Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak wygląda wigilijny wieczór w Waszym domu? więcej

Wigilia to jeden z najważniejszych wieczorów w polskiej tradycji. Jak i gdzie ją zazwyczaj obchodzicie?

forum

Co kojarzy Wam się ze świętami? więcej

Choinka, prezenty, pasterka, kolędy, a może jeszcze coś innego?

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56
  1. Dodano: 02-09-2011, 13:34 #1

Sposoby walki ze zmarszczkami

Witam, macie może problemy ze zmarszczkami? Jak dajecie sobie z nimi radę korzystacie z jakiś specjalnych kremów czy może dajecie sobie rade innymi bardziej profesjonalnymi lub naturalnymi sposobami jak maseczka?

2. Dodano: 06-09-2011, 15:07 #2

Odp: Sposoby walki ze zmarszczkami

Maseczki są przyjemne ale rezultatów specjalnie przy nich nie widzę, osobiście polecam sprawdzone kremy przeciw zmarszczkowe Radiance nie nalezą do najtańszych ale po spojrzeniu w lustro uważam ze warto aktualnie jest w promocji ze sklepu w którym zwykle zamawiam http://cofamyczas.com

3. Dodano: 07-09-2011, 12:19 #3

Ja stosuję maseczki od czasu do czasu, efekty widzę, większe niż po kremach...

4. Reklama

5. Dodano: 25-10-2011, 13:58 #4

Piotrekn - zmarszczki to problem stary jak świat i zawsze kobiety będą chciały o tym gadać :P

Wracając do tematu dla mnie walka ze zmarszczkami to przede wszystkim odpowiednia pielęgnacja. Trzeba walczyć z czynnikami, które je wywołują: nie wystawiać twarzy na słońce bez nałożonego filtra, a najlepiej blokera, nawilżać i odzywiać cerę. Jeśli chodzi o kremy to patrzę przede wszystkim na skład (ważne są witaminy A,C i E), do tego regularna pielęgnacja w salonie kosmetycznym. z własnego doświadczenia mogę polecić mezoterapię, bo dostarcza aktywne składniki głęboko wgłąb skóry. Nie ma co porównywać w ogóle z działaniem kremu czy maseczki.

6. Dodano: 31-10-2011, 23:32 #5

ja zapobiegam :-):-)

silnie nawilzambo to podstawa, uzywam kremow ekologicznych np. floslek beeco z zawatosiac naturalnego skwalenu, kwasu hiarulonowego, aloesu

7. Dodano: 12-11-2011, 12:27 #6

ja mam na czole i w okolicach oczu, ale nie są bardzo widoczne, używam Koenzymu Q10 Gal, ma formę żelu, ładnie mi je spłycił , a teraz działa przeciwzmarszczkowo, do tego rozjaśnił mi przebarwienia, stosuje go rano, albo pod makijaż, wieczorem krem nawilżający i przyznaję, że podoba mi się moja cera

8. Dodano: 09-01-2012, 16:46 #7

Zachęcamy do wypróbowania kremu z retinolem, czyli tzw. „witaminą młodości”. Dzięki niemu skóra stanie się nie tylko sprężysta i elastyczna, ale również skutecznie zahamowane zostaną wszelkie oznaki starzenia. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na: http://bcosmetics.com/pl/Unicorno/Produkty/Retinol

9. Dodano: 04-02-2012, 10:15 #8

botox usuwanie zmarszczek pomaga i zobaczysz niesamowite rezultaty.
    to musi być zrobione z lekarzem plastic surgery chennai

10. Dodano: 07-02-2012, 15:50 #9

każdy krem nawet najtańszy który ma witaminy w szczególności wit. A, E, C i antyutleniacze + Roll Cit wałek do nakłuwania. przez to szybciej witaminy wchłaniają się w skórę.

Wałek jest dosyć drogi, ale efekty są tego warte. Jest to alternatywa dla botoksu, znacznie bezpieczna i naturalna. Wałkowanie wcale nie boli, robimy to ze 2 minuty i potem wklepujemy krem który zwiększa penetracje składników aktywnych w głąb skóry aż 100.000 tys. razy!

11. Dodano: 09-02-2012, 11:36 #10

Tutaj jest kilka porad na zmarszczki i to na zmarszczki każdego rodzaju! Przeczytajcie koniecznie: http://www.milionkobiet.pl/uroda/zma...,2349,1,a.html

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów