Konkurs "Zabłyśnij na wiosnę"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2011-05-12 10:41
Obliczasrebra.pl Obliczasrebra.pl to sklep internetowy z biżuterią srebrną, oferujący szeroki wybór biżuterii srebrnej, próby 925.

Obliczasrebra.pl to niebanalny styl i dobry smak – miejsce dla wyjątkowych Klientów, którzy szukają ciekawej biżuterii i stylowych dodatków. Biżuteria - srebrne kolczyki, przywieszki, łańcuszki, bransoletki czy pierścionki, charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz różnorodnością stylów i materiałów.

Z okazji pojawienia się wiosennej aury dajemy wam możliwość wygrania zakupów w tym wyjątkowym sklepie internetowym!

Aby je wygrać opisz na naszym forum JEDNĄ rzecz za która kochasz wiosnę!
Najfajniejsze odpowiedzi nagrodzimy!

Miejsce 1: zakupy w sklepie ObliczaSrebra.pl za 150 zł
Miejsce 2: zakupy w sklepie ObliczaSrebra.pl za 100 zł
Miejsce 3: zakupy w sklepie ObliczaSrebra.pl za 50 zł

Do dzieła!

Laureatkami konkursu są:
Miejsce 1. - iwonciaaa
Miejsce 2. - catt
Miejsce 3. - gawusia


Regulamin Konkursu
napisał/a: calliopa 2011-05-12 11:30
Zakochałam się w maju. W maju w pewnym męzczyznie. Po raz pierwszy tak intensywnie. Dziś wiośnie mogłabym podarować miano: NAJLEPSZEJ SWATKI. To za to ją tak kocham, że rozkochuje w sobie (i ludzi między sobą).
Jestem pewna, że tej wyjątkowej właściwosci nie moglabym przypisać żadnej innej porze roku. Czy innego dnia, niż pewnego wiosennego 15 maja,moglabym wyjsc, otoczona dopiero co rozkwitającą przyrodą i kwitnącymi jabłonkami,w kwiecistej sukience, która tak zwabiła wzrok mojego (teraz juz) narzeczonego? Wierzę w czary tego czasu, kiedy wszystko powoli, budzi się do życia... Nasza miłość obudzona tamtego dnia, trwa od 10 lat, przez kazdą porę roku. Najbardziej jednak miłujemy, kolejną wspolną wiosnę, to ona jest sprawczynią tego szczęścia!!!
napisał/a: 19790411 2011-05-12 11:48
Wiosnę kocham za to, że JEST.
Przychodzi zawsze w odpowiednim momencie, nie ważne, że czasem znienacka, nie zapowiadając się wcześniej. Tak jak ostatnio po mroźnej i długiej zimie, wyczekiwana, wytęskniona, najpierw zajrzała do nas nieśmiało, by jeszcze po krótkiej "walce" z zimą, rozgościć się na dobre i wnieść w nasze życie śpiew ptaków, roześmiane słońce, zieleń trawy i wszystkie inne kolory kwiatów, a także, a może przede wszystkim miłość.
napisał/a: jolunia559 2011-05-12 15:14
Wiosnę kocham za to,że mogę bez skrępowania wrzucić swoje ciepłe "galoty"na dno kufra,założyć lekkie koronkowe ciuszki i szaleć po łące jak konik polny!
napisał/a: myszata7 2011-05-12 18:04
Wiosnę kocham za... Magnolie. Nie potrafię przejść obojętnie obok ogrodu, w którym pyszni się okazałymi kwiatami któraś z licznych jej odmian. Muszę przystanąć choć przez chwilę by napawać się intensywnością barw, których tak bardzo brakuje w po zimowym krajobrazie. Jej kwiaty są jak egzotyczny motyl znajdujący schronienie w podmiejskich ogrodach lub szlachetna brosza dopełniająca architektoniczną perełkę. Traktuję je jak prezent od wiosny, pierwszy jej pocałunek i obietnicę rozbuchanego lata. Uwielbiam bogactwo odmian wielokwiatowych, kremowe ogromne kwiaty magnolii szerokolistnej czy pudrowe róże magnolii pośredniej ale najbardziej kocham gorącą purpurę idealnie skrojonych płatków na tle ospałej i szaro-burej jeszcze rzeczywistości. I wcale mnie nie dziwi, że jest kraj, w którym Magnolia ma tę sama rangę co godło państwowe.
napisał/a: menri 2011-05-12 18:31
Wiosnę kocham za majówki, dmuchawce, wiatr... Cóż to za cudowna pora roku, gdy wszystko wokół mieni się na żółto dzięki mieszkom lekarskim, które nadają światu takiego koloru, że aż chce się żyć. A po depresyjnym okresie zimowym to naprawdę bezcenne. W dodatku te dmuchawce! Kojarzą mi się z cudownymi, beztroskimi latami dzieciństwa, kiedy to bawiłam się z moim rodzeństwem dmuchając na siebie i uciekając przed atakiem innych dzieci:P No i ten wiatr, ale nie ten zimowy, lodowaty, lecz cieplutki, dający naszej buzi troszkę chłodu. To wszystko mam u siebie w domu, gdy tylko wracam do mnie, na wieś czuję się jak w siódmym niebie. Leże na majówkowym polu, dmuchając w dmuchawce i czując wiaterek we włosach! Niezapomniane chwile!
ale
napisał/a: ale 2011-05-12 21:30
Kocham wiosnę za koniec zimy
napisał/a: ColorWomen 2011-05-13 09:23
Wiosno kocham Cię za Twój dar słońca zmieniającego szary krajobraz w krainę życia.
napisał/a: justynarojek 2011-05-13 10:31
Wiosnę kocham za całe mnóstwo rzeczy ,jednak tą naważniejszą rzeczą jest fakt ,że wreszcie za moim oknem zaczynają śpiewać ptaszki.Tak więc codziennie rano od wiosny do jesieni jestem budzona cudownymi trelami moich podniebnych przyjaciół.
napisał/a: asiakali 2011-05-13 10:38
Kocham wiosnę za fiołki. Maleńkie kwiatki białe, niebieskie i te najpiękniej pachnące fioletowe.Ciepłe powietrze nasycone ich zapachem to balsam dla mojej duszy.Nic bardziej nie kojarzy mi się z wiosną ,tą pierwszą nieśmiało rozpieszczającą pierwszymi promieniami ciepłego słońca.
napisał/a: jaga12Xj1 2011-05-13 10:40
Ja Wiosnę Kocham Za To że Rosną świeże Owoce I Warzywa A Szczególnie Za Truskawki Bo Je Uwielbiam
olkab
napisał/a: olkab 2011-05-13 10:45
Gdy przychodzi wiosna szary świat wybucha zielenią
Ludzie są dla siebie mili i nawet z błahych powodów się weselą.
Miłość jak kwiaty rozkwita na nowo,
człowiek się czuje pięknie i zdrowo.
Słońce rozpieszcza nas swymi promieniami,
gdy tak pięknie świeci całymi dniami.
Wiosna to szczęście, pobudka po zimie
niech jak najdłużej wiosna w nas żyje!