Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Witaminy więcej

Które witaminy same zażywacie, a które najlepiej sprawdzają się jako składnik kosmetyków?

forum

Wibrator dla par więcej

Korzystacie?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Markowa odzież

1. Dodano: 16-05-2011, 13:35 #1

Markowa odzież

Czy Wy też macie takie dylematy - kupić jedną rzecz, ale dobrej jakości i od sprawdzonego producenta, czy raczej idziecie w ilość? Patrząc na ciuszki oferowane przez sieciówki można dostać zawrotu głowy - na wieszakach wyglądają ślicznie (do tego wcale nie są za tanie), ale po paru założeniach widać, że jakość została chyba w Chinach. W takim razie gdzie robić zakupy?

2. Dodano: 14-07-2011, 09:16 #2

Odp: Markowa odzież

No właściwie to nie ma jednej dobrej odpowiedzi na to pytanie Sama jestem tego przykładem - ubrania kupuje praktycznie w każdy możliwy sposób: w sieciówkach (chociaż tutaj staram się wybierać rzeczy, które przynajmniej sprawiają wrażenie mocniejszych), w sklepach osiedlowych, tradycyjnych, w internecie - wszędzie. Niedawno dowiedziałam się też o istnieniu klubów zakupowych jak [URL="http://www.stilago.pl/index.asp?tn=home"]ten[/URL] i czekam na okazję bo dostępne tam są fajne marki europejskie raczej trudno w Polsce dostępne.

3. Dodano: 04-11-2011, 12:23 #3

no własnie miałam pisać, że te kluby zakupowe są takim troche rozwiązaniem na te dylematy, bo rzeczywiście cena nie jest adekwatna do jakości, ale w tych klubach zakupowych to są naprawdę fajne rzeczy i po cenach takich rozsądnych , ja znam stilago.pl a wy znacie jeszcze jakieś inne?

4. Reklama

5. Dodano: 08-11-2011, 00:12 #4

Cytat Zamieszczone przez cestjollie Zobacz posta
    Czy Wy też macie takie dylematy - kupić jedną rzecz, ale dobrej jakości i od sprawdzonego producenta, czy raczej idziecie w ilość? Patrząc na ciuszki oferowane przez sieciówki można dostać zawrotu głowy - na wieszakach wyglądają ślicznie (do tego wcale nie są za tanie), ale po paru założeniach widać, że jakość została chyba w Chinach. W takim razie gdzie robić zakupy?
    W ciucholandach Markowe ciuchy, perełki jedyne w swoim rodzaju bo w nich nie chodzi połowa ludzi w mieście. Kupując w sieciówkach kupujemy masówkę. Ja tego nie lubię.

6. Dodano: 08-11-2011, 10:36 #5

Cytat Zamieszczone przez Limetka15 Zobacz posta
    W ciucholandach Markowe ciuchy, perełki jedyne w swoim rodzaju bo w nich nie chodzi połowa ludzi w mieście. Kupując w sieciówkach kupujemy masówkę. Ja tego nie lubię.
    Ja miałam kiedyś opory przed takimi sklepami ale po znalezieniu kilku nowych ( z metkami) rzeczy przekonałam się. Jak mam płacić za top 100 zł w sklepie a w ciucholandzie daje za niego 2 zł to wole kupić kilka tańszych.
    [url=http://www.glitter-graphics.com][/url]

7. Dodano: 07-12-2011, 16:35 #6

ja ostastnio odkryłam potencjał klubów zakupowych. mają markowe ciuszki, których często nie mozna znaleźć w polskich sklepach i tak jak piszecie ubierając się w sieciówkach na ulicach mamy takie same ubrania. fajny jest privore.com nowy klub zakupowy dużo ciekawych rzeczy z duzymi obniżkami

8. Dodano: 05-06-2012, 12:07 #7

jeśli mowa o klubach zakupowych to ja znów odkryłam fajny, z markowymi, firmowymi produktami [url]www.mimomento.pl[/url] warto zerkać, najpierw się zarejestrować. widziałam, że obniżki nawet do 80%.
    [url=http://www.suwaczek.pl/][/url]
    [url=http://www.suwaczek.pl/][/url]

9. Odp: Markowa odzież

Polecam nieśmiałe próby polskich projektantów, zapraszam na moją stronę [url]www.shemore.pl[/url] ;-) Rzeczy nie z sieciówki i w dobrej jakości ;-)

Cytat Zamieszczone przez cestjollie Zobacz posta

10. Dodano: 19-07-2012, 12:01 #9

zawsze patrzę na materiał nie ważne czy firmowe czy nie.. ale zdarzyło mi się, że zapłaciłam 200 zł za jeansy i się rozwaliły szybciutko...

11. Dodano: 19-07-2012, 13:43 #10

jak chcę cos naprawdę taniego, na szybko tu i teraz, to sobie jadę na zakupy do wólki kosowskiej i tam nabywam najtańszą chińszczyzne. mówiąc szczerze nie widzę dużej różnicy pomiędzy tymi rzeczami a ciuchami z sieciówek, a tym bardziej z allegro.. a są znacznie, znacznie tańsze.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów