Konkurs "Lato, plaża, Timotei"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2011-07-22 11:01
Zapraszamy do wspólnej zabawy. Możesz wygrać 1 z 10 wspaniałych zestawów na lato. Wystarczy, że odpowiesz krótko na pytanie konkursowe, a swoją wypowiedź zamieścisz w odpowiednim wątku na forum.


[CENTER]Do czego Twoim zdaniem nawiązuje listek w logo Timotei?
[/CENTER]


Nagroda to 10 inspirowanych naturą zestawów Timotei Wymarzona Objętość: szampon, odżywka, pianka do włosów, a także japonki i torba plażowa EKO od Timotei!

Konkurs zakończono!
Nagrody otrzymują:
czeko
OlkaG87
Izabella30
Metidea
agatita
ewelcia0803
Monika9988
aligaaa123
micronesia
pulpetsonia



[CENTER]

[LEFT]
Linia Timotei Wymarzona Objętość inspirowana naturą
zawiera wysokie stężenie witaminy C uzyskanej z różowego grejpfruta.
Mieszanka ekstraktu z pestek guarany oraz ekstraktu z różowego grejpfruta pomoże Ci uzyskać wymarzoną objętość i pozostawi Twoje włosy miękkie w dotyku. Włosy cienkie i delikatne nabiorą objętości oraz będą wyglądać zdrowo. A palące słońce i porywisty wiatr nie będą już dla nich problemem.


Przed przystąpieniem do konkursu przeczytaj regulamin![/LEFT]
[/CENTER]
patiska
napisał/a: patiska 2011-07-22 11:12
Do czego Twoim zdaniem nawiązuje listek w logo Timotei?
Listek Timotei
to znak nadzieji
że nasze włosy
zadziwią innych oczy
puszyste i piękne
gładkie i miękke
takie ładne
i powabne
listek to gwarancja
że nasze włosy to elegancja :)
napisał/a: myszata7 2011-07-22 11:20
Naturalny parasol ochronny rozciągnięty nad moją głową od rana do wieczora i w każdej sytuacji. Doskonały rezultat wynikający z połączenia tradycji i nowoczesnych technologii pozwalający iść z duchem czasu bez konsekwencji.
kathiee
napisał/a: kathiee 2011-07-22 11:35
Oznacza on naturę - o naturę trzeba dbać, naturę trzeba chronić.
Naturalnych kosmetyków trzeba używać abyśmy zawsze byli w zgodzie z otaczającym nas światem..
napisał/a: soszka86 2011-07-22 11:52
Listek w logo Timotei to według mnie symbol harmonii między naturą a pięknem. Stanowi on swego rodzaju deklarację, że wszystko co potrzebne kobiecie do piękna jej włosów - niezaprzeczalnego atrybutu kobiecości, ukryte jest w naturze, a Timotei doskonale potrafi z owej natury czerpać, by dostarczyć swym konsumentkom tylko tego, co najlepsze.
napisał/a: folly 2011-07-22 12:31
Zielony listek Timotei nawiązuje do zdrowia płynącegoz natury poprzez rośliny, które nie mają w sobie żadnej chemi i dzięki temu mamy cenne składniki płynące z serca natury dające zdrowie, siłe, witalność i wszystko co najlepsze. Dla mnie ten listek jest zachętą do kupna bo kojarzy mi się odrazu z naturalnymi kosmetykami a co za tym idzie najlepszymi.
napisał/a: ~OlkaG87 2011-07-22 12:48
Dziewczyny wydaje mi się, ze w regulaminie jest napisane, iż konkurs trwa od 25 lipca!
napisał/a: Justi1983 2011-07-22 13:03
Zielony listek w logo kosmetyków Timotei to symbol darów natury,
z bogactwa których czerpiemy w pielęgnacji włosów i skóry.
Bo nie od dzisiaj wiemy, że najlepsze co z natury płynie,
a firma Timotei z ekologicznej postawy od wielu lat słynie.
Dostarcza nam same cenne składniki i szereg witamin
z odległych zakątków i egzotycznych krain.
Listek Timotei to gwarancja pielęgnacji w zgodzie z naturą
a każda z nas może pochwalić się piękną, eko-fryzurą!
napisał/a: h20kas 2011-07-22 17:58
Moim zdaniem listek w logo Timotei nawiązuje do ochrony. Tak jak w naturze liście ochraniają i okrywają organy roślin, tak produkty Timotei ochraniają i okrywają nasze włosy ;)
napisał/a: barbar 2011-07-22 21:07
Według mnie jest to nawiązanie do dwóch sprzeczności, które jednak w naturze harmonijnie ze sobą współgrają. Listek to zarazem delikatność i siła, na pozór łatwo go zniszczyć, tkwi w nim jednak ogromna witalna moc pozwalająca mu przetrwać słońce deszcze, chłód i odrodzić się wiosną na nowo.
napisał/a: magdax78 2011-07-23 12:00
Kiedy natrafiłam na ten konkurs, zaczęłam sie głębiej zastanawiać i szukać w internecie znaczenia słowa Timotei :)
Zawsze, kojazylo mi sie troszkę "japońsko", ale nie znalazłam powiązań tego słowa z tym krajem zwłaszcza ze sylaba "ti" nie funkcjonuje w tym języku...Jakie było moje zdziwienie, kiedy doszukałam się sie informacji ze Timotei to porostu Bulagarskie imię męskie :)
Tak czy owak :) marketingowcy zdali egzamin, na 5, bo nazwa kojarzyć miała sie raczej z krajami Dalekiego Wschodu a nie Wschodnia Europą...a imię nota bene jest piękne :)

Listek...Nawiązuje oczywiście do natury...Timotei - pielęgnuje, chroni, jest delikatny dla naszych włosów, tak jak delikatna jest natura...razem z nazwa przywołuje pozytywne skojarzenia z krajami orientu.
napisał/a: darunia_mala 2011-07-23 12:22
Listek W Logo Timotei,nawiązuje Do Natury....
Zawarte W Kosmetykach Ekstrakty Z Owoców Sa Zbawienne Dla Naszej Fryzury ,
Dzięki Nim Nasze Włosy Bedą Wyglądać Zdrowo,
A My Będziemy Poprostu czuły sie Bombowo,
Te Kosmetyki Sa Naprawde Eco,
A Nasze Włosy Dzięki Nich Pod Stałą Opieką