Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak golicie nogi? więcej

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami: którą formę depilacji wybieracie?

forum

Podkłady i fluidy więcej

Czyli o naszych ulubionych tego typu kosmetykach

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Markowa odzież

1. Dodano: 07-06-2013, 00:37 #21

Odp: Markowa odzież

Jeżeli chodzi o markowe ciuszki, to najbardziej lubię cichy z adidasa. Lubię czuć się swobodnie, a adidas właśnie takie ciuchy produkuje. Fakt, tanie nie są, ale ostatnio znalazłam fajny sklep, gdzie mogę kupić oryginalne ciuszki troszkę taniej.
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 13-05-2014 o 15:06

2. Dodano: 13-05-2014, 14:11 #22

Markowe ubrania najczęściej kupuję przez internet – jest przede wszystkim taniej. Dodatkowo ich oferta jest szersza niż normalnych butików. Jak do tej pory korzystałam z oferty zagranicznych portali i byłam bardzo zadowolona. Ostatnio na blogu Shiny Syl przeczytałam o polskiej platformie – PierreRiu. Słyszałyście coś o niej? Wydają się bardzo wiarygodni. Dodatkowo podobno można u nich sprzedać swoje ubrania za niewielką prowizję, korzystał ktoś z takiej opcji w sieci?

3. Dodano: 28-04-2016, 18:19 #23

Ja zdecydowanie jestem zwolenniczką markowych ubrań. Są znacznie bardzie wytrzymałe Ostatnio wpadły mi w oko [URL="http://domodi.pl/trendy/zobacz-3-sposoby-na-futrzane-kamizelki_1095"]modne futrzane kurtki opisane na domodi[/URL]. Myślę, że sobie jedną sprawię

4. Dodano: 26-10-2016, 08:15 #24

Najfajniejsze markowe ciuszki znajdziecie na mojezakupy.net To mój ulubiony sklep. Jest tam szeroki wybór dobrych marek, zarówno tych z eleganckim, klasycznymi ubraniami, jaki i sportowymi. Bardzo dobre ceny, wiele promocji i wyprzedaży. Bardzo lubię tam kupować

5. Dodano: 03-01-2017, 14:28 #25

Ja lubię nosić wyjątkowe, oryginalne ubrania. Ostatnio szukam w sieci polskich marek, które zajmują się produkcją ubrań i trafiłam właśnie na stronę firmy Laki http://krajowy.biz/firma,lakipl, gdzie można kupić naprawdę ciekawe modele casualowych, praktycznych ubrań. Fajna opcja, polecam rzucić okiem.

6. Dodano: 04-01-2017, 12:32 #26

Ja przed świętami szukałam czegoś ładnego, pojechałam do jednej z wielu galerii w Poznaniu pochodziłam po sklepach i szczerze mówiąc ceny nie są w ogóle adekwatne co do jakości produktu 140 zł za koszule z poliestru moim zdaniem to zdecydowanie za dużo. Pojechałam na giełdę odzieżową i tam z kolei obkupiłam się jak głupia. No cóż ciuchy nie mają markowego znaczka ale jakościowo są dużo lepsze i tańsze

7. Dodano: 23-02-2017, 08:43 #27

Ostatnio trafiłam na stronę, dzięki której udało mi się wybrać kurtkę: https://moda360.pl/damskie/kurtki. To strona skupiająca oferty z najpopularniejszych sklepów internetowych takich jak Zalando czy Answear. Dzięki temu znajdziemy mnóstwo najciekawszych ofert w jednym miejscu.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów