Dobry stomatolog

napisał/a: velgia 2011-05-31 14:25
Witam, czy może mi ktoś polecić zaufanego fachowca jeżeli chodzi o stomatologię w Katowicach lub okolicy. Zależy mi tutaj również na rozsądnej cenie. Z góry dzięki za wszelką pomoc!
napisał/a: manis 2011-05-31 15:34
Z czystym sumieniem mogę Tobie polecić dentystę w Mikołowie (http://www.ortodoncja-stomatologia.pl). Co jakiś czas korzystam z ich usług i nigdy się nie zawiodłem. Ceny też mają konkurencyjne.
napisał/a: kozek 2012-01-10 00:05
Jeśli okolice Katowic to dla Ciebie też Wrocław, to zdecydowanie polecam Ci gabinet Tarabuła! Od 5 lat do nich chodzę, jak i cała moja rodzina i jesteśmy bardzo zadowoleni. Co do ceny, to jest ona rozsądna, ale do najtańszych gabinetów niestety nie należy. Ale tak to jest z tym najlepszymi jakościowo usługami. Za niską cenę można dostać niską jakość. Ale i tak tragedii tam nie ma, natomiast co jest dobre, to możliwość rozbicia płatności na raty, więc tak naprawdę można zrobić w ten sposób, że nawet nie odczuje się tego za bardzo po kieszeni.
napisał/a: Margerytka28 2013-02-01 09:58
Co ma Wrocław do Katowic? No weźcie no...
napisał/a: Pearl33 2013-05-16 10:18
A ja uważam, że możnaby kontynuować ten wątek i polecać lub odradzać stomatologów z naszych miast :) Sama długo szukałam dobrego lekarza i wszelkie opinie wyszukane w necie czy na forum były dla mnie cenne. To ja zacznę - sama chodzę w POZNANIU do Candeo, przyjmuje mnie Tomasz Niedźwiecki i polecam (fachowy, delikatny, troszczy się o to, czy mnie boli, tłumaczy, co będzie robić).
napisał/a: anjabro 2013-05-21 13:19
Słuchajcie na gwałt szukam dentysty w Katowicach, możecie podać namiary do kogoś kto znajdzie u siebie miejsce?
napisał/a: raczkowska 2013-05-22 14:48
Pearl33, a jakie są ceny w tym Candeo? Ile płacisz za plomby czy leczenie kanałowe? Ciężko się tam dostać? Nie lubię w razie potrzeby czekać miesiac, czasem nie wytrzyma się tyle z bólem zeba... :(
napisał/a: Pearl33 2013-05-27 10:50
Raczkowska, z dostaniem się raczej nie ma problemu, stomatologów pracuje w Candeo kilku, różnych specjalności, więc do któregoś na pewno uda Ci się zapisać, poza tym przychodnie (bo są dwie) są otwarte długo, jakoś do godz. 20, więc możliwość wizyty w ciągu dnia się rozszerza. Co do cen, to są podane na stronie, tam będą na pewno aktualne, z mojego doświadczenia z dentystami w Poznaniu wynika, że nie są wysokie.
napisał/a: raczkowska 2013-05-31 12:13
Fajnie, dzięki :) Jak szukałam info o Candeo, to znalazłam fanpage i tam jest za polubienie niby zniżka 10% - nie wiesz, czy to jeszcze aktualne?
Fae
napisał/a: Fae 2013-06-11 20:51
Wrocław od Katowic daleko, ale fakt można by polecać dentystów z różnych miast.
Ja akurat mam super dentystę we Wrocławiu ;)
Szkoda, że tak rzadko tam (tam= we Wrocławiu) bywam więc nie mogę wszystkiego u niego leczyć...
Dentysta nazywa się Marcin Zakrzewski i przyjmuje w samym wrocławskim Rynku.
W Warszawie mogę zaś polecić dr Urbanka w lecznicy Elixir.
napisał/a: Pearl33 2013-06-26 11:55
raczkowska napisal(a):Fajnie, dzięki :) Jak szukałam info o Candeo, to znalazłam fanpage i tam jest za polubienie niby zniżka 10% - nie wiesz, czy to jeszcze aktualne?


W maju było aktualne, bo brat był, ale pamiętaj, że to na zabiegi ogólnostomatologiczne. Najlepiej zadzwoń i zapytaj :)
A jeszcze dodam, że jeśli chodzi o stomatologię dziecięcą, to najlepsza jest w Candeo dr Anna Konieczna - znajoma chodzi z dziećmi i bardzo chwali, a wiem, że trudno znaleźć dobrego dentystę dla maluchów, więc może komuś się przyda namiar :)
napisał/a: joana30 2013-09-03 14:35
Mam bardzo dobre doświadczenia z herckadent w Gliwicach, a dokładnie z właścicielką – panią Olą, która naprawdę robi wrażenie swoją wiedzą i podejściem. miałam usuwane tam 2 ósemki po lewej stronie dwa dni temu w narkozie – nie każdy gabinet się tego podejmuje. Rosły poziomo, zawadzając o korzenie siódemek(więc nie było to wyrywanie, lecz dłutowanie). Policzyłam chyba do trzech, a potem już mnie wybudzano. Przez jakieś trzy godziny po zabiegu byłam senna, ociężała, ale potem wszystko wróciło do normy. Wiem, że zabieg trwał około godziny ( z czego 10-15 minut usuwanie górnej ósemki, a resztę czasu- usuwanie dolnej) Dostałam antybiotyk, leki przeciwko opuchliźnie, kupiłam również zimne okłady.