Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

50 twarzy Greya więcej

Jakie są Wasze wrażenia po lekturze tego hitu? Czekacie na film?

forum

Wybieramy lodówkę więcej

Na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?

forum

Przepis na lody więcej

Czy znacie jakieś domowe receptury na przyrządzenie tego pysznego deseru?

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
  1. Dodano: 02-09-2011, 12:34 #1

Sposoby walki ze zmarszczkami

Witam, macie może problemy ze zmarszczkami? Jak dajecie sobie z nimi radę korzystacie z jakiś specjalnych kremów czy może dajecie sobie rade innymi bardziej profesjonalnymi lub naturalnymi sposobami jak maseczka?

2. Dodano: 06-09-2011, 14:07 #2

Odp: Sposoby walki ze zmarszczkami

Maseczki są przyjemne ale rezultatów specjalnie przy nich nie widzę, osobiście polecam sprawdzone kremy przeciw zmarszczkowe Radiance nie nalezą do najtańszych ale po spojrzeniu w lustro uważam ze warto aktualnie jest w promocji ze sklepu w którym zwykle zamawiam http://cofamyczas.com

3. Dodano: 07-09-2011, 11:19 #3

Ja stosuję maseczki od czasu do czasu, efekty widzę, większe niż po kremach...

4. Reklama

5. Dodano: 25-10-2011, 12:58 #4

Piotrekn - zmarszczki to problem stary jak świat i zawsze kobiety będą chciały o tym gadać :P

Wracając do tematu dla mnie walka ze zmarszczkami to przede wszystkim odpowiednia pielęgnacja. Trzeba walczyć z czynnikami, które je wywołują: nie wystawiać twarzy na słońce bez nałożonego filtra, a najlepiej blokera, nawilżać i odzywiać cerę. Jeśli chodzi o kremy to patrzę przede wszystkim na skład (ważne są witaminy A,C i E), do tego regularna pielęgnacja w salonie kosmetycznym. z własnego doświadczenia mogę polecić mezoterapię, bo dostarcza aktywne składniki głęboko wgłąb skóry. Nie ma co porównywać w ogóle z działaniem kremu czy maseczki.

6. Dodano: 31-10-2011, 22:32 #5

ja zapobiegam :-):-)

silnie nawilzambo to podstawa, uzywam kremow ekologicznych np. floslek beeco z zawatosiac naturalnego skwalenu, kwasu hiarulonowego, aloesu

7. Dodano: 12-11-2011, 11:27 #6

ja mam na czole i w okolicach oczu, ale nie są bardzo widoczne, używam Koenzymu Q10 Gal, ma formę żelu, ładnie mi je spłycił , a teraz działa przeciwzmarszczkowo, do tego rozjaśnił mi przebarwienia, stosuje go rano, albo pod makijaż, wieczorem krem nawilżający i przyznaję, że podoba mi się moja cera

8. Dodano: 09-01-2012, 15:46 #7

Zachęcamy do wypróbowania kremu z retinolem, czyli tzw. „witaminą młodości”. Dzięki niemu skóra stanie się nie tylko sprężysta i elastyczna, ale również skutecznie zahamowane zostaną wszelkie oznaki starzenia. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na: http://bcosmetics.com/pl/Unicorno/Produkty/Retinol

9. Dodano: 04-02-2012, 09:15 #8

botox usuwanie zmarszczek pomaga i zobaczysz niesamowite rezultaty.
    to musi być zrobione z lekarzem plastic surgery chennai

10. Dodano: 07-02-2012, 14:50 #9

każdy krem nawet najtańszy który ma witaminy w szczególności wit. A, E, C i antyutleniacze + Roll Cit wałek do nakłuwania. przez to szybciej witaminy wchłaniają się w skórę.

Wałek jest dosyć drogi, ale efekty są tego warte. Jest to alternatywa dla botoksu, znacznie bezpieczna i naturalna. Wałkowanie wcale nie boli, robimy to ze 2 minuty i potem wklepujemy krem który zwiększa penetracje składników aktywnych w głąb skóry aż 100.000 tys. razy!

11. Dodano: 09-02-2012, 10:36 #10

Tutaj jest kilka porad na zmarszczki i to na zmarszczki każdego rodzaju! Przeczytajcie koniecznie: http://www.milionkobiet.pl/uroda/zma...,2349,1,a.html

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów