Markowa odzież

napisał/a: cestjollie 2011-05-16 13:35
Czy Wy też macie takie dylematy - kupić jedną rzecz, ale dobrej jakości i od sprawdzonego producenta, czy raczej idziecie w ilość? Patrząc na ciuszki oferowane przez sieciówki można dostać zawrotu głowy - na wieszakach wyglądają ślicznie (do tego wcale nie są za tanie), ale po paru założeniach widać, że jakość została chyba w Chinach. W takim razie gdzie robić zakupy?
napisał/a: patrycja_a 2011-07-14 09:16
No właściwie to nie ma jednej dobrej odpowiedzi na to pytanie :) Sama jestem tego przykładem - ubrania kupuje praktycznie w każdy możliwy sposób: w sieciówkach (chociaż tutaj staram się wybierać rzeczy, które przynajmniej sprawiają wrażenie mocniejszych), w sklepach osiedlowych, tradycyjnych, w internecie - wszędzie. Niedawno dowiedziałam się też o istnieniu klubów zakupowych jak ten i czekam na okazję bo dostępne tam są fajne marki europejskie raczej trudno w Polsce dostępne.
napisał/a: Anakonda88 2011-11-04 12:23
no własnie miałam pisać, że te kluby zakupowe są takim troche rozwiązaniem na te dylematy, bo rzeczywiście cena nie jest adekwatna do jakości, ale w tych klubach zakupowych to są naprawdę fajne rzeczy i po cenach takich rozsądnych , ja znam stilago.pl a wy znacie jeszcze jakieś inne?
napisał/a: Limetka15 2011-11-08 00:12
cestjollie napisal(a):Czy Wy też macie takie dylematy - kupić jedną rzecz, ale dobrej jakości i od sprawdzonego producenta, czy raczej idziecie w ilość? Patrząc na ciuszki oferowane przez sieciówki można dostać zawrotu głowy - na wieszakach wyglądają ślicznie (do tego wcale nie są za tanie), ale po paru założeniach widać, że jakość została chyba w Chinach. W takim razie gdzie robić zakupy?


W ciucholandach :) Markowe ciuchy, perełki jedyne w swoim rodzaju bo w nich nie chodzi połowa ludzi w mieście. Kupując w sieciówkach kupujemy masówkę. Ja tego nie lubię.
SyEla
napisał/a: SyEla 2011-11-08 10:36
Limetka15 napisal(a):W ciucholandach :) Markowe ciuchy, perełki jedyne w swoim rodzaju bo w nich nie chodzi połowa ludzi w mieście. Kupując w sieciówkach kupujemy masówkę. Ja tego nie lubię.


Ja miałam kiedyś opory przed takimi sklepami ale po znalezieniu kilku nowych ( z metkami) rzeczy przekonałam się. Jak mam płacić za top 100 zł w sklepie a w ciucholandzie daje za niego 2 zł to wole kupić kilka tańszych.
iloveretro87
napisał/a: iloveretro87 2011-12-07 16:35
ja ostastnio odkryłam potencjał klubów zakupowych. mają markowe ciuszki, których często nie mozna znaleźć w polskich sklepach i tak jak piszecie ubierając się w sieciówkach na ulicach mamy takie same ubrania. fajny jest privore.com nowy klub zakupowy dużo ciekawych rzeczy z duzymi obniżkami :)
napisał/a: ja29 2012-06-05 12:07
jeśli mowa o klubach zakupowych to ja znów odkryłam fajny, z markowymi, firmowymi produktami [url]www.mimomento.pl[/url] warto zerkać, najpierw się zarejestrować. widziałam, że obniżki nawet do 80%.
napisał/a: SheMorka 2012-07-17 11:53
Polecam nieśmiałe próby polskich projektantów, zapraszam na moją stronę [url]www.shemore.pl[/url] Rzeczy nie z sieciówki i w dobrej jakości

cestjollie napisal(a):Czy Wy też macie takie dylematy - kupić jedną rzecz, ale dobrej jakości i od sprawdzonego producenta, czy raczej idziecie w ilość? Patrząc na ciuszki oferowane przez sieciówki można dostać zawrotu głowy - na wieszakach wyglądają ślicznie (do tego wcale nie są za tanie), ale po paru założeniach widać, że jakość została chyba w Chinach. W takim razie gdzie robić zakupy?
marlenna
napisał/a: marlenna 2012-07-19 12:01
zawsze patrzę na materiał nie ważne czy firmowe czy nie.. ale zdarzyło mi się, że zapłaciłam 200 zł za jeansy i się rozwaliły szybciutko...
napisał/a: anienka 2012-07-19 13:43
jak chcę cos naprawdę taniego, na szybko tu i teraz, to sobie jadę na zakupy do wólki kosowskiej i tam nabywam najtańszą chińszczyzne. mówiąc szczerze nie widzę dużej różnicy pomiędzy tymi rzeczami a ciuchami z sieciówek, a tym bardziej z allegro.. a są znacznie, znacznie tańsze.
napisał/a: aneta_kasia 2012-08-17 09:57
No ja jednak lubię markowe ubrania i zawsze znajdą się dziewczyny, które też tak mają. A dodam, że nie mam za grubego portfela. Trzeba jakoś sobie radzić. W Maximusie jest na przykład nowy outlet z luksusowymi markami, nazywa się Family Outlet i mają towary przecenione czasami nawet o ponad połowę. Warto więc trochę odłożyć i raz na jakiś czas się tam wybrać.
napisał/a: PchlaSzachrajka 2012-08-27 10:25
Jesli chodzi o markowe ciuchy, to owszem bardzo lubię i staram sie korzystać z okazji by kupić je taniej. Ale kupuję z głową i z reguły te rzeczy, które są ponad czasowe, jak mała czarna, fajny płaszcz, jesli buty to na pewno nie ekstrawaganckie. Często zaglądam do outletów, szperam na aukcjach, mam konta na serwisach jak Grupon i w klubach zakupowych - gdzie wyprzedaże są cały czas, trzeba się jednak spieszyć z decyzją o zakupie, bo kampanie trwają krótko.