Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Seks na pierwszej randce więcej

Czy uważacie, że po takiej sytuacji jest później szansa na udany związek?

forum

Andrzejki więcej

Zapraszamy na specjalne andrzejkowe forum!

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. Dodano: 14-09-2011, 15:55 #1

Rak w wieku 20 lat?

Witam!
    No więc zacznę od początku. Od dziecka miałam bardzo jasną skórę, dużo piegów i nigdy nie umiałam opalić się na brązowo tylko na czerwono. Mój dziadek zmarł na raka skóry gdy byłam mała, ale pamiętam że również tak samo jak ja miał dużo znamion i rzadko kiedy wychodził na słońce. Ostatnio ( mam 20 lat) zauważyłam na jednej ręce dziwnie wyglądający pieprzyk - był bardziej "czarny" niż reszta tych które mam, większy i miał mało regularny kształt. Poza tym, jakieś 3 dni temu zaczął mnie swędzieć. Koleżanka która jest wielką amatorką leczenie się przez internet kazała zrobić mi test :
    *****************************************.com/site/457news/
    w którym wyszło, że jestem w grupie bardzo wysokiego ryzyka i powinnam natychmiast udać się do lekarza. Poszłam więc i powiedział mi to samo po wywiadzie lekarskim ( notabene wyglądał on bardzo podobnie jak test w internecie) - powiedział, że dobrze też, ze przyszłam jak najszybciej. Wziął próbki do biopsji i kazał czekać. Wydawało mu się również to dziwne, z racji tego, że jestem w tak młodym wieku. Czy ktoś z Was spotkał się może z rakiem skóry w tak młodym wieku? Oraz czy uważacie że takim testom należy wierzyć? W sumie wyglądał on bardzo podobnie jak ten wywiad który przeprowadził lekarz no i oboje powiedzieli mi to samo.

2. Dodano: 22-09-2011, 01:19 #2

Odp: Rak w wieku 20 lat?

Oczywiście coraz częściej zdarza się że wśród osób młodych wykrywany jest rak. Sam mam w rodzinie dwa takie smutne przypadki. Interesuję się tą tematyką. Ostatnio natknąłem się na ciekawy artykuł oraz test na temat wykrywania raka. http://postlinknews.com/457news.php -> coś dla zainteresowanych tą tematyką.

Uprawnienia umieszczania postów