenia nie będziecie miały możliwości aby go w miarę szybko wyciągną. Najlepsza do tego jest kieszeń a gdy czujecie, że coś się może wydarzyć po prostu wkładacie rękę do kieszeni i trzymacie palec na 'spuście'. Sprzedawca polecił mi również potrenować trochę przed lustrem :)) wyciąganie gazu, pozycja obronna i celowanie - przydaje się. Oczywiście gazu nie żałujemy i wypsikujemy do końca wszystko. Rozpisałam sie trochę, ale sama tez kiedyś wertowałam internet jak chciałam sobie kupić coś do obrony.
napisał/a: iska_bj 2012-03-08 15:29
Ja jeśli wychodze gdzieś i wiem że będę wracała późno, zawsze biore ze soba gaz. Ja mam taki http://www.spy-shop.pl/gaz-zelowy-night-guard-defender-oslepiajaca-dioda-led-najlepsza-ochrona-p-150.html
to jest gaz żelowy. można używac na dłuższe odległości niż pieprzowy.
napisał/a: taiwona 2012-09-16 12:45
Zgadzam się z wami taki gaz daje poczucie bezpieczeństwa - że nie jesteśmy bezbronne. Jakiś czas temu kupiłam sobie taki gaz żelowy - jak na razie nie miałam jeszcze sposobności go użyć:)
napisał/a: debus 2012-10-04 06:48
taiwona napisal(a):Zgadzam się z wami taki gaz daje poczucie bezpieczeństwa - że nie jesteśmy bezbronne. Jakiś czas temu kupiłam sobie taki gaz żelowy - jak na razie nie miałam jeszcze sposobności go użyć:)


Ja dziękuję za ten sklep co podałaś ale oni w regulaminie mają napisane:
"Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep centrum-broni.pl oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych..." Ja nie chcę żeby ktoś zarabiał na handlowaniu moimi danymi osobowymi
anetazaneta
napisał/a: anetazaneta 2012-10-09 15:34
Ale tu nie chodzi o handel danymi osobowymi tylko o przetwarzanie danych, czyli wykorzystanie ich do wysłania Ci zamówionego towaru i realizacji zamówienia, ew. późniejszych zamówień. Nie ma się czego bać, każdy sklep internetowy ma taką klauzulę w regulaminie.
napisał/a: debus 2012-10-22 07:20
Hey, nie każdy sklep przekazuje dane osobowe swoich klientów spółce Allegro!!!
Sorry ale jak dla mnie to jeden wielki przekręt
napisał/a: metodka 2012-12-05 09:21
Cześć dziewczyny!
Przeglądałam długo forum w poszukiwaniu właśnie takiego tematu... Tak jak założycielka zaczęłam się interesować gazami od niedawna, gdy w moim mieście dwóch gnokjów napadło moją koleżankę z pracy która wracała z pracy do domu... Nie było tak późno, bo była dopiero 19, ale już ciemno... Masakra, uderzyli ją dwa razy, wyrwali torebkę i ucielki... Po jej historii przestałam się czuć bezpieczna i w poszukiwaniu czegoś do samoobrony padło na gaz pieprzowy...
wybór padł na taki z polecenia- http://www.antybandyta.pl/gaz-pieprzowy-antybandyta-terminator-50-ml-p-126.html

Powiem szczerze że sama nazwa sklepu przyciągnęła mnie odrazu, brawo dla tego który ją wymyślił. I obym nigdy nie musiała go użyć! Ani żadna z Was.
Pozdrawiam
napisał/a: Lennart 2013-01-07 23:22
moja koleżanka miała coś takiego http://www.militaria.pl/tm/gaz_pieprzowy_policyjny_50_ml_p6763.xml i była bardzo zadowolona ... co prawda ja się jeszcze waham nad kupnem ale już w krotce się zdecyduję
napisał/a: justynka_80 2013-01-09 22:05
Lennart napisal(a):moja koleżanka miała coś takiego http://www.militaria.pl/tm/gaz_pieprzowy_policyjny_50_ml_p6763.xml i była bardzo zadowolona ... co prawda ja się jeszcze waham nad kupnem ale już w krotce się zdecyduję



jest zadowolona tzn ze musiala go użyć ??
napisał/a: Lennart 2013-01-12 12:20
sprawdzała działanie... odległość... łatwość zastosowania... ciężkość. o to mi chodziło ale nie miła okazji zastosować na człowieku