Sposoby walki ze zmarszczkami

napisał/a: simpilia 2011-09-02 12:34
Witam, macie może problemy ze zmarszczkami? Jak dajecie sobie z nimi radę korzystacie z jakiś specjalnych kremów czy może dajecie sobie rade innymi bardziej profesjonalnymi lub naturalnymi sposobami jak maseczka?
napisał/a: monsams 2011-09-06 14:07
Maseczki są przyjemne ale rezultatów specjalnie przy nich nie widzę, osobiście polecam sprawdzone kremy przeciw zmarszczkowe Radiance nie nalezą do najtańszych ale po spojrzeniu w lustro uważam ze warto aktualnie jest w promocji ze sklepu w którym zwykle zamawiam http://cofamyczas.com
napisał/a: Ayame 2011-09-07 11:19
Ja stosuję maseczki od czasu do czasu, efekty widzę, większe niż po kremach...
napisał/a: aksia 2011-10-25 12:58
Piotrekn - zmarszczki to problem stary jak świat i zawsze kobiety będą chciały o tym gadać :P

Wracając do tematu ;) dla mnie walka ze zmarszczkami to przede wszystkim odpowiednia pielęgnacja. Trzeba walczyć z czynnikami, które je wywołują: nie wystawiać twarzy na słońce bez nałożonego filtra, a najlepiej blokera, nawilżać i odzywiać cerę. Jeśli chodzi o kremy to patrzę przede wszystkim na skład (ważne są witaminy A,C i E), do tego regularna pielęgnacja w salonie kosmetycznym. z własnego doświadczenia mogę polecić mezoterapię, bo dostarcza aktywne składniki głęboko wgłąb skóry. Nie ma co porównywać w ogóle z działaniem kremu czy maseczki.
napisał/a: jojo-anna 2011-10-31 22:32
ja zapobiegam


silnie nawilzambo to podstawa, uzywam kremow ekologicznych np. floslek beeco z zawatosiac naturalnego skwalenu, kwasu hiarulonowego, aloesu
napisał/a: HotChocolate 2011-11-12 11:27
ja mam na czole i w okolicach oczu, ale nie są bardzo widoczne, używam Koenzymu Q10 Gal, ma formę żelu, ładnie mi je spłycił , a teraz działa przeciwzmarszczkowo, do tego rozjaśnił mi przebarwienia, stosuje go rano, albo pod makijaż, wieczorem krem nawilżający i przyznaję, że podoba mi się moja cera :)
napisał/a: BeautyCosmet 2012-01-09 15:46
Zachęcamy do wypróbowania kremu z retinolem, czyli tzw. „witaminą młodości”. Dzięki niemu skóra stanie się nie tylko sprężysta i elastyczna, ale również skutecznie zahamowane zostaną wszelkie oznaki starzenia.
napisał/a: maryrose 2012-02-04 09:15
botox usuwanie zmarszczek pomaga i zobaczysz niesamowite rezultaty.
to musi być zrobione z lekarzem
napisał/a: ag_protea 2012-02-07 14:50
każdy krem nawet najtańszy który ma witaminy w szczególności wit. A, E, C i antyutleniacze + Roll Cit wałek do nakłuwania. przez to szybciej witaminy wchłaniają się w skórę.



Wałek jest dosyć drogi, ale efekty są tego warte. Jest to alternatywa dla botoksu, znacznie bezpieczna i naturalna. Wałkowanie wcale nie boli, robimy to ze 2 minuty i potem wklepujemy krem który zwiększa penetracje składników aktywnych w głąb skóry aż 100.000 tys. razy!
Aakriti
napisał/a: Aakriti 2012-02-09 12:20
Na drobne zmarszczki jest teoretycznie dobry kwas migdałowy i glikolowy. Można sobie zrobić u kosmetyczki lub w domu co wychodzi o wiele wiele taniej bo takie kwasy można kupić na necie. Trzeba sobie zrobić co najmniej 3 zabiegi z przerwami ok 1 tyg. Kwas trzyma się na buzi 3-6 minut - za każdym kolejnym razem nieco dłużej - zaczyna się od 3-4 min (w zależności od tego jak bardzo piecze) a kończy na ok 6 minutach. Ja sobie to zrobiłam u kosmetyczki (była promocja w serwisie z zakupami grupowymi) i widzę delikatną poprawę. Miałam 3 zabiegi. Babeczka mówiła że można zrobić w serii nawet 6 - wówczas lepszy efekt. Takie kwasy robi się raz w roku - najlepiej na wiosnę kiedy są umiarkowane temperatury. Na 2 tyg po kwasach nie można chodzić na solarium ani się opalać, również nie wskazane jest przebywanie na mrozie. Polecam również art http://www.tipy.pl/artykul_11318,jak-splycic-zmarszczki.html - są tu opisane niemal wszystkie domowe sposoby na zmarszczki.
napisał/a: Golana86 2012-02-22 14:05
Ja polecam vichy neovadiol, ma super konsystencję i w przeciwieństwie do kremów przeciwzmarszczkowych nie jest tłusty i nie „spływa” z twarzy. Warto raz na dwa tygodnie zastosować kurację i na noc założyć grubszą warstwę kremu po uprzednim peelingu wtedy lepiej się wchłania i spłyca zmarszczki.
napisał/a: Aldona78 2012-03-04 18:01
a może mezoterapia?