Dodatkowe kilogramy

napisał/a: Fortunate 2011-08-31 16:47
Walczyć z nimi czy raczej oddać się w ręce medycyny estetycznej? Tłuszczu można pozbyć się za pomocą liposukcji, cellulit rozbija np. endermologia, w sumie po co się męczyć przy takich możliwościach? (przy założeniu, że żyjemy w idealnym świecie i wszystkie mamy wystarczającą ilość pieniędzy :) Co o tym sądzicie?
napisał/a: nasic 2011-11-03 16:10
Moim zdaniem na początku dobrze jest spróbować bardziej konwencjonalnych sposobów jak diety czy treningi. Można na przykład udać się na turnus odchudzający. Z tego co widziałam to Primavera SPA ma ciekawą ofertę w tym zakresie. Przechodzi się tam dietę strukturalną, a przy okazji korzysta z zabiegów modelujących sylwetkę oraz relaksujących. Taki sposób odchudzania może być całkiem przyjemny.
napisał/a: Anakonda88 2012-01-26 16:56
ja uważam, że wystarczy determinacja i zmiana dotychczasowego trybu życia, żeby pozbyć się nadmiernego tłuszczyku, wystczą treningi 3 razy w tygodniu, zmiana diety na lekkostrawną i na pewno po pewnym czasie zauważymy różnicę
napisał/a: kuchareczka 2012-02-23 19:56
ja ostatnio też mam za dużo tu i tam ale za to mój maż jest zadowolony. Gdyż jak stwierdził przed ślubem byłam za chuda :)
Jeśli nie jest Cie za dużo to nie ma co stosować drastycznych diet, źle odbijają się na zdrowiu.
napisał/a: angelina090 2012-04-13 13:40
zmień styl życia na bardziej aktywny, wiecej ruchu, sportu, mniej ciasteczek i powinno byc dobrze:)
beryliana
napisał/a: beryliana 2012-07-03 11:10
do roboty ! :) szkoda kasy i czasu na te zabiegi. Na pewno znajdziesz jakies cwiczenia lub sport, ktory Ci sprawia przyjemnosc. Nie wiem jakie masz nawyki zywieniowe, ale jak bedziesz unikac jedzenia po 18 i bomb kalorycznych to szybko zauwazysz efekty odchudzajace.
napisał/a: anienka 2012-07-19 13:59
liposukcja, jak tylko kogoś stać na taki zabieg - czemu nie spróbować? choć wiadomo, że trzeba oddać się w ręce specjalistów, no i zrobić wszystkie niezbędne badania, bo na pewno nie każdy może się poddać takiemu zabiegowi ze względów zdrowotnych... od siebie polecam pooglądać filmiki na koncie doktora Osucha, żeby sie wstępnie wdrożyc w temat :)
napisał/a: trycja13 2012-08-04 15:50
walczyc! zdrowa dieta i sport i zmienisz swoja sylwetke!
napisał/a: trycja13 2012-08-04 15:51
powiedzcie po co pchac si pod noz czy pod strzykawke jak mozna samemu? zdrowiej i jaka satysfakcja
napisał/a: kamillaa1 2013-02-15 14:10
Liposukcja jest coraz bardziej popularna w Polsce. Wiem, że w Warszawie takie zabiegi przeprowadza dr Osuch. Czasami dieta nie wystarcza by schudnąć.
napisał/a: marzena258 2013-02-20 16:55
kurcze, ale ja bym się bała zwitów skóry po tym...
napisał/a: Eiger 2013-03-05 10:26
liposukcja? oj nie nie , lepiej zacząć zdrowo się odżywiać.